10 דרכים להרגיע ילדים מבלי להשתמש בטאבלט

יש עוד המון דרכים להרגיע ילדים מבלי להשתמש בטאבלט
עם זאת, יש עוד המון דרכים להרגיע ילדים מבלי להשתמש בטאבלט.
כשאנחנו עסוקים, זה נפוץ שהורים נותנים לילדים שלנו מסכים כדי לבדר אותם. עם זאת, יש עוד המון דרכים להרגיע ילדים מבלי להשתמש בטאבלט.

ללא ספק, כולנו פנינו לזמן מסך כדי לבדר את ילדינו כשהם משועממים או חסרי מנוחה. או אולי כדי להרגיע אותם כשהם סובלים מהתקף זעם. אבל, האם ידעת שיש עוד דרכים רבות להרגיע את ילדיך מבלי להשתמש בטאבלט, במחשב או בטלפון סלולרי ?

אין להכחיש שמסכים הם חלק מחיי היום-יום שלנו. לכן, ילדים נמצאים איתם בקשר קבוע. הבעיה היא שילדים מבלים יותר ויותר זמן בשימוש במכשירים הללו, אפילו כשהם תינוקות. כדי שלא ישתעממו, העלנו סרטונים שמרגיעים אותם מהר כדי שלא יפריעו לנו.

אנחנו לא מבינים שההרגל הזה הוא למעשה לא מועיל. כן, אנחנו מצליחים להרגיע אותם בטווח הקצר. עם זאת, כאשר אנו מסירים את המסכים, הם הופכים אפילו יותר מודאגים ועצבניים.

בסופו של דבר, לאט לאט, ילדים נוטשים צורות אחרות של משחק ובידור בתמורה לטכנולוגיה. אז מה אנחנו יכולים לעשות כדי להרגיע ילדים מבלי להשתמש בטאבלטים ובמכשירים דיגיטליים אחרים? המשך לקרוא כדי לגלות.

רעיונות להרגעת ילדים ללא שימוש בטאבלט או מסך

ישנן חלופות רבות שילדיך יכולים לבחור מהן שאינן כרוכות במסכים. אז מה אנחנו יכולים לעשות על מנת להרגיע תינוקות מבלי להשתמש בטבליות וכו'?

שמרו על מגע פיזי עם תינוקכם

כאשר תינוק עצבני או עצבני, עמוד בפיתוי לשים סרטון בטלפון שלך. במקום זאת, הרם את תינוקך והחזק אותו כמה זמן שצריך. אין דבר טוב יותר לתינוקות ממגע פיזי עם אמא או אבא. למעשה, המגע הזה חשוב להם ביותר.

שימו לב כשהתינוק שלכם בוכה

כשילדים קטנים מאוד, חשוב לשים לב כשהם בוכים ולגלות מה גורם להם לאי נוחות. אולי הקטן שלך צריך להחליף חיתול, רוצה לאכול, או פשוט צריך להיות קרוב לאמא או לאבא.

ארגון הבריאות העולמי ממליץ לא להשתמש בטכנולוגיה עם תינוקות מתחת לגיל שנתיים. עם זאת, אם נהיה כנים, כולנו התעלמנו מהמלצה זו בשלב זה או אחר. עם זאת, אם נטפל לצרכי התינוקות שלנו, נוכל להרגיע אותם מבלי להזדקק לזמן מסך.

אמבטיה טובה

אז מה אנחנו יכולים לעשות כדי להרגיע ילדים מבלי להשתמש בטאבלטים ובמכשירים דיגיטליים אחרים
אז מה אנחנו יכולים לעשות כדי להרגיע ילדים מבלי להשתמש בטאבלטים ובמכשירים דיגיטליים אחרים?

לפעמים, בבית, ילדכם עשוי להיות משועמם או מודאג ואתם לא ממש בטוחים מה לעשות. למה שלא תכינו אמבט קצף חמים מלא בצעצועים האהובים עליה? שעת רחצה היא דרך מצוינת להרגיע ילדים ויכולה גם להיות מהנה מאוד. והכי טוב, זה לא יכלול שום מסכים!

זמן סיפור!

לא משנה כמה ילדים קטנים, להקשבה לקול של אמא או אבא יש השפעה מרגיעה. לכן, כאשר אתה מבחין שילדך מודאג, עצבני או משועמם, קרא סיפור ביחד. שינוי הקול שלך בזמן שאתה מפרש דמויות שונות יהפוך את הקריאה למהנה עוד יותר. וילדך ישכח במהירות את השימוש בטאבלט.

רעיונות נוספים להרגעת ילדים מבלי להשתמש בטאבלט או בטלפון

כעת אנו רוצים להסתכל על כמה רעיונות שתוכל להשתמש בהם עם ילדים אחרים:

לשחק מה שהם רוצים

אמור לילדים שלך שהם יכולים לשחק מה שהם רוצים. אם הם מתלכלכים, אתה יכול לכבס את הבגדים שלהם ולתת להם אמבטיה. ילדים צריכים לחקור, להתנסות ולהתלכלך כדי ללמוד ולעורר את ההתפתחות הקוגניטיבית שלהם. תן להם לשחק! זה פי מיליון יותר טוב מאשר לתת להם מסך להסתכל עליו.

שימו מוזיקה מרגיעה מבלי להשתמש בטאבלט

אתה יכול גם לשים קצת מוזיקה כדי שהילדים שלך ירקדו איתה - רק הקפד לא להשתמש בסרטוני מוזיקה. זוהי עוד דרך מצוינת להעסיק את הקטנטנים... ופעילים!

תעשה ציורים

רוב הילדים אוהבים לצייר ולצבוע. אז, תן להם נייר וטושים ותנו לדמיון שלהם לעוף. בפעם הבאה שאתם יוצאים, ארזו מחברת וקופסת עפרונות צבעוניים למקרה שלילדכם ישתעמם. ללא ספק, ילדכם יבקש אותם בשלב מסוים ויישאר מבדר. פעם נוספת, תימנעו משימוש בטאבלט.

הרפיה ויוגה

אם אתה שם לב שילדך משועמם, עצבני או חרד, אתה יכול לעשות יוגה ביחד. יש הרבה תרגילי יוגה לילדים. מה שכן, זו דרך להירגע, להתאמן ולהישאר עסוק. אפשרות נוספת היא להשמיע מוזיקה מרגיעה, לשכב על המיטה ופשוט להירגע. במידת הצורך, תוכל לקרוא מספר סיפורים כדי לעזור לילדך להירגע.

תצחיק את הילדים שלך

לדוגמה, אתה יכול לדגדג את הילדים שלך. הם יהנו מאוד כי זה מצחיק אותם ומאפשר להם להתחבר להוריהם. דגדוג והיאבקות הן דרכים נהדרות לבילוי משפחתי מבלי להשתמש בטאבלט. כמובן, לוודא שאף אחד לא ייפגע.

ספרי צביעה

יש אינסוף ספרי מנדלות וספרי צביעה אחרים שיעזרו לילדיכם להתרכז ולהישאר רגועים. שמור אותם בהישג יד, מכיוון שהם כלי נהדר כאשר ילדים משועממים. צביעה מרגיעה ומרגיעה את הילדים ובמקביל גם מגרה את היצירתיות שלהם.

כפי שאתה יכול לראות, יש הרבה דרכים להרגיע ולבדר ילדים מבלי להשתמש בטאבלט. ההצעות לעיל לא רק עוזרות לך להימנע מזמן מסך, הן גם תורמות להתפתחות ילדיך. אז למה אתה מחכה!