לאותם גיבורי העל הקטנים שנלחמים בסרטן הילדות

הם ילדים אמיצים שנלחמים במאבק בסרטן הילדות
אני מכיר כמה מאותם גיבורי על קטנים, הם ילדים אמיצים שנלחמים במאבק בסרטן הילדות, נתמכים על ידי משפחותיהם וחבריהם.

ישנם גיבורי על זעירים שלובשים התנגדות כגלימה, בכוחם הם נלחמים מדי יום בסרטן הילדות. ילדים אמיצים וחזקים אשר יחד עם משפחתם מובילים את המאבק במחלה זו.

גיבורי העל שעליהם אני מדבר, הם קטנים בקומה אבל גדולי לב ומלאי אומץ ותקווה. ב-15 בפברואר, יום סרטן הילדים הבינלאומי, ההוקרה שלנו מגיעה להם בצורה של מילים.

ילדים אמיצים עם פרצופים אמיצים

אני מכיר כמה מאותם גיבורי על קטנים, הם ילדים אמיצים שנלחמים במאבק בסרטן הילדות, נתמכים על ידי משפחותיהם וחבריהם. ילדים שיום אחד מצאו את המחלה הנוראה הזו שהגיעה ללא אזהרה ואשר נגדה נאלצו לבנות מגן של כוח ואומץ.

גיבורי העל הקטנים הם ילדים תמימים, סוררים, חסרי סבלנות, רגועים, שובבים ואפילו נועזים... הם בכל זאת ילדים. כל אחד עם האישיות והמאפיינים שלו, שונה וייחודי, אבל עם מטרה משותפת: לנצח במאבק בסרטן.

גיבורי העל הקטנים האלה נלחמים עד עלות השחר הבא כל יום בחיוך למרות הסערות. כאשר אתה מסתכל עליהם אתה יכול לראות בעיניים שלהם איך צבע התקווה הולך רחוק יותר מהפחדים שלהם, אם כי לפעמים הפחדים שלהם צצים.

זה באותם רגעים שבהם הוריהם, משפחתם וחבריהם לוקחים את המכחול כדי לצבוע את השמים האפורים שלהם בצבע אחר, שבו הסערה לא מופיעה. כולם ביחד הם נלחמים.

אבל יש מקרים שבהם אפור בלתי ניתן למחיקה וגיבורי על זעירים צריכים ללמוד לחיות עם הצבע הזה. צבע שסוף סוף צובע אותם בזהב כדי להיראות כמו הכוכבים הבהירים בשמיים המכסים אותנו מדי יום, בהיותם מדריכים לאותם גיבורי-על אחרים שנלחמו.

גיבורי העל הזעירים הם קטנים בקומתם אך ענקיים בלבם ואומץ לב, כי הם נלחמו בקרבות נגד כאב, פחד וחוסר ודאות.

ילדים לוחמים עם תומכים

החיוכים של גיבורי העל הקטנים מזכירים לנו שהמאבק שלהם מתמיד ומתמשך, אבל גם שבתמיכתנו הקשיים מכוסים במגנים מגנים והכרחיים.

גיבורי העל הקטנים הללו נלחמים עד עלות השחר הבא כל יום בחיוך למרות הסערות
גיבורי העל הקטנים הללו נלחמים עד עלות השחר הבא כל יום בחיוך למרות הסערות.

הם מגני האהבה התפורים בחוטי חיבוקים ותמיכה ללא תנאים, הפועלים כתומכים במאבקם ובכוחם. לפיכך, אם בשלב מסוים החוסן שלהם מתערער, הילד יכול להיזון מכל מה שמשפחתו, חבריו, אנשי המקצוע והארגונים שלו יכולים לספק.

גיבורי העל הקטנים האלה הם הדמויות הראשיות בסיפורים שלהם; עם זאת, אסור לנו לשכוח שאנו יכולים לתרום להם בדרך כלשהי. נשיקה, מילת תמיכה, חיוך, חיבוק, התקדמות הטיפולים או השקעה במחקר חדש.

הכל נחוץ, מהמחווה הקטנה ביותר ועד לפרטים ולמשאבים הגדולים ביותר. כי גם גיבורי העל צריכים את שאר האנשים כדי לנצח בקרב.

המשימה שלנו: ללוות אותם, לאהוב אותם ולתת להם את הכוח להזכיר להם שבהרבה הזדמנויות הם חזקים ממה שהם חושבים. כי להיות גיבורי על זה לא קל, אבל המאבק שלהם הוא כל כך גדול שהוא לא יכול להיעלם מעיניו. גדולתו יוצאת דופן כי היא דורשת אומץ רב והרבה ממנו. הם ילדים אמיצים ועמידים.

אנחנו אחד

השנה ילדים רבים ברחבי העולם רצו להרים את קולם כאקט של תמיכה לכל גיבורי העל הנלחמים במאבק בסרטן הילדות בזכות היוזמה של הקונפדרציה הבינלאומית לסרטן הילדות עם יצירת שיר משוכלל של כריסטוף בק, מלחין פרוזן, שנקרא " אנחנו אחד " ומתורגם לספרדית כ"סומוס אונו".

הפזמון הולך ככה:

"אנחנו צעירים, אנחנו חזקים.
ונשיר את השיר ביחד.
שירו איתנו
כאחד נקום,
לא נפסיק להילחם.
עד שהלילה ייכנע לשמש".

השיר "אנחנו אחד" הוא סמל לתמיכה שמתוכו חולקים רגשות אהבה ומילות כוח. מחווה נחמדה שגורמת לנו להבין שהקרב הוא לא אחד אלא הכל כי המגן שלנו מזין את גיבורי העל הזעירים, נותן להם כוח והזדמנויות חדשות, ובכך תורם להילחם בקרב שהוא של כולם.

לך, לכל גיבורי העל הקטנים האלה שקמים והופכים כל יום לאחד ששווה להילחם עבורו ועם החיוכים שלך כמגן, למרות שענן אפור נמצא מעל הראש.

לכם, גיבורי על קטנים שנותנים לנו שיעורי חיים רבים אחרים ועוזרים לנו לשחזר את מהות ערך החיים, כי אתם היום המילים שלנו מלאות אהבה, תמיכה וכוח.