5 תנוחות יוגה פשוטות ומהנות לילדים

זוהי אחת מתנוחות היוגה הטובות ביותר לילדים
זוהי אחת מתנוחות היוגה הטובות ביותר לילדים.
אם אתם רוצים שהילדים שלכם יתחילו פעילות גופנית שלא רק טובה לגוף שלהם אלא גם עוזרת להם להירגע וליהנות, יוגה היא אידיאלית. גלה את תנוחות היוגה הטובות ביותר לילדים במאמר זה.

יוגה היא, ללא ספק, אחד מהתרגולים הגופניים הנפוצים ביותר בעולם. הסיבה לכך היא שזהו תרגיל מצוין שעוזר לאנשים בכל הגילאים להגיע לאיזון נפשי ופיזי. הנה כמה מתנוחות היוגה הטובות ביותר לילדים.

יוגה לילדים משתמשת בתנוחות הפשוטות אך האינטגרליות ביותר מהמקצוע. זה מאפשר להם לפתח את הגמישות שלהם, לגוון את השרירים, לשחרר מתח ולשפר את הרווחה הרגשית שלהם.

בנוסף, שמות של עמדות עם בעלי חיים, צמחים וטבע יכולים להצחיק ילדים. זוהי אלטרנטיבה מצוינת לעזור להם לצמוח!

5 תנוחות יוגה לילדים

יוגה קשורה לפיתוח רווחה גופנית ונפשית. לכן, הגיוני שמשמעות שמו בסנסקריט היא "איחוד". תרגול זה הוכר במשך עשרות שנים כאידיאלי להרפיה, למתוח, לחיטוב שרירים ואפילו להילחם במחלות.

אם אתם שוקלים לרשום את ילדיכם לשיעורי יוגה או רוצים לתרגל איתם בבית, אנו נראה לכם רשימה מפורטת של תנוחות היוגה הטובות ביותר לילדים במאמר זה. אנחנו גם אגיד לך איך לעשות אותם צעד אחר צעד.

1. תנוחת הרים

עמדה זו היא אחת הראשונות שאתה לומד כאשר אתה מתחיל לעשות יוגה. זה עוזר להרפות את הגוף שלך לפני תחילת הפגישה. כדי להתחיל, ילדכם צריך לעמוד עם רגליו ורגליו יחד וגבו ישר.

זרועותיו צריכות להיות בזווית של 90 מעלות עם כפות ידיו זו לצד זו מול החזה. לאחר מכן, הילד צריך לנשום כמה נשימות עמוקות, לשאוף ולנשוף דרך האף שלו במשך שלוש דקות.

2. תנוחת פרפר

העמדה הבאה היא תנוחת הפרפר. בו ילדכם יתחמם וימתחו את רגליו. הוא צריך לשבת עם רגליו כפופות, לחבר את העקבים וכפות רגליו. לאחר מכן, בקש ממנו להניח את ידיו על רגליו ולהניע את רגליו למעלה ולמטה, בדיוק כמו איך פרפרים מנופפים בכנפיים.

זוהי אחת מתנוחות היוגה הטובות ביותר לילדים. למעשה, הם נוטים לעשות זאת מבלי להבין זאת, אפילו מחוץ לשיעור יוגה. אנו ממליצים להחזיק בתנוחה זו כ-2 או 3 דקות לפני שממשיכים הלאה.

3. תנוחת קוברה

הנה כמה מתנוחות היוגה הטובות ביותר לילדים
הנה כמה מתנוחות היוגה הטובות ביותר לילדים.

תנוחת יוגה זו מצוינת למתיחה של שרירי הבטן והמותניים. הילד שלך צריך לשכב על מזרן היוגה שלה עם הפנים כלפי מטה. לאחר מכן, הניחו את כפות ידיה על הרצפה בגובה הכתפיים.

לאחר מכן, בקש ממנה להרים את גופה על ידי מתיחת זרועותיה ועיקוף גבה, תוך כדי מבט אל התקרה. עמדה זו אינה טובה לילדים שיש להם בעיות בעמוד השדרה.

"יוגה הוכרה במשך עשרות שנים כאידיאלית להרפיה, למתוח, לחיטוב שרירים ואפילו להילחם במחלות."

4. כלב הפונה כלפי מטה

כלב הפונה כלפי מטה עוזר למתוח את שרירי הרגליים, תא המטען וחלקים מהגב. זה מורכב משמירה על כפות הרגליים צמודות לקרקע, תוך הקפדה רבה לא להרים את העקבים.

בקש מילדך לשמור את ידיו על מפת היוגה, להרים את ירכיו לכיוון השמים בזווית של 40 מעלות. ראשו צריך להיות במצב מנוחה כלפי מטה.

בסוף תנוחה זו, חשוב שילדך יקום לאט כדי להימנע ממסחררת. הזמן המשוער לתרגול עמדה זו הוא 2 דקות.

5. תנוחת הילד

במצב זה, ילדך צריך לתמוך בישבן על עקביה, ובמצחה על מזרן היוגה. לאחר מכן, בקש ממנה למתוח את זרועותיה קדימה. תנוחה זו מצוינת למתוח את הגב והצוואר ולהרפות את השרירים.

כטיפ אחרון, תוכלו גם ללוות את שיעור היוגה במוזיקה אינסטרומנטלית ומרגיעה. זה יכול לכלול גם קולות של טבע או גלי אוקיינוס.

אנו בטוחים שהקטנה שלך תהנה. בנוסף, זו תהיה הזדמנות מצוינת עבור שניכם לעשות פעילות בריאה ביחד.