אמא יקרה, תודה שהיית שם

אמא יקרה
אמא יקרה: אני לא יודעת איך להגיד לך כמה את חשובה לי.

אמא יקרה: אני לא יודעת איך להגיד לך כמה את חשובה לי. תמיד היית שם לצידי, אוהב אותי ותמך בי. אתה גורם לי להרגיש ייחודי ומיוחד. זו הסיבה שאני רוצה להודות לך היום.

אני יודע שאנחנו לא קרובים כמו פעם. כשהייתי קטן יותר תמיד היה לנו זמן אחד לשני. אני זוכר איך שיחקנו יחד ואיך צחקנו ועשינו כל כך הרבה דברים כיפיים. לפעמים הלכנו לקולנוע או לקניות, או סתם לטייל.

לא היה אכפת לי מה אנחנו עושים, כל עוד אנחנו ביחד. כל רגע שביליתי איתך היה אחד שרציתי שיימשך לנצח.

זה לא משנה אם היה קר או גשם. תמיד ידעת למצוא את הבטנה הכסופה מתחת לכל ענן.

לימדת אותי להיות חיובית ולא לוותר לנוכח כישלונות, גם כשכל מה שרציתי זה להתחבא מהבעיות שלי. תמיד אמרת לי שאנחנו צריכים להיות אמיצים בחיים.

אמא אהובה שלי, הלוואי והיו עוד אנשים כמוך בעולם. אנשים שעוזרים לזולת מבלי לצפות לתמורה, מתוך הרצון הפשוט לעשות טוב.

בעולם הזה שהושחת על ידי מלחמה ושנאה, אתה אור בחושך.

אמא יקרה, תודה שכעסת

אני זוכר כל אחד ואחד מהטיעונים שלנו. אלו לא רגעים שאני מסתכל עליהם אחורה בשמחה. אבל במובן מסוים, אני אוצר אותם בדיוק כפי שאני אוהב את הזיכרונות הטובים. עם הזמן, הם הפכו לשיעורים יקרי ערך שעזרו לי להתבגר.

לעולם לא הייתי חושב שאצליח להוציא משהו חיובי מהפעמים שהתווכחנו וצעקנו.

מעולם לא הבנתי שהדמעות והכעס היו לטובתי, ושאני אהיה אסיר תודה לנצח עבורם. אם לא היית שם כדי לתקן אותי, לעולם לא הייתי לומד לעשות את הדבר הנכון.

תמיד היית הראשון להציע עצות ולהסביר כשעשיתי משהו לא בסדר. לאמהות רבות לא היה הראש הקר שלך כשבדקתי את סבלנותך. אני כל כך מצטער על כל הפעמים שהתפרצתי והתייחסתי אליך בצורה לא הוגנת.

את אחד האנשים הכי נפלאים בחיי, אמא יקרה שלי. אתה עלול לפעמים לחשוב שאני נראה קר או מרוחק. אבל המראה החיצוני לא אומר כלום. למרות הכל, האהבה שלי אליך עדיין בלתי שבירה.

אמא יקרה, תודה שכעסת
אמא יקרה, תודה שכעסת.

הקשר בינינו חזק מכדי להיהרס. זה לא משנה מה קרה. אני יודע שתמיד תהיה שם בשבילי כשאצטרך אותך. מה שאנחנו מרגישים כל כך אינטימי ומקסים ששום דבר לא יכול היה להתקרב בינינו.

אני צריך אותך בעתיד שלי, וגם בהווה שלי

כשהייתי רק ילדה, חשבתי שכשאהיה גדול יותר לא אזדקק לך יותר. דמיינתי את עצמי כמבוגר חזק ובטוח, ללא צורך בהגנה שלך. אתה לא יודע כמה טעיתי.

אתה לא יכול לתאר לעצמך כמה זמן ביליתי במחשבה עליך והתגעגעתי אליך. במבט לאחור על ילדותי, כשהרגשתי בטוח איתך לצידי.

הגעתי למסקנה שעד כמה שאני אהיה זקן, אני תמיד אזדקק לאמא שלי. קול חכם שידריך אותי, אמון על הסודות העמוקים ביותר שלי. אתה האדם היחיד בעולם שאני סומך עליו בצורה עיוורת.

גם כשיגיע תורי להקים משפחה משלי, אני יודע שאתה תהיה האדם עליו אני יכול לסמוך. מערכת היחסים שלנו היא לא משהו שניתן להחליף בקלות.

אני מרגיש כל כך בר מזל שיש לי אותך. במבט אחד, כל אחד יודע מה השני חושב, וזה משהו נדיר ונפלא.

אני יודע שלחלק מהאנשים לא היה את אותו מזל כמוני. למרבה הצער, ישנם הורים רעילים, שמתייחסים לילדיהם רע וגורמים להם להרגיש אומלל. הייתי רוצה להיות מסוגל לחלוק קצת ממך עם האנשים האלה, כדי שידעו מה זה להיות נאהב ללא סייג.

לפעמים אני מפחד שלא אוכל לעשות את זה כמוך. מה אם אני לא מסוגל להעניק לילדים שלי את אותה חיבה שתמיד נתת לי? היית אומר לי שאני טיפש, אבל יש לי הרבה למה לעמוד.

עם כל זה בראש, אמא יקרה, אני רוצה שתבואי איתי למסע הזה. אני רוצה שנפנה זמן אחד לשני שוב, לשוחח ולתת עצות אחד לשני.

אני מבין כמה אני בר מזל שיש לי אותך בחיי, ואני רוצה לנצל עד תום את המזל הטוב שלי. תודה שתמיד היית שם בשבילי.

אני אוהב אותך אמא.

פופולריים