ילדים חולים, אמהות חזקות: הפרסומת הזו תשבור לכם את הלב

הוא משקף את ההרגשה של אמהות לילדים עם מחלות או מצבים כרוניים
הופק על ידי ארגון הצדקה Sick Kids, הוא משקף את ההרגשה של אמהות לילדים עם מחלות או מצבים כרוניים.

טפיחה על השכם לכל אמא אמפתית, ומחווה לבבית לאמיצים במיוחד. מודעה זו מדגישה את המאבק המתמיד והשקט שעוברות אמהות רבות. "ילדים חולים נגד מומסטרונג" מרגש וגם קורע לב.

הסרטון הקצר הזה השאיר את העולם פעור פה, חוצה את כל החברות. הופק על ידי ארגון הצדקה Sick Kids, הוא משקף את ההרגשה של אמהות לילדים עם מחלות או מצבים כרוניים. ללא ספק, הסרטון המדהים הזה משאיר את הצופים רועדים, וללא עין יבשה ביניהם.

שים את עצמך בנעליה של הלוחמת שעושה את הבלתי אפשרי עבור הקטנה שלה. להבין את הכאב והעייפות שלה. אבל, ביסודו, העריץ את כוחה, ואת האופן שבו היא מתמסרת מכל הלב למאבק הלא הוגן הזה, שאין ממנו הפוגה, כדי להעניק בריאות ואושר לילדה.

עם חוצץ בלתי שביר, כוח יוצא דופן וגבורה ללא תחרות, היא נופלת כל יום. היא חבולה מהמכות של החיים. אבל כל יום היא קמה שוב וקמה. הכל למען האהבה הבלתי מותנית שהיא חשה לילדיה.

אף אחד לא מצפה או מדמיין איך אמהות יכולה לפעמים להיות מחלה. אנחנו, כאמהות, לא מוכנות להביט למוות בפנים. לפחות לא כשמדובר בילדים שלנו, והרבה פחות כשהם כל כך קטנים, תמימים וחסרי הגנה.

זה לא יעלה על הדעת עבור כל אמא. אין מילים, אין סיבות שיכולות לנחם או להרגיע את הכאב והסבל הזה. לפי הביולוגיה, זה לא אמור להיות ככה. אבל זה קורה. וכשזה יקרה, אנחנו נהיה שם, נכתוב את הדפים האפלים הראשונים של סיפור שאיש לא הזהיר אותנו מפניו.

ילדים חולים, כוח למאבק

"כל דבר קורה מסיבה"; "הכל בתוכנית של אלוהים." אנחנו שומעים את הרגשות האלה כל הזמן, עד שנמאס לנו מהם. לא שאנחנו חולקים אותם, כמובן. אנחנו לא מבינים, ואנחנו לא יכולים להאמין בכלום, מלבד האומץ והיושרה של הקטנים שלנו.

לא קל להבין את דליי המים הקרים האלה. לאנשים נמאס לחזור על הטעות; נמאס לנו להילחם על ניסים. אנחנו חושבים שלא נשארו עוד דמעות לבכות, לא נשארו עוד כוח להילחם. המאבק מתיש, ואנחנו הרוסים, חסרי תקווה.

זה כשבא לידי ביטוי ביטוי מיוחד, כזה שאנו מזדהים איתו בצורה מסוימת.

אף אחד לא יודע מה זה כוח, עד שלהיות חזק הוא הדרך היחידה קדימה

-ילדים חולים, אמהות חזקות-

מה עוד יש לומר?

כאשר אסון מתרחש, אתה הופך לבלתי מנוצח. מה זה משנה אם האבחנות מייאשות, והורות "רגילה" הופכת לחלום רחוק. מה זה עוד יום סגור בפנים בבית החולים, עוצר את הדמעות כדי לא להעביר את הייסורים שלך לדמות הראשית של הסיפור הזה.

העצב שלך כשיש הליכים פולשניים לעשות מפסיק להיות משנה. הדבר היחיד שחשוב הוא הכאב שלהם, ואיך להקל עליו. נותן תקווה לילד הזה שנלחם על חייו מדי יום. מראה שאתה נלחם ועומד זקוף, כדי להפוך לכוח המניע מאחורי המאבק שלהם, כפי שהם למען שלך.

מחזיק בתקווה שהכל יהיה בסדר, במוקדם או במאוחר. מעביר הלאה את הרצון הבוער לחיות את החיים האלה. חולם שהם יחזרו הביתה. ילד חולה הופך את האמהות החזקות האלה לכל יכולות. מתוך מחשבה על זה, אנחנו משתפים את הסרטון הקשה הזה, ושולחים חיבוק ענק מכל הלב לאמהות האלה - השראה לכולנו.

פופולריים