7 דרכים לבדר את ילדיכם לפרקי זמן ארוכים

הנה כמה דרכים לבדר את ילדיכם לפרקי זמן ארוכים
לכן, הנה כמה דרכים לבדר את ילדיכם לפרקי זמן ארוכים.
ללא ספק, כהורים, נגמרו לכם המשאבים לבדר את ילדיכם לפרקי זמן ארוכים. נצל את ההזדמנות כדי להשלים את המשימות הממתינות שלך עם שבעת הטיפים האלה.

ללא ספק, בהזדמנויות רבות, הרגשת מוצפת בגלל שלא ידעת איך לבדר את ילדייך לפרקי זמן ארוכים. אבל אתה צריך לדעת שיש הרבה דרכים להעסיק את הילדים שלך במשך שעות.

לפעמים, עקב נסיבות שונות, כגון מחלה שמונעת מילדך ללכת לבית הספר, מזג אוויר גרוע, צורך לעבוד מהבית (אופן פופולרי מאוד לאחרונה), אתה צריך שילדך ישאר בחדר שלו לשחק.

נכון שלשעשע ילד זו לא תמיד משימה קלה, במיוחד אם הוא ילד תוסס, דעתו מוסחת בקלות, או שהם מיד משאירים את הצעצועים בצד. לכן, הנה כמה דרכים לבדר את ילדיכם לפרקי זמן ארוכים.

מה צריך לזכור כדי לבדר ילדים במשך שעות?

  • יש לוח זמנים קבוע. בלוח הזמנים הזה, אנו ממליצים לכלול פעילויות חינוכיות ומשחקים בשעות קבועות. במהלך סוף השבוע, תוכלו לתכנן את השבוע שיבוא.
  • אתה יכול גם לכלול בין הפעילויות כמה משימות פיזיות, כדי שהילדים שלך יוכלו להתאמן ולשחרר חלק מהאנרגיה שיש להם.
  • חשוב שתהיה שגרה. זה מספק להורים ולילדים התארגנות. בנוסף, זה מאוד מועיל כאשר מגיעים להפחתת מצבי רוח רעים של ילדים, מכיוון שהם יודעים איזו פעילות לעשות בכל זמן נתון.

עלינו לגרום לילדים להיות מספיק עצמאיים כדי למצוא את הדרכים שלהם ליהנות. מיומנות זו עדיין תהיה שימושית כשהם מבוגרים יותר והם יכולים לפתח את היצירתיות שלהם להמציא כל פעילות כדי ליהנות.

דרכים לבדר ילדים שעות על גבי שעות

עשה תיאטרון קטן עם בובות

אתה יכול לעשות זאת כפעילות חינוכית. תוכלו להכין ביחד תיאטרון בובות מקופסת קרטון ולקשט אותה לפי טעמו של ילדכם. לאחר מכן, אתה יכול להשתמש בגומי EVA או לבד כדי ליצור דמויות שונות לילד שלך כדי לספר את הסיפורים שלהם. בדרך זו, הם יבלו זמן רב בהמצאת אלפי סיפורים עם הבובות שלהם.

משחק עם טקסטורות שונות: בדר את ילדיך לפרקי זמן ארוכים

אם יש לכם אזור שילדכם יכול להתלכלך ולעשות בלגן, תוכלו להוציא קערות שונות עם קמח, פסטה, צמר גפן, חול, בד וכו'. כל דבר איתו הילד יכול לחוות תחושות שונות.

עושים כביש

כאן יש לך כמה דרכים לבדר את הילדים שלך לפרקי זמן ארוכים
כאן יש לך כמה דרכים לבדר את הילדים שלך לפרקי זמן ארוכים.

עם מסקינטייפ או נייר דבק, אתה יכול לעשות כבישים בחדר שלהם או במסדרון. זה יהיה כיף גדול והם יבדרו במשך זמן רב, יסעו במכוניות ובמשאיות שלהם לאורך הכביש הזה. אם יש לך דמויות של עצים, בעלי חיים, ספסלים וכו', תוכל לשלב אותם בפריסה כדי להפוך אותו למציאותי ככל האפשר.

משחק עם בצק משחק תוצרת בית או קנייה בחנות

ילדים אוהבים בצק משחק, מכיוון שהם אוהבים ללוש אותו ולעצב אותו לצורות שונות. אז, אתה יכול להכין את בצק המשחק בעצמך, למקרה שהילד קטן ומכניס אותו לפיו. לשם כך אתה צריך את המרכיבים הבאים:

  • שתי כוסות קמח
  • כוס מלח אחת
  • עוד כוס מים
  • צבע מאכל

לאחר שהכנתם את הבצק, ניתן להפריד אותו למנות נפרדות ולהוסיף צבעי מאכל בצבעים שונים.

משחק בניילון בועות

למרות שזה עשוי לעשות קצת רעש, לקטנטנים שלך בטוח יהיו שעות של כיף להדליק את הבועות. בדרך זו, הם יכולים לחקור את זה ולפוצץ את הבועות בכל דרך שהם יכולים לחשוב עליה.

לבדר את הילדים שלך לפרקי זמן ארוכים: הכינו מכונית מקרטון

אפשר לקחת קופסת קרטון ישנה ולקשט אותה, בין שניכם, כאילו מדובר בקרון או קרון רכבת. לאחר מכן, שימו עליו חוט כדי שיוכלו למשוך את המכונית ולשאת את הפוחלצים שלהם, בובות או כל צעצוע שהם רוצים ברחבי הבית. כמו כן, אם המבנה יציב מספיק, הם יכולים לרכוב עליו ותוכל לקחת אותם לסיבוב.

צבע

ילדים אוהבים לצבוע, לצייר, לצייר ולעשות בלגן... לכן, קחו פיסת נייר גדולה, הניחו אותה על הרצפה ותנו לדמיון שלהם לעלות. ודאו שהם לובשים בגדים שעלולים להתלכלך, כי הם בטוח יתכסו בצבע, אבל הם ישמחו ליהנות מפעילות שהם יאהבו.

לשעשע את הילדים שלך לפרקי זמן ארוכים מעולם לא היה קל יותר

כאן יש לך כמה דרכים לבדר את הילדים שלך לפרקי זמן ארוכים. מה שעליכם לזכור הוא שבין כל הפעילויות הללו, עליכם לבחור את אלו המתאימות ביותר בהתאם לגיל והתפתחותו של ילדכם.

אם פעילות לא מתאימה לילדכם, אל תנסו אותה. כאן, פשוט סיפקנו לך כמה רעיונות ליישם כאשר אתה צריך אותם. אז בואו נהנה!

פופולריים