מתי ילדים צריכים להתחיל ללכת לבית הספר?

כאשר עולה השאלה בני כמה ילדים צריכים להתחיל ללכת לבית הספר
כאשר עולה השאלה בני כמה ילדים צריכים להתחיל ללכת לבית הספר, הורים רבים מודאגים.
יגיע הזמן שבו ילדיכם יתחילו ללכת לבית הספר. הצעד הזה קשה לחלק מההורים וגורם לכל מיני ספקות. לפי החוקים והתקנות, מתי ילדים צריכים להתחיל את הלימודים?

אתה עלול להרגיש חוסר ודאות ומתוסכל כאשר הגיע הזמן שהילדים שלך יתחילו ללכת לבית הספר. זה צעד חשוב אבל קשה לעשות עבור ההורים, במיוחד אם זה הילד הראשון שלהם.

החלטות מוצלחות יבטיחו עתיד שבו ילדים יוכלו ללמוד ולצמוח כמיטב יכולתם.

הורים אחראים ללמד את ילדיהם במשך השנים הראשונות לחייהם. הבית הוא המקום הבטוח ביותר שבו ילדים מתחילים לפתח את התפקודים הביולוגיים שלהם, כמו אכילה, שתייה, הליכה ואפילו תקשורת.

כאשר עולה השאלה בני כמה ילדים צריכים להתחיל ללכת לבית הספר, הורים רבים מודאגים. בתחילה, ילדיהם יצטרכו לשחרר את כל הנוחות של הבית למשך שעות רבות.

חובות העבודה של ההורים מובילות פעמים רבות לכך שילדיהם מתחילים ללמוד. עם זאת, עליך לשקול גם את היכולות של ילדך.

בן שנתיים, הגיל האידיאלי לילדים להתחיל ללכת לבית הספר

בין 18 ל-24 חודשים, ילדים מתחילים להיות עצמאיים יותר. הם מכירים את ההליכה ויכולים לומר כמה מילים. הם שיחקו עם ילדים אחרים ויכולים להתרחק מאמא שלהם לזמן מה. מעונות יום עוזרים להם להגביר את האוטונומיה ולהכין אותם לחינוך פורמלי.

כשילדים מגיעים לגיל להתחיל בבית הספר, הם מתחילים שלב נוסף בחייהם. עליהם להיכנס לסביבת בית הספר, להסתגל ללוחות הזמנים, לחברים, למורים, לאתגרים וללמידה.

יגיע הזמן שבו ילדיכם יתחילו ללכת לבית הספר
יגיע הזמן שבו ילדיכם יתחילו ללכת לבית הספר.

זה כאשר הם מתחילים ליצור ערכים ותחומי עניין, הן חינוכיים והן מחוץ ללימודים. זה דורש בגרות מסוימת להתמודד עם אתגרים.

"החינוך הוא הדרכון שלנו לעתיד, כי המחר שייך לאנשים שמתכוננים להיום".

-מלקולם אקס-

חובה לאחר גיל שלוש

השנה, ספרד חייבה שילדים יתחילו להיכנס למערכת החינוך. החל מגיל 3, זו חובה להתחיל סוג של בית ספר. עם זאת, משפחות שלא יודעות על השינוי הזה ורושמות את ילדיהן ישירות לכיתה א' עשויות לעשות זאת.

בספרד, החינוך לגיל הרך מחולק לשני מחזורים. הראשונה, עד שלוש שנים, נלמדת בגני ילדים או משפחתונים מיוחדים. השני, מגיל שלוש עד שש, חינמי ונחשב לחלק בלתי נפרד ממערכת החינוך. בדרך כלל, זה חלק מבתי ספר יסודיים.

זה היה חובה החל מגיל 6

בית הספר הוא זכות לילדים בין הגילאים 6 עד 16. זה חובה ומשולם על ידי המדינה עבור אלה שבוחרים בחינוך ציבורי. בתי ספר ציבוריים רבים משלבים תוכניות דו לשוניות ועלויות נמוכות יותר. לכן, הם אטרקטיביים יותר כאשר אתה הולך לבחור בית ספר.

שישה קורסים בשלושה מחזורים

בבית הספר היסודי יש 6 קורסים אקדמיים בספרד. אלה מתחילים בגיל 6 ומסתיימים בגיל 12.

לכן, מערכת הלימודים מחולקת לשלושה מחזורים של שנתיים כל אחד. בראשון תלמידים בני 6 ו-7. בשני ילדים בני 8 ו-9. השלישי מורכב מתלמידים בני 10 ו-11.

חובה השכלה תיכונית

השכלה תיכונית חובה מתחילה מגיל 12 ומסתיימת בגיל 16. היא מכילה שני מחזורים בני שנתיים כל אחד. כשזה נגמר, לתלמיד יש שתי אפשרויות:

  • אתה יכול להמשיך עם הבגרות שלך. זה לא חלק מהחינוך הנדרש והוא מגיע עד גיל 18. זה עוזר לך להתכונן לקולג'.
  • התלמיד יכול לבחור גם בהכשרה מקצועית.

הדרך בה יבחר כל תלמיד תלויה במידה רבה במועד בו הוא מתחיל ללכת לבית הספר. לכן, חשוב לשים לב במיוחד לילדכם. עקוב אחר ההתקדמות שלו בבית כדי להחליט מתי עליו ללכת לבית הספר.

פופולריים