רשימת חובה של בגדי תינוקות

ייתכן שיש לך שאלות לגבי אילו פריטים מרכיבים את רשימת החובה של בגדי תינוקות
עם זאת, עם כל כך הרבה אפשרויות בשוק היום, ייתכן שיש לך שאלות לגבי אילו פריטים מרכיבים את רשימת החובה של בגדי תינוקות.
אם אינך בטוח לגבי סוג הלבוש המתאים ביותר לתינוקך, רשימה זו תעזור לך. הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שהוא נוח ורך.

אם אתה בהריון, או אולי חבר או בן משפחה, אתה כנראה מעוניין לקנות בגדי תינוקות. עם זאת, עם כל כך הרבה אפשרויות בשוק היום, ייתכן שיש לך שאלות לגבי אילו פריטים מרכיבים את רשימת החובה של בגדי תינוקות.

ובכן, פתרון זה אינו מסובך במיוחד, שכן במהלך השבועות הראשונים אין צורך בבגדים צעקניים במיוחד, אלא בבגדים נוחים. כאשר תינוקות מתחילים לגדול ולהשמין בשבועות הראשונים לאחר הלידה, מספיק לקנות בגדים בסיסיים.

רשימת חובה של בגדי תינוקות

בעת רכישת בגדי תינוקות, עליך לבחור את הדברים החיוניים, שכן סביר להניח שהם יצמחו מהם תוך זמן קצר. עם זאת, רצוי לקנות מספר חלקים מאותו סוג של לבוש, מכיוון שהתינוק עלול להתלכלך או, למשל, עלולות להתרחש נשפך חיתול.

בממוצע, תינוקות שוקלים בין שישה לתשעה קילוגרמים וגובהם כ-51 סנטימטרים, כך שבגדים שזה עתה נולדו יתאימו בצורה מושלמת לשבועות הראשונים. אתה יכול אפילו לבחור לקנות מידות 0 עד 3 חודשים, אותן הם יכולים ללבוש עוד כמה חודשים. בוא נראה עכשיו איזה בגדים אסור לפספס.

בגדי גוף

בגדי גוף הם בגד חיוני לכל התינוקות. הם אפילו הראשונים שנרכשו כי הם הבסיס לבגדים של יילודים. יש להם נצמדים בתחתית ויכולים להיות עם שרוולים קצרים או ארוכים. ההתאמה שלהם נוחה לתינוק ומקלה על החלפת החיתול.

רשימת חובה של בגדי תינוקות
רשימת חובה של בגדי תינוקות.

והכי חשוב, אתה יכול למצוא אותם בסגנונות וצבעים שונים, אחד לכל יום בשבוע. אם אתה רוצה שהם יהיו שונים ומותאמים אישית, אנו ממליצים על בגדי הגוף מ-spreadshirt; הם עשויים 100% כותנה אורגנית, זמינים בגדלים שונים ומבטיחים נוחות מוחלטת לתינוקך.

אגב, אפשר לנצל את ההזדמנות לקנות את הסינפים ממש שם, שכן הם אביזר חובה. בדיוק כמו בגדי הגוף, אתה יכול להתאים אישית את הסינפים לפי טעמך.

פיג'מה

פיג'מה חשובה לא פחות מבגדי גוף בארון התינוק. למעשה, זה אחד הבגדים שבהם תשתמשו הכי הרבה החל מהלידה שלהם. אתה יכול לבחור את החומר בהתאם לאקלים שאתה חי בו. הם מגיעים בין היתר בכותנה דקה, בד, פלנל. ודא שיש לך לפחות 5 יחידות, בגדלים שונים.

כובעים

אנחנו לא יכולים שלא להזכיר כובעים ברשימת בגדי התינוקות. יותר מאביזר, הם עוזרים להגן על היילוד מפני הקור. למקרה שלא ידעתם, תינוקות מאבדים יותר חום דרך הראש, ובשבועות הראשונים עדיין אין להם את היכולת לווסת את הטמפרטורה שלהם.

גרביים

במהלך השבועות הראשונים, תינוקות בדרך כלל לא נועלים נעליים. עם זאת, אתה צריך ללבוש גרביים או מגפיים כדי לשמור על חום הרגליים שלהם. כפפות גם שימושיות, לא רק כדי לשמור עליהן חמימות אלא גם כדי למנוע שריטות.

מגבות רחצה

גם אם הם לא מהווים פריט לבוש, מגבות רחצה הן חובה. למעשה, זה טוב שיש שלושה או יותר כדי להיות מסוגל לשנות אותם לעתים קרובות. הקפד לבחור מגבות רכות כדי שהן לא יגרמו לעור ילדך. תמצאו כמה עם כובעים, אידיאליים לעטוף את התינוק בצורה נוחה יותר.

לסיכום

יש לך אפשרות לקנות מספר סוגי בגדים לתינוק שלך, אפילו עם פרטים אישיים. במהלך החודשים הראשונים, אתה יכול ללכת על הבסיס, שכן המידות משתנות מהר מאוד. כמובן, אתה חופשי לבחור בגדים רבים אחרים; רק וודא שאתה לא תפספס את אלה שהוזכרו לעיל.