היו המגן של ילדכם בזמן חישול לוחם

היו המגן של ילדכם עד שיוולד לוחם
היו המגן של ילדכם עד שיוולד לוחם.

זה בלתי נמנע שנראה את ילדינו נופלים בהזדמנויות שונות במהלך ילדותם. חיוני להפוך למגן של ילדך כדי שיוכל להתגבר על נסיבות קשות תוך פיתוח הכלים להפוך ללוחם אמיתי בעתיד.

האם אי פעם חווית את ההרגשה הנוראה ההיא כשהילד שלך נפגע או דחוי בדרכים שונות? מכות, מילים פוגעות, אהבה דחויה וכישלונות לימודיים מביאים לרוב את ההערכה העצמית של הילד לקרקע. תן להם כנפיים כדי לעלות לפסגה הגבוהה ביותר. זו המשימה שלך כהורה.

עוולות חיי היומיום נוגעות בסיבים העמוקים ביותר של כל ישות. זו הסיבה שחשוב להיות המגן של התינוקות האלה, מה שהופך אותך למגן של ילדך עד שהוא יכול להגן על עצמו עם הטפרים שלו.

היו המגן של ילדכם עד שיוולד לוחם

כשזה מגיע לבריונות או כישלונות לימודיים, אסור לתת לזמן לעבור. ילדים רבים לא יכולים לחכות עד שמבוגרים ינקטו פעולה בנושא שכן לאחר התעללויות עוקבות, ייתכן שהמתנה פירושה ייאוש. כמובן שבמקרים רבים, זה לא רק "ילדים שהם ילדים".

על כל הורה מוטלת האחריות לגבש אישיות המסוגלת להתמודד עם ההתקפות של חיי היומיום, אך תחילה יהיה צורך להגן על ילדך. הכרחי להבטיח שילדים יתקיימו יחד ויתפתחו בסביבות בטוחות.

כמובן שאם אתם מאמינים שילדכם בסכנה או שהוא מושפע מסיבה כלשהי, עדיף לפעול בנושא בהקדם האפשרי. לשם כך, יש לך שורה של חלופות שתוכל ליישם כדי ליצור לוחם עתידי.

איך להפוך למגן של ילדך

כדי להפוך למגן של ילדך כדי להאכיל את הלוחם הפנימי שלו
כדי להפוך למגן של ילדך כדי להאכיל את הלוחם הפנימי שלו, אתה פשוט צריך להעצים אותו.

כמובן שחלק מהקונפליקטים בחיי היום יום איתם מתמודד ילדכם מצריכים התערבות של מבוגר על מנת לפתור את הבעיה בשורשיה. כדי להפוך למגן של ילדך כדי להאכיל את הלוחם הפנימי שלו, אתה פשוט צריך להעצים אותו.

העצמה זו תאפשר לילד להתמודד עם המצב כדי לפתור אותו בצורה הנכונה ביותר. אבל ממה מורכבת המשימה הזו?

  • למד אותו לאהוב את עצמו. הרעיון הוא אם כן לקדם את ההערכה העצמית והביטחון שלו כך שהוא ירגיש בעל ערך ומוערך כאחד.
  • למדו אותו להעניק כבוד ולהציב גבולות. באופן אידיאלי, ילדכם יידע להשתלט על מצב, לומר לא ולהביע את זכויותיו בצורה אסרטיבית. לשם כך, ניתן לבצע סדרה של תרגילי תרגול שימושיים שבהם הילד יקבל יותר ביטחון.
  • תן לו ללמוד לבקש עזרה. אין צורך לפתור הכל לבד, כי ילדים יכולים ללמוד לפתור קונפליקטים על ידי צפייה בדרך שבה אנשים מבוגרים פועלים. במקרה זה, לקבל מבוגר זה לא רע, אלא להיפך.
  • חשיבות השימוש בקול. אם הילד רוצה להרגיש שמכבדים אותו, עליו ללמוד להשתמש בקולו כדי להגן על עצמו או על אחרים כאשר הוא מבין שהם נמצאים במצבים לא הוגנים. מסיבה זו, לפעמים, השימוש בכלי פיזי זה הופך להיות חיוני, וכך גם הכוח להימנע ממצבים קיצוניים מסוימים כמו התעללות מינית או תוקפנות פיזית.

להיות המגן של ילדך זו השקעה בעתיד

אנחנו לא מדברים על הגנה יתרה, אלא ממליצים פשוט לשים לב על מנת לספק את הכלים והמכשירים הדרושים כדי שילדכם יוכל להתמודד בשלווה עם כל מצב שלילי בעתיד.

כל מה שאתה צריך זה אהבה, כי זה מאפשר לך לזרוע זרעים של ביטחון, הערכה עצמית וביטחון עצמי. ברגע שהפירות יקרי הערך הללו ייקטפו, לילדכם תהיה תחושה של מה הוא שווה כאדם, וכך ירים את ראשו להתמודד עם כל קרב.

אתה תהיה שם כדי לראות את הלוחם הקטן והגדול שלך עומד להתמודד עם האתגרים הראשונים שלו, במטרה להימנע מכל מיני מכשולים שמפריעים לו בדרכו. אל תשחרר את היד שלו.

פופולריים