יום קשה? אל תוציא את זה על הילדים שלך

אם היה לך יום קשה
אם היה לך יום קשה, הטריקים האלה יעזרו לך לא להוציא את זה על ילדיך.
חיי היום-יום שלך יכולים להיות מלחיצים מאוד ולקחת את הלחץ הזה הביתה עלולה לגרום לרגעים ומצבים לא נעימים. הנה כמה טריקים מעשיים מאוד שיעזרו לך לשלוט בלחץ ובחרדת העבודה שלך, ולמנוע ממך להוציא את זה על ילדיך.

לעתים קרובות מספיק, לחץ וכעס יכולים להוציא מאיתנו את הגרוע מכל ולפעמים זה יכול להיות קשה לשפר את מצב הרוח שלך. עבר עליך יום קשה? ואז, הטריקים האלה כדי לא להוציא את זה על ילדיכם ישפרו את מצב הרוח בבית ויעזרו לכולכם ליהנות.

אם, כשתגיע הביתה, הילדים שלך לא הכינו את שיעורי הבית שלהם, אתה עלול להרגיש קצת עצבני. אם הם לא רוצים לאכול או לזרוק התקף זעם, קל לאבד את קור הרוח. זה יכול לקרות גם כאשר אתה מתמודד איתם במשך שעות.

אתה יודע שאתה לא צריך לצעוק עליהם, או להתעלל בהם, אבל לפעמים אתה יכול לפוצץ ולהוציא את זה על הילדים שלך.

כל זה יכול להחמיר אם היה לך יום קשה בעבודה. אל דאגה, כאן תוכלו למצוא כמה טיפים להתמודדות עם זה.

בעצם, הכל מסתכם בשליטה עצמית והתמקדות במטרות שלך. אם אתה יודע מה אתה רוצה שהילדים שלך יעשו, יהיה קל יותר להגיע ליעדים שלך. לגרום להם לאכול, לעשות שיעורי בית או להתקלח... אלה דברים קטנים שיכולים להיגמר בריב גדול אם לא יודעים איך להתמודד איתם.

יום קשה? 11 טריקים שיעזרו לך לא להוציא את זה על הילדים שלך

אם היה לך יום קשה, הטריקים האלה יעזרו לך לא להוציא את זה על ילדיך. אם אתה מרגיש שהלחץ משתלט, נסה לשמור על שליטה. נשימות עמוקות יכולה להיות התחלה טובה. שאפו דרך האף, נשפו דרך הפה. זה מחמצן את המוח שלך ושומר אותך רגוע.

במקביל, נסה להבין מדוע אתה במצב רוח רע. ברגע שזיהית למה אתה כועס, יהיה קל יותר לפתור את זה. אם לכולם לוקח יותר מדי זמן להתכונן ללכת לבית הספר, אז התעוררות מוקדם יותר יכולה להיות פתרון טוב.

למדו את ילדיכם על ערכים

לכפות את דעותיך רק כשצריך. אולי עדיף להתמקד בכך שהם עושים שיעורי בית, ולא באמבטיה. זה יכול להיעשות מאוחר יותר. שתפו את ילדיכם ברעיונות, תנו להם לדבר, אל תגידו להם לשבת בשקט.

אם לילדיכם אין את כתב היד הטוב ביותר, אל תדחפו אותו. אם הם לא תמיד מגיעים בזמן או לא חברותיים, אל תדחפו גם. אל תנסה להפוך אותם לגרסה של עצמך, זכור שיש להם אישיות וחיים משלהם.

אל תגרמי להם תמיד לעשות דברים, הם תמיד ילחמו בך וזה יחמיר את היום שלך. הניסיון לכפות עליהם את הערכים שלך לא יביא לתוצאות טובות.

דע את המגבלות שלך

כשיש לך יום רע
כשיש לך יום רע, פשוט עצור ותחשוב על מה שגרם לך להרגיש כך.

לפני שאתה חוזר הביתה, או אולי כשאתה כבר שם, נסה למצוא מקום שבו אתה יכול להיות לבד כדי שתוכל להירגע. האזן למוזיקה האהובה עליך או פשוט עצמו את העיניים ותנוח.

אם הילדים בטוחים והבית של בן הזוג שלך, זה יהיה קל. שטפו את הפנים במים קרים כדי לשחרר כל מתח שם.

הכרת המגבלות שלך תקל עליך. קשה להצטיין בלהיות אמא, עקרת בית, עובדת וטבחית. אתה עלול להתמוטט בשלב מסוים אם אינך מודע לכמה רחוק אתה יכול ללכת.

"אנחנו יודעים שאנחנו לא צריכים לצרוח עליהם או להתעלל בהם, אבל לפעמים אנחנו יכולים להתפוצץ ולהוציא את זה על הילדים שלנו. הכל מחמיר אם היה לנו יום קשה בעבודה".

לבד או איתם

כדי למנוע מריבות כלשהן, נוח להחזיק מרחבים אישיים ייעודיים, לפחות פעם בשבוע, לחלוק עם חברים, קרובים או לעסוק בספורט. הרחק מלחץ בעבודה או בבית, אתה יכול ליהנות מהבילויים האלה ולהתחיל להרגיש טוב יותר.

אתה גם צריך לבלות זמן עם הילדים שלך. נסו לעשות זאת לעתים קרובות ולגרום להם לספור. זה ישמור על קונפליקט למינימום, זה יגרום לכם להיות קרובים יותר ומסוגלים יותר להבין אחד את השני.

בקש סליחה, אל תהיה משפיל

לומר שאתה מצטער יעזור מאוד אם אתה לא יכול לשלוט במצב הרוח הרע שלך. נסה לגרום להם להבין מה גרם לך לכעוס ואל תיתן להם להרגיש אשמה.

אל תהיה משפיל כלפי הילדים שלך. אמירת דברים כמו, "אתה אף פעם לא עושה שום דבר נכון", "אתה חסר תועלת", "אתה גרוע בכל דבר", מזיקים ואינם מועילים. במקום להבין מדוע אמא שלהם כועסת, הם יגדלו לחשוב שזו אשמתם, וזה יכול להביא לתוצאות רעות מאוד מאוחר יותר.

כהורה, היו דוגמה לילדים שלכם

בדרך כלל, ילדים ילכו בעקבות הוריהם. מה שלא תעשה היום, הם יעשו את זה מחר. אם אתה צועק עליהם או מתעלל בהם, הם יעשו את אותו הדבר לילדים שלהם. אם תערער אותם, הדפוס יחזור על עצמו מאוחר יותר.

בכל מקרה, תמיד אפשר להתחיל מחדש. כשיש לך יום רע, פשוט עצור ותחשוב על מה שגרם לך להרגיש כך.

הטריקים האלה ישפרו את מערכת היחסים שלך עם הילדים שלך ואתה תתחיל להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמך.