האכלת פגים: טריקים וטיפים

זה מה שהופך את חלב אם למזון הטוב ביותר עבור פגים
זה מה שהופך את חלב אם למזון הטוב ביותר עבור פגים, שכן, בשל אותם חומרים מזינים, רקמות התינוקות מתפתחות מבלי לפגוע במערכת הכליות או הכבד.
יש לך פג? אם זה המקרה, יעניין אותך לדעת על האכלת פגים. אנו ניתן לך כמה טיפים.

חשוב מאוד להאכיל פגים כראוי. כך תוודאו שהם מתפתחים בצורה תקינה ותמנעו מחלות שעלולות לסכן את חייהם. לכן, עליך לזכור כי פגים הם עדינים למדי ושהאיברים שלהם עדיין מתפתחים. זו הסיבה, היום, נדבר על האכלת פגים.

המשך לקרוא אם אתה רוצה ללמוד כמה טיפים להאכלת פגים. בהתבסס על ההתקדמות העדכנית ביותר ועל ידי ביצוע הטיפים שאנו נותנים לך, תגדיל את הסיכוי למנוע תופעות לוואי אפשריות בעתיד.

האכלת פגים: חלב אם, האפשרות הטובה ביותר

המזון הטוב ביותר עבור פגים הוא חלב אם. על פי מחקר מ- Journal of Perinatal & Neonatal Nursing, חלב אם ותינוקות פגים מסתגלים זה לזה כדי להשיג הנקה תקינה ופונקציונלית. למעשה, נוזל זה מסוגל לספק את הצרכים המיוחדים של תינוקות. הסיבה לכך היא הריכוז הגבוה של חלבונים ומינרלים.

יתר על כן, חשוב לזכור שחלבוני חלב אם מכילים ערך ביולוגי גבוה. זה מה שהופך את חלב אם למזון הטוב ביותר עבור פגים, שכן, בשל אותם חומרים מזינים, רקמות התינוקות מתפתחות מבלי לפגוע במערכת הכליות או הכבד.

פגים ותוספי מזון

למרות שחלב אם מסתגל לפגים, לפעמים הם גם זקוקים לתוספי מזון כדי להשלים את הדיאטה שלהם. במיוחד במקרים שבהם לפגים יש משקל גוף נמוך, חשוב לספק להם ויטמין D.

על פי מחקר מ-Pediatric Pulmonology, תוספת של 800 IU של ויטמין D ליום מפחיתה את מספר הסיבוכים הרציניים אצל פגים. כתוצאה מכך גדלים שיעור ההישרדות וההתפתחות התקינה.

פורמולה לתינוק

כפי שציינו בעבר, חלב אם הוא האפשרות הטובה ביותר להאכלת פגים. עם זאת, לפעמים, לא ניתן להשיג את המוצר הזה. במקרים אלו, ניתן להשתמש בפורמולה לתינוקות, תוך התחשבות שלא כולן מתאימות למקרים אלו.

המזון הטוב ביותר עבור פגים הוא חלב אם
המזון הטוב ביותר עבור פגים הוא חלב אם.

חשוב מאוד לבחור פורמולה מועשרת בחומרי תזונה חיוניים, חלבונים ושומנים קלים לעיכול. אם לא תעשה זאת, תינוקות עלולים לסבול מבעיות ספיגה שעלולות להתאים את התזונה שלהם.

למרות שיש בשוק מוצרים מיוחדים לפגים, האפשרות הטובה ביותר היא ללכת לבנק חלב ולמצוא עבורם מזון טבעי. כתוצאה מכך, תוודא שהם מתפתחים בצורה תקינה ללא סיכון לסבול ממחלות מסוימות.

בנוסף, עליך להמשיך להניק את תינוקך לאחר הכנסת מזון מוצק לתזונה שלו. רוב המומחים ממליצים על חלב אם עד שהתינוקות יהיו בני שנה. כתוצאה מכך, הסיכון לפתח מחלות כרוניות או אוטואימוניות מופחת.

יתרה מכך, אתה צריך להיות זהיר עוד יותר כאשר אתה מציג מזון מוצק לפגים. הסיבה לכך היא שמערכת העיכול שלהם עדיין לא מפותחת במלואה. רעיון טוב יהיה לחתוך את האוכל לחתיכות קטנות מאוד כדי לבדוק איך תינוקות סובלים אותו.

האכלת פגים, מרכיב מרכזי להישרדותם

תינוקות יכולים להיוולד מוקדם יותר בגלל סיבות רבות ושונות. אפילו ההרגלים הרעילים של אמם או בעיות התזונה עלולים לגרום ללידה מוקדמת. תהיה הסיבה אשר תהיה, חשוב להאכיל אותם כראוי על מנת לעזור להם להתפתח בצורה נכונה.

לחלב אם יש יכולת להסתגל לצרכים של פגים. לכן, זה נחשב למזון הטוב ביותר עבורם. זכור כי מומחים ממליצים על זה עד לתינוקות מעל גיל שנה.

למרות זאת, לפעמים, זה עשוי להיות קשה להשיג את המוצר הזה. במקרים אלו, תצטרכו לבחור את הפורמולה הטובה ביותר לתינוק, תוך שימת לב לערכיה התזונתיים. זכור לבקש עזרה מאיש מקצוע ופעל לפי עצתו, מכיוון שהתינוק שלך עשוי אפילו להזדקק לתוספי תזונה אחרים.