מהן בדיקות הריון מתכלות?

הרציונל של ליה ליצירת בדיקות הריון מתכלות היה להילחם בכמות פסולת הפלסטיק שבדיקות מהירות גורמות מדי שנה
הרציונל של ליה ליצירת בדיקות הריון מתכלות היה להילחם בכמות פסולת הפלסטיק שבדיקות מהירות גורמות מדי שנה.
המודעות לאיכות הסביבה משתלטת על העולם, וזו הסיבה שחברה יצרה בדיקות הריון מתכלות. למד עוד.

ההתקדמות הטכנולוגית עוזרת לפשט את חיינו. עם זאת, ישנם מקרים שבהם שימוש מוטעה בטכנולוגיות חדשות יכול להיות בעל השלכות שליליות. בדיקות הריון מתכלות יכולות לעזור להילחם בתוצאות השליליות הללו מכיוון שהן מהוות חלופה אקולוגית.

נוכל לפרט רבות מהדרכים שבהן הטכנולוגיה הפכה מוגזמת בכל הנוגע לבדיקות הריון. לדוגמא, ישנם תצוגות גביש נוזלי (LCD), סיבי זכוכית, סוללות, ניטו-צלולוזות ועוד. ומכיוון שבדיקות אלו אמורות להיות בעלות תוחלת חיים קצרה, הן ללא ספק יסתיימו כפסולת.

זה בהחלט משקף את הצרכנות במיטבה. מסיבה זו, חברה בשם ליה שעושה בדיקות הריון החליטה לעשות משהו. הם הבינו שבדיקות ההריון נעות בכיוון הלא נכון והותירו טביעת רגל פחמנית כבדה.

מהן בדיקות הריון מתכלות?

הרציונל של ליה ליצירת בדיקות הריון מתכלות היה להילחם בכמות פסולת הפלסטיק שבדיקות מהירות גורמות מדי שנה. סכום זה מסתכם בכ-907,000 קילוגרמים או 2 מיליון פאונד. כמו כן, מגמה זו עלתה ללא הרף לאורך זמן.

הבדיקות המתכלות של ליה, לעומת זאת, עשויות מסיבים טבעיים הדומים לנייר טואלט. אבל איך זה עוזר לסביבה? כי אתה יכול לזרוק אותם או להיפטר מהם מבלי להשפיע על המים או האדמה.

למרות שלבדיקות אלו יש חומרי ייצור שונים מבדיקות אחרות בשוק, הן לא קשות יותר לשימוש. בנוסף, התוצאות שלהם מדויקות להפליא (לפי החברה, הן יעילות ב-99%).

איך עובדות בדיקות הריון מתכלות?

ראשית, כדי להבין כיצד בדיקות אלו פועלות, עליך לדעת שהחיישן ואזור ההידוק נמצאים בקצה הנגדי. כמו כן, אזור ההידוק שקוע פנימה. בנוסף, חלון הצפייה נמצא באמצע.

מהן בדיקות הריון מתכלות
מהן בדיקות הריון מתכלות?

כאשר השתן שלך נוגע בחיישן, הבדיקה תוכל לקבוע נוכחות או היעדרות של גונדוטרופין כוריוני אנושי. לאחר מכן, אתה מחכה לתוצאות שלך במשך 5 דקות. אות חיובי מיוצג על ידי 2 קווים עם הרבה הפרדה ביניהם. מצד שני, אם הבדיקה שלילית, תראה רק שורה אחת.

נקודה מעניינת נוספת היא שבסוף התהליך ניתן להפריד את חלון הצפייה משאר הבדיקה. זה מצוין לאמהות שרוצות לשמר את הזיכרון באלבום או בדרך אחרת. לבסוף, מאפיין ייחודי נוסף הוא עד כמה קלה הבדיקה. למעשה, משקלו דומה ל-4 גיליונות של נייר טואלט דו-שכבתי.

כמה זמן לוקח להתדרדר?

הפירוק הביולוגי לוקח בערך 10 שבועות, בספירה מרגע השימוש בו. זה אפשרי מכיוון שהבדיקה לא נעשית עם שום פלסטיק.

הרחבה הדרגתית של בדיקות מתכלות

למרות שיש הרבה יתרונות אקולוגיים הקשורים לבדיקות הריון מתכלות, הם עדיין מוגבלים מאוד באירופה. עם זאת, בשל הצורך הגובר לצמצם את השפעות הזיהום, אנו צופים כי התרחבותם תואץ בשנים הקרובות.

אחת הסיבות לכך שהמוצר הזה לא ממריא מהר מאוד הם הסמלים שמראים אם את בהריון או לא. חברות יצטרכו לבחור צבעים בולטים יותר כדי שאנשים הסובלים מליקויים ביכולת הראייה שלהם עדיין יוכלו לראות אותם. על ידי כך, יותר אנשים עשויים לבחור להשתמש בהם.

היבט חשוב נוסף הוא המחיר, שהוא בסביבות 10 € עבור חבילה של שני בדיקות. הכוונה של ליה עם האופציה האקולוגית הזו היא לשכלל אותה כך שתהיה האופציה הראשונה של נשים בהריון. הם גם רוצים שזו תהיה האפשרות הראשונה של אנשים שרוצים לדעת באופן מיידי אם הם בהריון.

נראה בעוד כמה שנים אם בדיקות הריון מתכלות יתחילו לתפוס ואם חברות אחרות בעולם יאמצו את הגרסה האקולוגית לטובת המוצרים הנוכחיים שלהן. לדאוג לעולם עבור התינוק העתידי שלך, מההריון, הוא רעיון נהדר.