4 בדיקות הריון ביתיות

ישנן מספר בדיקות הריון ביתיות פופולריות שתוכלו לנסות
מלבד בדיקות ההריון שניתן לרכוש בבית המרקחת, ישנן מספר בדיקות הריון ביתיות פופולריות שתוכלו לנסות.
מלבד בדיקות ההריון שניתן לרכוש בבית המרקחת, ישנן מספר בדיקות הריון ביתיות פופולריות שתוכלו לנסות. כמובן, הם לא מדויקים במאה אחוז, אבל הם יכולים להיות מעניינים לנסות.

יש לנו היום בדיקות הריון שמבטיחות אחוז דיוק גבוה מאוד. יש לנו אפשרויות רבות בכל הנוגע לבדיקות הריון. אבל איך גילו אבותינו שהם בהריון? מעבר להיעדרויות או עיכובים במחזור, היו בדיקות הריון ביתיות.

מה שמעניין הוא שחלק מהבדיקות הללו עדיין נמצאות בשימוש היום, או כמשחק להעביר זמן, או סתם דרך יוצאת דופן לבדיקת הריון. האם אתה מכיר את המבחנים הללו? אם לא, המשיכו לקרוא!

בדיקות הריון ביתיות: האם הן אמינות?

חלקם מבוססים על אמונה טפלה, אחרים על אגדות. בכל מקרה, אין בדיקות הריון ביתיות נתמכות מדעית. למרות שהם אולי עבדו עבור כמה נשים, אנחנו לא יכולים לסמוך עליהם לחלוטין.

כמה מהבדיקות הללו כוללות איסוף שתן קודם כל בבוקר ואז ערבוב שלו עם חומר אחר. אם אתה בהריון או לא נקבע על פי התגובה שיש לתערובת.

הרעיון הוא לזהות את ההורמון HCG, שנמצא בשתן ומופיע בכמויות גדולות יותר במהלך ההריון. זהו אותו ממצא ששימש מאוחר יותר לייצור בדיקות הריון הנמכרות בבתי המרקחת, וכן את הבדיקות בהן השתמשו הרופאים.

לבדיקות הריון ביתיות יש שיעור נכשל גבוה. ובכל זאת הם נבחרים יותר מכל אפשרות אחרת. אם את רוצה לאשר שאת בהריון, עדיף להשתמש בבדיקה בעלת תוקף מדעי.

דוגמאות לבדיקות הריון ביתיות

הזמן הטוב ביותר לבצע בדיקת הריון - בבית או לא - הוא שבועיים או שלושה לאחר הפסקת מחזור. רק אז הגוף מתחיל להפריש יותר HCG (גונדוטרופין כוריוני אנושי). אם תבדקו מוקדם מדי, התוצאות שלכם מופיעות שליליות.

לפעמים, ניתן לבלבל בין תסמיני הריון לבין תסמיני הווסת מאחר והשדיים רגישים יותר, יש כאבי בטן, אולי את במצב רוח רע, או חווה גירוי או עייפות יתר. עם זאת, ישנם תסמינים נוספים הספציפיים להריון, כמו בחילות הבוקר המפורסמות.

היו בדיקות הריון ביתיות
מעבר להיעדרויות או איחורים במחזור, היו בדיקות הריון ביתיות.

סביר להניח שלא תנסה לבצע בדיקת הריון עד שאתה בטוח שאתה רחוק מספיק כדי לאשר את החשדות שלך. בזמן שאת מחכה לזמן הזה, אל תהסס לנסות כמה מבדיקות ההריון הביתיות הבאות:

1. בדיקת חומץ

אם תשאלו את אמא או סבתא שלכם, הם בוודאי יגידו לכם שהם השתמשו בשיטה הזו, או שהם מכירים מישהו שכן. הבדיקה מורכבת מאיסוף השתן הראשון של הבוקר בכוס.

לאחר מכן, הוסיפו כף חומץ והניחו לו לעמוד חצי שעה ללא ערבוב. אם אין שינוי, זה אומר שאת לא בהריון. אם זה מקציף או משנה צבע... מזל טוב!

2. בדיקת נוזלים בנרתיק

זו לא באמת בדיקה, אלא רק מעקב אחר הפרשות מהנרתיק שלך לאורך תקופה. כאשר את בהריון, הפרשות הופכות כמעט שקופות ונשארות כך לפחות כמה שבועות.

" לבדיקות הריון ביתיות יש שיעור נכשלים גבוה. ובכל זאת הן נבחרות יותר מכל אפשרות אחרת."

3. בדיקת סבון

זו עוד בדיקת הריון ביתית שנמצאת בשימוש כבר שנים, כי נראה שהיא עובדת. אתה צריך פס לבן של סבון כביסה וכמובן שתן.

הבדיקה מורכבת מהנחת הסבון בכלי זכוכית ולאחר מכן יציקת שתן עליו עד שהוא מכסה את הסבון לחלוטין. לאחר מכן, מכסים ומנערים מעט. אם נוצר קצף סמיך, התוצאה חיובית.

4. בדיקת מחט

המבחן הזה הוא יותר משחק עבור נשות המשפחה מכל דבר אחר. לבדיקה זו יש צורך במחט וחוט. אם אין לך כאלה, אתה יכול להשתמש בתליון ובשרשרת.

השחילו את המחט בכ-30 ס"מ (כ-30 ס"מ) של חוט ואז קשרו קשר בסופו. שכבו על המיטה או הספה והניחו את המחט במרחק של כ-10 ס"מ (כ-10 ס"מ) מהבטן. הישארו בשקט לגמרי והמתינו כמה דקות כדי לראות מה קורה. אם זה זז בלי עזרה, זה בגלל שאת בהריון!

יש עוד: לפי תנועת המחט ניתן לקבוע את מינו של התינוק. אם התנועה היא במובן ליניארי, זה בן. אם המחט נעה במעגלים, זו ילדה.

אתה יכול להשתמש בחלק מהרעיונות האלה רק בשביל הכיף, או כדרך מעניינת לספר לחברים ולמשפחה שלך שאתה בהריון. אי אפשר לדעת, זה יכול להיות מרגש!