אלימות של מתבגרים: מה קורה לצעירים?

אלימות של מתבגרים: מה קורה לצעירים ולמבוגרים
אלימות של מתבגרים: מה קורה לצעירים ולמבוגרים?
לאלימות בגיל ההתבגרות מקורות וגורמים רבים. במאמר מאוד מעניין זה, למד הכל על נושא זה. תמשיך לקרוא!

ניתן להסביר אלימות של מתבגרים בדרכים רבות. כדי להיות מסוגלים לנתח מה קורה לצעירים, עלינו לחקור גם את תפקידם של מבוגרים בהקשר זה.

אלימות של מתבגרים: מה קורה לצעירים ולמבוגרים?

ראוי להזכיר שתפקידם של מבוגרים ביחס לבני נוער יכול להיות גורם חשוב ולתרום לשינוי חיובי בתחומי העניין והפרויקטים שלהם. זה מחייב מבוגרים להיות נוכחים. למרבה הצער, זה לא תמיד קורה.

האם חוסר זמן הוא האשם היחיד?

בעוד שאנשים רבים צריכים לעבוד שעות ארוכות, ייתכן שיש מידע מוטעה בנוגע לחשיבות התפקיד שהורים ממלאים בשנות העשרה של ילדיהם.

בהזדמנויות רבות, אנו שומעים הורים אומרים דברים כמו "הילד שלי גדל, הגיע הזמן שהם יסתדרו בעצמם. " למרות שיש אמת במשפט הזה, העובדה שהילד שלך עושה את הדרך שלו לא אומרת שאתה צריך להפריד את עצמך מהם לחלוטין.

בדיוק כמו כשאתה מגדיל את המרחק הפיזי עם ילדך כשהוא נראה בטוח בעצמו כשהוא לומד לעלות במדרגות, משהו דומה קורה בגיל ההתבגרות. כשאתה מרגיש שהם יכולים להסתדר בעצמם בדברים רבים, אתה מתחיל לזוז הצידה.

אלימות של מתבגרים: איך מבוגרים מתמודדים עם קונפליקטים?

האופן שבו מבוגרים מתמודדים עם קונפליקטים הוא גורם מכריע בניבוי מה יקרה לבני הנוער שלהם. כמו כן, הצבת גבולות בילדות יכולה לצפות רבות מהבעיות שיכולות לקרות בגיל ההתבגרות. אלימות של מתבגרים עשויה להיות קשורה לדרכים של בני נוער לפתור בעיות.

ניתן להסביר אלימות של מתבגרים בדרכים רבות
ניתן להסביר אלימות של מתבגרים בדרכים רבות.

כתוצאה מכך, חיוני להורים לקבל ייעוץ קבוע בהקשר של ייעוץ ילדים. כמו כן, כאשר בני הנוער שלהם מגיעים לגיל ההתבגרות, חשוב שהורים ינסו לדבר עם איש מקצוע בנושאי בריאות של מתבגרים.

גיל ההתבגרות וחבורות

הרבה נאמר ונכתב על הנושא הזה. האם למשחקי וידאו אלימים יש השפעה כלשהי על אלימות בילדות ובני נוער? השכל הישר יכול לגרום לך לחשוב שלמרות שיש השפעה מסוימת, זה לא הגורם היחיד.

במובן זה, גיירמו גולדפרב, רופא ילדים וחבר בוועדת המשנה לטכנולוגיות מידע ותקשורת של החברה הארגנטינאית לרפואת ילדים, מזכיר בפרסומו "תינוקות, ילדים, מתבגרים ומסכים: מה חדש?" שגם מבוגרים, האחראים על החינוך והטיפול בילדים, נקלטים יותר ויותר במסכים, ומצב זה מייצר לפעמים פערים חשובים בתקשורת המשפחתית.

מצד שני, הוא גם מציין שנראה שיש קונצנזוס שילד לא צריך לקיים אינטראקציה עם מסכים לפני גיל שנתיים. בהקשר זה, נושא זה נדון גם על ידי אנשי מקצוע מהחברה לרפואת ילדים ולנסיה.

ההמלצות שהאקדמיה האירופית לרפואת ילדים (AAP) פרסמה לאחרונה בנושא מציעה להעביר את הגיל הזה ל-18 חודשים. לפני גיל זה, הורים צריכים לאשר רק יישומי וידאו בזמן אמת, כגון Skype או FaceTime, לתקשר עם בני משפחה שגרים רחוק.

מה לשקול לגבי אלימות של מתבגרים

חשוב לא להפסיד את העובדה שהשימוש הבעייתי באינטרנט, הכולל שימוש מופרז במשחקי וידאו, מעורר דאגה גוברת. בנוסף, לפעמים, האינטרנט ומשחקי הווידאו גורמים לירידה בעניין ביחסים בעולם האמיתי, כמו גם ל"ניסיונות מתוסכלים רבים להפחית את הזמן המושקע בפעילויות אלו ותסמיני הגמילה", כפי שמציין ד"ר גולדפרב.

המלצות נוספות

  • אל תתנתק מגידול העשרה שלך.
  • אל תניח שאתה יכול לסגת מבני הנוער שלך כי הם הגיעו לשלב זה של החיים.
  • קידום אוטונומיה מתקדמת מגיל צעיר יכול להיות גורם תורם.
  • אלימות של מתבגרים לא באה משום מקום. במקום זאת, יש לו דפוס מסוים, כלומר אפשר למנוע אותו.

פופולריים