6 מזונות מסוכנים בעת אכילה בחוץ במהלך ההריון

ישנם מספר מזונות מסוכנים כאשר אוכלים בחוץ במהלך ההריון
ישנם מספר מזונות מסוכנים כאשר אוכלים בחוץ במהלך ההריון.
ישנם מספר מזונות מסוכנים כאשר אוכלים בחוץ במהלך ההריון. אנו אגיד לך ממה עליך להימנע כדי למזער את הסיכונים.

במהלך ההיריון יש לנקוט בשורה של אמצעי זהירות תזונתיים על מנת לשמר את התפתחות העובר. אחרת, אתה עלול לחוות שינויים שיכולים להגיע לשיא בהפלה. כדי להימנע מכך, אנו הולכים לספר לך מאילו מזונות להימנע אם אתה אוכל בחוץ במהלך ההריון.

זכור תמיד שהליכה למסעדה גורמת לך לשלוט בשיטות בחירת המזון והכנתו. זה נורמלי שעמידה בתקנים מסוימים וביצוע בקרות איכות קבועות. עם זאת, לפעמים כל זה עלול להיכשל, ולכן בחירה טובה של תפריט תעזור למזער סיכונים.

מזונות מסוכנים שיש להימנע מהם בעת אכילה בחוץ במהלך ההריון

להלן המאכלים המסוכנים ביותר לאכול מחוץ לבית במהלך ההריון. עדיף להימנע מהם בכל מחיר, מכיוון שהם עלולים להוביל לתוצאות לא נעימות.

1. גבינה טרייה

מוצרי מזון מסוג חלב העשויים מחלב לא מפוסטר מהווים סיכון גבוה במהלך ההריון. הם יכולים להכיל את החיידק listeria monocytogenes, שגורם למחלה שבאמת מסוכנת לעובר. מעיד על כך מחקר שפורסם בכתב העת Archives of gynecology and obstetrics.

עם זאת, נבט זה נעלם כאשר מיושמת שיטת עיקור מתאימה, כגון פסטור.

2. נקניקיות גולמיות

גם צ'וריסו וגם חזיר או סלמי עלולים לגרום לבעיות במהלך ההריון. זה נובע מהסיכון להעברת הטפיל הגורם לטוקסופלזמה, זיהום שעלול להיות חמור לתינוקות.

חלק מהנשים סבלו ממחלה זו בשלב מסוים בחייהן, ולכן הן יצרו נוגדנים נגד המיקרואורגניזם. עם זאת, כאשר יש ספק, עדיף להימנע מצריכת מזון מסוג זה, אלא אם הרופא שלך אומר לך אחרת.

3. דג נא

היזהרו ממזונות מסוכנים כשאתם אוכלים בחוץ במהלך ההריון
היזהרו ממזונות מסוכנים כשאתם אוכלים בחוץ במהלך ההריון.

דג נא הוא מזון מוערך, אבל גם מסוכן למדי. זה הפך לטרנדי למדי בעולם המערבי בגלל השפעת התרבות האסיאתית. אבל החדשות הרעות הן שאסור לצרוך אותו במהלך ההריון, מכיוון שהוא נושא בסיכון גבוה יותר להרעלת מזון בנשים הרות.

מסיבה זו, אם אתם רוצים לשלב פירות ים בתזונה שלכם, עליכם לבשל אותם היטב לפני שאוכלים אותם.

4. סלטים

בדרך כלל, פירות וירקות אינם מהווים סיכון לבריאותן של נשים בהריון או לעובר. עם זאת, אם ירקות לא נשטפים כראוי, מספר מיקרואורגניזמים שעלולים לגרום להרעלת מזון עלולים להישאר על פני השטח.

למרות שזה נדיר, זה יכול להוות סיכונים משמעותיים במהלך ההריון. לכן, יש לצמצם אותם עם אמצעי היגיינה נאותים.

5. מיונז

רטבים גם אינם מומלצים לצריכה מחוץ לבית במהלך ההיריון, לפחות כאלו העשויים עם ביצים גולמיות כמרכיב העיקרי. למשל, מיונז. תכשיר זה יכול להכיל בתוכו חיידקי סלמונלה, אשר מדביקים במהירות את מערכת העיכול.

כדי למנוע שכרות מסוג זה, עדיף להכין מיונז עם ביצה מפוסטרת. בכל מקרה, וכאמצעי זהירות, עדיף להימנע מצריכת תכשיר זה מחוץ לבית.

6. דגים גדולים

צריכת דגים מומלצת במהלך ההריון, אך דגים גדולים עלולים להפוך למזון מסוכן. הסיבה לכך היא שהם צוברים בבשרם כספית, שהיא מתכת כבדה ומזיקה מאוד לעובר ולאם.

היזהרו ממזונות מסוכנים כשאתם אוכלים בחוץ במהלך ההריון

כפי שראית, ישנם מספר מזונות מסוכנים במהלך ההריון, במיוחד כאשר אוכלים מחוץ לבית.

למרות שמסעדות נוקטות במספר אמצעים כדי למזער הרעלה, עדיף להימנע מאכילת מזונות שעלולים להזיק. במיוחד בשלבי החיים שבהם הבריאות עדינה יותר.

לבסוף, קחו בחשבון שיש מספר מוצרים המוגבלים במהלך חודשי ההיריון. אם יש לך ספקות לגבי זה, שאל את המומחה שלך. כך תוכלו לייעל את התזונה שלכם ולהבטיח התפתחות תקינה של תינוקכם שטרם נולד.

פופולריים