אל תצאו מהבית מבלי להיפרד מילדכם

כשאתה עוזב את ביתך מבלי להיפרד מילדך
כשאתה עוזב את ביתך מבלי להיפרד מילדך, למרבה הצער אינך מונע כאב.

לעולם אל תעזוב את הבית מבלי להיפרד מילדך. אל תעבור דרך הדלת במחשבה שזה הכי טוב לילד שלך.

אין ספק שיציאה מהבית היא אחד הרגעים הקשים ביותר שעומדים בפני הורים רבים ביום. לא משנה מה המטרה: קניות, חדר כושר, לימודים או עבודה. הרגע שבו אתה צריך להתנתק מהקטן שלך גורם להרבה כאב

עם זאת, אחת הטעויות שהורים עושים היא לא להיפרד. זה גם יכול להשאיר חותם ארוך טווח על הילד שלך, ולגרום לפצע רגשי עמוק יותר ממה שאתה יכול לדמיין.

קחו את הזמן, מצאו את הכוח והפתרון המתאים ביותר לשניכם בכל פעם שאתם עוזבים את הבית. היפרד מילדך, לא משנה כמה זה קשה.

כן, ילדכם עשוי לבכות, אבל הוא יסבול אותו דבר או אפילו יותר עקב עזיבתם מבלי להיפרד.

החשיבות של להיפרד מילדכם

כאשר אתה עוזב את ביתך מבלי להיפרד מילדך, למרבה הצער אינך מונע כאב. אתה פשוט מפסיק לראות מה קורה להם, אתה גם מגביר את הפגיעה שלך. כפי שאתה כבר יכול לראות, זה לא דרך הפעולה הטובה ביותר.

כדאי לשקול פרט חשוב נוסף: כשהקטן שלך יודע שאתה עוזב, הוא עלול לבכות כי הוא עצוב. אולם כשהילד לא מבין מה קרה לאדם שהוא הכי אוהב, הם בוכים בייאוש מוחלט. ברור שמדובר בשני מצבים שונים מאוד.

סיבה נוספת לכך שטוב לך להיפרד מהילדים שלך קשורה לזכייה באמונם. אם אתה נעלם פתאום ללא הסבר, אתה מייצר חוסר אמון. הילד עשוי לתפוס אותך כמי שאי אפשר לסמוך עליו.

תשכח מטכניקת הסחת הדעת ושאר קסמים שבהם אתה משתמש כדי לצאת מהבית. מומחים מתעקשים שהם לא יעילים. טכניקות אלו רק גורמות לילד להיות מבולבל. הם פשוט יתחילו לשאול מיליון שאלות אם אמם חוזרת או לא.

החשיבות של להיפרד מילדכם
החשיבות של להיפרד מילדכם.

זכרו שעבור ילד, הפרידה מאמו אינה עניין של מה בכך. אתה העולם שלהם, האדם האהוב עליהם, הכל שלהם. אל תהפוך את היקום שלהם על הפוך כי כל מה שאתה תעשה זה לפגוע בהם.

איך להיפרד מהילד שלך כמו שצריך?

גשו לילדכם וקבלו אותו בנשיקה וחיבוק. כל הזמן הזה לשמור על חיוך חסר דאגות.

הסבירו להם שאמא תהיה בחוץ לזמן מה, וחזק את הבטיחות שלך בכך שתציין שתחזור. האמת היא שילדכם עדיין עלול לבכות כי זה נורמלי ומצפים מהילדים להראות את רגשותיהם.

טקס הפרידה הזה צריך להיות שליו ולא צריך להימשך יותר מדי זמן. אמור להם שיהיה להם יום כיף גדול. כדאי להשאיר ביטויים כמו " אני אתגעגע אליך " - המשפטים האלה רק גורמים ליותר עצב שיסבך את המצב.

אם ילדכם מתחיל לבכות בעוצמה, אל תחזרו מהדלת כי בכל פעם שתנסו לעזוב הוא יבכה בעוצמה רבה יותר. פשוט תשדר להם רוגע, תגיד להם שאתה תתקשר.

כמובן שאם אתה מבטיח להתקשר, אתה לא צריך להפר אותה עבור שום דבר שבעולם. התקשר אליהם בכל פעם שיש לך רגע פנוי כדי לספר להם כמה אתה אוהב אותם.

בדרך זו אינך מונע מילדך להתגעגע אליך, אך הוא ירגיש בטוח יותר בכל פעם שתצא מהבית. עם טקס הפרידה הפשוט הזה, ילדכם יתחיל להטמיע את עזיבתכם כמשהו זמני.

הם יתחילו להבין שאתה תחזור. הפרידה מילדכם חשובה כי היא עוזרת לו להטמיע את תהליך הפרידה מכם.

תגיד שלום בצורה הטובה ביותר שאתה רואה לנכון. הפחת את הסבל של ילדך והפחת את הדאגה שלך על ידי ביצוע נכון. אתה תתחיל לצאת מהבית בראש שליו יותר ברגע שתפסיק להשתמש באסטרטגיות שמנסות להערים עליהם.