האפליקציות הטובות ביותר שיעזרו לך ללמוד

אפליקציות אחרות יכולות לעזור לך ללמוד נושא ספציפי
מלבד האפליקציות שקראת עליהן במאמר זה, אפליקציות אחרות יכולות לעזור לך ללמוד נושא ספציפי.
עידן המידע מציע אפליקציות רבות שיעזרו לך ללמוד. גלה כמה מהטובים ביותר במאמר זה.

כפי שאתה אולי יודע, אפליקציה היא תוכנית או כלי שנועדו לעזור למשתמשים לעשות דברים שונים במכשיר הנייד שלהם. יש אפליקציות לכל דבר שאתה יכול לחשוב עליו. במאמר זה, נדבר על כמה מהאפליקציות הטובות ביותר שיעזרו לך ללמוד.

אפליקציות לימוד אלו נותנות לך את המשאבים והאסטרטגיות שאתה צריך כדי לארגן את עצמך וכל מה שאתה צריך ללמוד עבורו.

אפליקציות שיעזרו לך לרשום הערות

יש הרבה אפליקציות לסמארטפונים או טאבלטים שיכולים לעזור לך לרשום הערות בכיתה, ואז לארגן אותן ולאחסן אותן. אתה יכול להשתמש ביישומים אלה עם סטיילוס או באמצעות האצבע והמקלדת שלך.

אפליקציות כמו Squid, Moleskine Journal, Paper, Evernote, Somnote או Simple Note הן אידיאליות לרישום הערות. חלקם אפילו מאפשרים לצייר סקיצות וגם לחתום על מסמכים.

מצד שני, אפליקציות כמו Google Keep יעזרו לכם לרשום הערות וגם לשתף אותן בקלות. אפליקציות יכולות לעזור להקל על רישום הערות דרך מיקרופון, ולהמיר את הקול שלך לטקסט. אחרון חביב, אפליקציית Office Lens מאפשרת לך לסרוק את ההערות שלך ולהפוך אותן לקבצי פורמט שונה.

אפליקציות שיעזרו לך לחפש מידע

כדי ללמוד, אתה לא צריך רק אפליקציות שעוזרות לך להישאר מאורגן. יש אפליקציות מעולות שמקלות על חיפוש מידע, לימוד משהו חדש או חיפוש משמעות של מילים שאינך יודע. לכן, אפליקציות אחרות מיועדות ללמידה.

לדוגמה, Kahn Academy היא אפליקציה שיש בה הדרכות על דברים רבים. Coursera היא עוד אפליקציה נהדרת שבה אתה יכול להירשם לקורסים מקוונים וחינמיים. אפליקציות אחרות, כמו TED, נותנות לך את ההזדמנות להשתתף בכנסים ברחבי העולם. Curiosity מציע מיליוני עובדות מעניינות.

אתה יכול גם למצוא אפליקציות מעניינות כמו Audible, שבהן אתה יכול להאזין לספרי אודיו. יש אפילו אפליקציות כמו Wuolah שנותנות לך גישה לאלפי הערות וסיכומים שנעשו על ידי תלמידים ברחבי העולם.

לכן, בכל פעם שאתה צריך ללמוד משהו, יש אפליקציות נהדרות שיעזרו לך ללמוד ברשותך - החל מאיך ליצור ביבליוגרפיות כמו מנדלי ועד לפתור ספקות לשוניים עם אפליקציות כמו Merriam-Webster's.

אפליקציות שיעזרו לך להישאר מאורגן

תכנון וארגון חיוניים כדי להפוך את זמן הלימודים שלך ליעיל יותר. מעקב אחר לוח שנה יכול לעזור לך להיות מאורגן יותר, ויש גם אפליקציות לכך. לדוגמה, יומן Google או אפליקציית Studious יכולים לעזור לך לארגן את לוח הזמנים ותאריכי היומן שלך כאשר אתה צריך לחלק עבודה או לעשות מבחן.

מצד שני, Pocket היא אפליקציה מעניינת לארגן קישורים חשובים ולבדוק אותם בכל פעם שאתה צריך אותם. אתה יכול גם להכין רשימות ביקורת דרך אפליקציית TickTick.

עידן המידע מציע אפליקציות רבות שיעזרו לך ללמוד
עידן המידע מציע אפליקציות רבות שיעזרו לך ללמוד.

יש עוד אפליקציות מעניינות בחוץ כדי לארגן את הרעיונות שלך. Simplemind, למשל, יכולה לעזור לך על ידי יצירת מפות חשיבה.

אפליקציות שיעזרו לך לשים לב

אחד הדברים הגרועים ביותר שיכולים לקרות לך כשאתה לומד הוא להילחם בהסחות דעת ולהישאר ממוקדים. כפי שבטח ניחשתם, יש אפליקציות שיעזרו לכם להישאר ממוקדים.

אפליקציות כמו Flipd, Study Helper או Focus Lock שימושיות מאוד מכיוון שהן חוסמות התראות. יש אפילו אפליקציה בשם BreakFree שעוקבת אחר משך הזמן שאתה מבלה בטלפון שלך.

כדי להישאר ממוקד בזמן שאתה לומד, יש אפליקציות כמו Brain Focus. אפליקציה זו פועלת כטיימר, כך שתוכל להגדיר זמני לימוד ופנאי.

אפליקציות שיעזרו לך ללמוד בקבוצות

לא תמיד צריך ללמוד לבד. לפעמים תצטרך ללמוד עם אנשים אחרים, אולי לקחת חלק בפרויקטים קבוצתיים, להחליף הערות או מידע.

אם כן, Trello ו-Google Drive הן אפליקציות מצוינות לשיתוף ההערות שלך. אפליקציה נהדרת נוספת לכך היא Join.me, שבה תוכלו להחליף מחשבות ודעות בקלות. פטפטת היא אלטרנטיבה מצוינת נוספת בעת יצירת מסמכים משותפים.

עוד אפליקציות נהדרות שיעזרו לך ללמוד

אפליקציות מסוימות עשויות להיות שלמות או ספציפיות יותר מאחרות, אבל יש אפליקציות יסודיות שיכולות להציע לך משאבים חינוכיים רבים. אלה יכולים להיות לעזר רב בעת רישום הערות, ארגון הזמן שלך וייעוץ ואחסון מידע. חלקם גם מקלים על השיתוף והעבודה בקבוצות.

אתה יכול ליצור מפות חשיבה או דפי עבודה, ליצור לוחות שנה, להגדיר התראות, תזכורות וכו'. בין האפליקציות הללו, יש לך GoConqr, My Study Life, Quizlet, Microsoft OneNote או Yammer. האחרון מזכיר מדיה חברתית. מלבד האפליקציות שקראת עליהן במאמר זה, אפליקציות אחרות יכולות לעזור לך ללמוד נושא ספציפי.

דבר שחשוב לזכור הוא היכן תוכל לאחסן את כל המידע וההערות שאתה צריך. אפליקציות כמו Dropbox, Google Drive, SkyDrive או Amazon Cloud מעולות עבור זה. שימוש ביישומים אלה יכול לעזור לך לאחסן כל מיני מידע ותמונות.

אפליקציות רבות יכולות לעזור לך ללמוד ובכל יום נוצרות רבות נוספות. עם זאת בחשבון, הלימוד לא חייב להפוך למשימה בלתי אפשרית. עכשיו, השתמש בטכנולוגיה לטובתך והתחיל ללמוד.