אני לא יכול להפסיק לדמיין איך אתה תהיה

אני לא יכול להפסיק להסתכל על הבטן שלי
תינוק קטן שלי, אני לא יכול להפסיק להסתכל על הבטן שלי, לחשוב שבקרוב, אני אתחיל לראות אותך גדל בעולם.

היום המיוחל והמבוקש מגיע; הבדיקה חיובית! התוצאה הזו היא הגשמת חלום ומסמנת את תחילתו של מסע גדול ומרגש בן תשעה חודשים בו לא אתעייף. מאותו רגע, לא אוכל להפסיק לחלום עליך, ולדמיין איך תהיה.

הייעוץ הראשון עם המומחה מגיע. אני מבטיח לעמוד בכל אחת ואחת מהאינדיקציות שניתנו. אני מבטיח להגן על היהלום הזה בגסות וללטש אותו באהבתי העמוקה. אהבה שיוצאת מהלב שלי שעכשיו מתפקעת משמחה.

תינוק קטן שלי, אני לא יכול להפסיק להסתכל על הבטן שלי, לחשוב שבקרוב, אני אתחיל לראות אותך גדל בעולם. הגוף שלי יהיה העריסה שלך עד אז. אני אנענע אותך יום ולילה, אשיר את שירי הערש המתוקים ביותר. אקים שיחות אינסופיות איתך, חברי הטוב ביותר ובן לוויתי הנאמן והנאמן ביותר.

אני מצפה בקוצר רוח לחוות את ההריון הזה; אני אהנה מכל שנייה בתהליך הנפלא. אני מקווה בכל ליבי להתחיל להרגיש אותך בתוכי. לחוות את החיים, לדעת שהגוף הקטן שלך מתפתח וגדל בתוכי.

תחשוב עליי כעל המקלט, הסוודר והאוכל הטבעי שלך, הכל מעוצב בצורה מושלמת על ידי הטבע בשבילך, האדם החשוב ביותר בחיי. חלמו ודמיינו איך יהיו הימים והלילות שלכם. דמייני אותי, אמך ודעי שתהיי מאושרת ושלמה לצידי.

אני כל כך סקרן איך יהיה לך

אני חולק את אותה דעה כמו כל אהוביי שהדבר החשוב ביותר הוא הבריאות והרווחה שלך. לכן, המגדר שלך ודמיית הפנים שלך הופכים לתחומי עניין משניים. אני מבטיח לך אהבה נצחית, זה לא משנה איך תגיע. ילד או ילדה, שיער חום, בלונדיני, זה לא משנה.

עם זאת, אני עדיין לא יכול להפסיק לחשוב עליך. אני חושב על הגעתך, האינטראקציה הראשונה שלנו. אני חושב על הארומה שלך, הפנים שלך והרכות של העור שלך. אני מנסה לראות אותך ולהכיר אותך לפני שאתה מגיע כדי לספק את סקרנותי.

לא אוכל להפסיק לחלום עליך
מאותו רגע, לא אוכל להפסיק לחלום עליך, ולדמיין איך תהיה.

אני כבר מדמיינת את האצבעות הקטנטנות שלך, את הבטן השמנמנה שלך ואת החיוך הקטן חסר השיניים שלך. אני נהיה המום רק מלדמיין אותך במוחי, נהנה מהמחשבה שיש אותך בזרועותיי. נכון שברגעים כאלה אני לא יכול להפסיק ללטף את הבטן שלי כשאני חושב עליך.

המחשבה שאתה ישן על החזה שלי ומדמיין את החיוך הראשון שלך ממיס את ליבי. אני מדמיין את עצמי מכסה את רגליך הקטנות בנשיקות. רגליים שבקרוב ימצאו אותך עושה את צעדיך הראשונים.

אתה החלום הכי מושלם

מהיום שבו נודע לי על הגעתך לחיי, ידעתי שהרבה דברים ישתנו בקרוב. אין דבר שמשמח אותי יותר מלחשוב על השינויים האלה.

אקח על עצמי את המשימה הזו שתגבש אותי כאדם עם אהבה וכבוד. אישה זוכה לעדנה כשהיא נותנת ללב שלה לעזוב את גופה, כשהיא הופכת לאם.

היום הפכת לחלום הכי מושלם שלי. חלום שמעורר רגשות ותחושות בלתי נתפסים ולא נחקרו בעבר.

אתה מכיל את כל התקווה שלי וחומר שעוצב בצורה מושלמת כדי להגשים כל אחד מהחלומות שלי.

אתה מורה שאלוהים הפיל כדי להראות לי איך לדעת ולחיות באושר העצום ביותר. למרות כל פחד או ספק שעלולים לפלוש למוח שלי, אני יודע שתעניק לי כוח ואומץ; את תיתן לי כוח להתגבר על כל מכשול ומכשול שעלול להתעורר במהלך האמהות שלי.

אני רוצה לראות את החיוך שלך ניזון משלי. אני רוצה להיות שותפתך ואיש סודך. נס החיים הוא באמת מדהים. אני רוצה לתת לך את כל מה שאתה צריך כדי להפוך אותך לילד המאושר בעולם.

ילד שלי, היום אתה התשוקה הכי עזה ששוכנת בהוויה שלי. הסיבה שלי לחיות, המנוע שמניע אותי להמשיך. אתה הכוח המניע היעיל והחזק ביותר.

תודה שהדהמת אותי כמו שאתה עושה מהדקה הראשונה. קח את הזמן שלך, אני אחכה לך כמה שזה ייקח כי אני יודע שאתה תהיה שווה כל דקה.

פופולריים