משחקי מים לילדים לשחק הקיץ

"היתרון הגדול ביותר של משחקי מים הוא שהם עוזרים לילדים לפתח מיומנויות מוטוריות
"היתרון הגדול ביותר של משחקי מים הוא שהם עוזרים לילדים לפתח מיומנויות מוטוריות, כמו שיווי משקל וקואורדינציה".
משחקי מים הם חלק מהפעילויות המהנות ביותר במהלך הילדות. הם עוזרים לנצח את החום, כמו גם לקדם פעילויות קבוצתיות. גלה עוד עליהם במאמר זה.

משחקי מים מקדמים אינטראקציה חברתית, ספונטניות, יצירתיות ובמידה מסוימת גם כושר המצאה. בכך שלא תמיד יש את כל מה שהם מדמיינים, ילדים הופכים יצירתיים להמציא פעילויות.

לדוגמה, אם ילדים רוצים להעמיד פנים שהם משחקים עם תנינים בביצה, לא תמיד יהיו להם צעצועים שיתמכו בדמיון שלהם. לכן, הם צריכים להיות יצירתיים כדי להעמיד פנים שיש להם אותם.

אנו ממליצים לתת לילדים להתנסות בעצמם. ראשית, עליך תמיד להקשיב היטב כדי לוודא שהילדים שלך וכל אחרים בטוחים.

כך תוכלו לוודא שכולם נהנים ללא בעיות. כמובן, אסור להשאיר ילדים ללא השגחה במים.

"היתרון הגדול ביותר של משחקי מים הוא שהם עוזרים לילדים לפתח מיומנויות מוטוריות, כמו שיווי משקל וקואורדינציה."

משחקי מים לילדים

לאחר מכן, נציג לכם רשימה נהדרת של משחקי מים לילדים. איתם, הקיץ יכול להיות כיף גדול לכולם. נסה אותם!

1. מירוצי שליחים עם כוסות מים

כדי להתחיל את המשחק, עליך ליצור קו התחלה וסיום. לאחר מכן, חלקו את הילדים לשתי צוותים - כל אחד עם מספר שווה של משתתפים. תנו להם להתייצב מאחורי קו הזינוק.

כדי להתחיל, יש חבר צוות אחד בקו הזינוק. ואז, בדיוק כמו ממסרים אחרים, האדם הראשון מתחיל להחזיק כוס מים. השחקן צריך להעביר את כוס המים לחברו לקבוצה בקו הסיום.

המטרה היא ללכת מהר ככל האפשר מבלי לשפוך מים. בסיום המרוץ, הקבוצה שיש לה הכי הרבה מים בגביע היא המנצחת.

2. תפוס את אטב הכביסה

משחקי מים לילדים
משחקי מים לילדים.

משחק זה נהדר לשחק בכל ביליארד, ודורש תנועה מהירה. כדי לשחק, תצטרך אטבי כביסה רבים כמו שחקנים. אתה יכול לקבל כמה שחקנים שיתאים בבריכה.

על כל משתתף להצמיד את אטב הכביסה לגב חולצתו. מטרת המשחק היא להשיג אטבי כביסה של שחקנים אחרים תוך שמירה על שלך. לאחר מכן, הזוכה המאושר יהיה זה שיקבל את כל אטבי הכביסה האחרים.

מי שמאבד את אטבי הכביסה חייב לצאת מיד מהבריכה ולהמתין לסיבוב הבא. עם זאת, אם מישהו מפיל את אטב הכביסה שלו, הוא שייך לשחקן הראשון שמרים אותו.

3. משחקי מים עם בלוני מים

שחקנים חייבים לחלק את עצמם לשתי קבוצות עם לפחות 4 שחקנים. ראשית, תן לקפטן של כל קבוצה דלי, ותן בלון לשחקנים האחרים.

לאחר מכן, כל שחקן חייב למלא את בלוני המים מבלי לקשור קשרים. לאחר מכן, הצוותים מסתדרים זה לצד זה על קו השיגור.

כל קפטן יעמוד כמה צעדים מהחבר הראשון לקבוצה, יפנה אליו ויחזיק את הדלי מעל ראשו. לאחר מכן, השחקנים יזרקו את הבלונים הפתוחים שלהם וינסו להכניס אותם לדלי. המטרה היא שהבלון ייפול לתוך הדלי שעל ראשו של הקפטן שלהם.

עם זאת, נציין שהקברניט יכול לזוז כדי לתפוס את הבלון, אבל המיכל צריך להישאר על הראש שלו.

4. לירות בכדור החוף

אתה יכול לשחק את המשחק הזה בבריכה או בחצר האחורית שלך. ארגן את השחקנים לקבוצות של 3 עד 5 משתתפים.

שתי הקבוצות צריכות להיות פנים אל פנים, במרחק של כ-5 מטרים אחת מהשנייה אם אתה בבריכה גדולה, או בשני הקצוות אם היא מתנפחת. כמו כן, לכל שחקן צריך להיות אקדח מים.

לאחר מכן, הנח בלון במרכז הבריכה. כשאתה אומר "לך!" השחקנים צריכים לכוון את רובי המים שלהם אל הכדור כדי לנסות לדחוף אותו קדימה. הקבוצה שמצליחה להביא את הכדור לצד השני היא המנצחת.

כדי לשחק במשחק הזה, חשוב לעבוד כצוות. בדרך זו, אתה יכול לדחוף את הכדור בכיוון הנכון כדי לנצח את הפעם השנייה. עם זאת, ייתכן שיהיה עליך להשהות כדי למלא מחדש את רובי המים.

לבסוף, משחקי מים לילדים הם מהנים מאוד, אבל הם גם בסיסיים להתפתחות הפיזית, החברתית והרגשית של הילדים. למד אותם איך לשחק ולראות אותם נהנים!