ספרי ילדים על קסם חג המולד

זו הסיבה שכל כך הרבה סופרים כתבו ספרי ילדים נפלאים על חג המולד ועל כל הקסם שבו
זו הסיבה שכל כך הרבה סופרים כתבו ספרי ילדים נפלאים על חג המולד ועל כל הקסם שבו.
מכיוון שההמתנה לחג המולד אמורה להיות מהנה ומהנה, כאן תמצאו רשימה של ספרי ילדים על חג המולד.
חג המולד הוא אחד הנושאים הפופולריים ביותר בספרי ילדים, מכיוון שזו תקופה קסומה בשנה לקטנטנים. זו הסיבה שכל כך הרבה סופרים כתבו ספרי ילדים נפלאים על חג המולד ועל כל הקסם שבו.

ברשימת הספרים הבאה על חג המולד, תמצאו כל מיני סיפורים שתוכלו ליהנות מהם עם המשפחה במהלך תקופת החגים. זוהי בחירה מצוינת להראות לקטנטנים על מה חג המולד, ולהגביר את ההתרגשות של ילדים גדולים יותר.

ספרי ילדים נהדרים על חג המולד

חלום שלג

אותו מחבר הספר הקלאסי The Very Hungry Caterpillar חוזר עם ספר קלאסי נוסף על חג המולד. זהו אלבום מאויר פנטסטי לילדים מעל גיל 4. למרות שזהו ספר פשוט, הסיפור והציורים שלו ימשכו את תשומת הלב של ילדיכם.

יתר על כן, ישנם דשי ספרים בדפים השונים. ילדים ימצאו גם חיות ואיכר... או שהוא סנטה קלאוס? כל הדמויות הללו יוצרות סיפור נפלא. לאורך הספר תמצאו פתיתי שלג נופלים ודשי ספרים להרמה. שלג חלום יכול להפוך לאחד הספרים האהובים עליך לקריאה כאשר חג המולד מגיע.

Cosas que pasan en el mundo cuando es navidad (דברים שקורים בעולם כשזה חג המולד)

זהו ספר אינפורמטיבי על חג המולד ברחבי העולם. כאן, ילדים יגלו מה קורה במהלך חג המולד בחלקים שונים של העולם.

בספר זה, הילדים ילמדו על דרכים שונות שבהן אנשים חוגגים את חג המולד, בהתאם לעונה, מזג האוויר וכו'. הם גם יגלו איזה אוכל הם אוכלים ויכירו דמויות שונות מהסיפורים. קריאת ספר זה היא גם דרך נפלאה לדבר על ערכים, כבוד וגיוון. זו גם הזמנה להכיר תרבויות אחרות, מבלי לזוז מהבית.

חג המולד הגדול של אוליביה / אוליביה ומתנת חג המולד

אוליביה היא אחת מדמויות ספרי הילדים האהובות ביותר. אוסף הספרים שלה מדבר על נושאים חשובים וחינוכיים שכל ילד צריך לדעת.

עוד ספרי ילדים על חג המולד
עוד ספרי ילדים על חג המולד.

בהזדמנות זו, ישנם שני ספרים על חג המולד. הראשון הוא על איך אנשים הופכים מלאי תקווה וחרדה בתקופה זו של השנה, ואיך כולם מחכים לבואו של סנטה. האם אוליביה תוכל לפגוש אותו?

הספר השני עוסק באוליביה שמנסה למצוא את המקום המושלם להחביא בו מתנת חג המולד שקנתה לאחיה, איאן.

עוד ספרי ילדים על חג המולד

Cuando a matias le entraron ganas de hacer pis la noche de reyes (כאשר מטיאס היה צריך לעשות פיפי בלילה שלפני שלושת ימי המלכים)

בלילה שלפני יום שלושת המלכים, ילדים חרדים ומלאי תקווה. ומטיאס היה כל כך עצבני בגלל זה שהיה לו דחף מתמיד לעשות פיפי.

עם זאת, הוא לא היה קם כי הוא פחד להחמיץ את הגעתם של שלושת המלכים והמתנות. זהו סיפור מצחיק מאוד לילדים ולמבוגרים כאחד. כל המשפחה תוכל ליהנות מהספר הזה, בזמן ההמתנה לשלושת המלכים.

הסיוט שלפני חג המולד

למרות שהוא הפך לאחד הסרטים המפורסמים ביותר בשנים האחרונות, הספר הזה ימשוך את תשומת הלב של ילדיכם גם בגלל החרוזים והקצב שלו.

הדמות הראשית של הסיפור היא ג'ק, השלד. הוא גר בעיירת ליל כל הקדושים משעממת, שבה הכל תמיד אותו דבר. עם זאת, בהזדמנות אחת, הוא מחליט לצאת ומוצא עיירה מלאה בקישוטים, אורות נוצצים ומוזיקה.

מישהו אומר לג'ק שהם חוגגים את חג המולד. אז, הוא מתחיל לתהות על מה חג המולד, וכשהוא מגלה, הוא מנסה לחטוף את סנטה!

חג המולד הטוב ביותר אי פעם, חג המולד מוסבר אחרת בספר לילדים

זה סוג שונה מאוד של סיפור. על ידי קריאת ספר זה, ילדים יכירו את הצד השני של חג המולד.

בסיפור המתוק הזה, דוב הוא הדמות הראשית. והוא לא יכול ליהנות מתקופת חג המולד כי לאביו אין עבודה. לפיכך, אין מספיק כסף לחגוג. אף על פי כן, הדוב לא מאבד תקווה ומלמד אותנו איך לעשות את אותו הדבר.

אנו ממליצים בחום על ספר זה לשוחח עם ילדיכם על ערכים שונים, כגון ענווה, תקוות וחלומות. לבסוף, זו דרך נפלאה להסביר לילדים שאנשים לא תמיד יכולים להשיג את מה שהם רוצים. לכן, חשוב מאוד להוקיר את מה שיש לנו.