כשהילדים שלך יגדלו אתה תתגעגע לכל זה?

כשהילדים יגדלו, תתגעגעו
כשהילדים יגדלו, תתגעגעו.
כשיש לך ילדים צעירים, אתה עלול להרגיש לעתים קרובות שהימים רק הולכים ונמשכים. אבל האמת היא שהשנים יעברו לחלוף ואתה תתחיל להתגעגע לכל הזמן שאתה מבלה עם הילדים שלך עכשיו, ככל שהילדים שלך יגדלו.

כשאתה הופך להורה, אתה מבין שהימים שלך מתחילים להרגיש קצת אחרת. הזמן מתחיל לעבור במהירויות שונות. אמנם זה נכון שימים מסוימים יכולים להרגיש כאילו הם נגררים, אבל המציאות היא שהשנים פשוט עפות. ילדים מעייפים ומתישים, אבל הם גם נותנים לנו את החיים והאנרגיה להתמודד עם כל מה שיקרה בדרכנו. וכשהילדים יגדלו, החיים ישתנו שוב.

החיים שלנו לא תמיד ירגישו כאילו אנחנו תמיד רצים להדביק את הפער, ותמיד מפגרים. הורות לא תמיד תהיה כל כך כאוטית!

לא תמיד יהיו לנו ערימות של כביסה לנקות. גם לא נצטרך תמיד לנצל את סופי השבוע שלנו כדי לסדר את הבית כולו ללא סיכוי לנוח כי כמעט ולא היה לנו זמן במהלך השבוע לשום דבר בגלל כל האחריות שנאלצנו לעמוד בו.

כשהילדים שלך יגדלו

יבוא זמן בחייך בו ילדיך יתחילו לגדול והם כבר לא יעירו אותך בשעה שתיים לפנות בוקר נואשים לעזרתך או לנחמתך. ויבוא הזמן שבו לא תצטרכו להחזיק את תינוקכם במשך מה שנראה כמו שעות על גבי שעות כי יש לו קוליק וצריכים את הקול המרגיע והליטוף שלכם.

גם לא תצטרכו למהר להחזיק את ילדכם כדי שלא יפלו במדרגות בזמן שהוא לומד לעלות ולרדת בהן. הזמנים האלה יעברו מהר יותר ממה שאתה יכול לדמיין!

לא תמיד תאבדו את קו המחשבה שלכם ותשכחו לגמרי מה התכוונתם להגיד! לא תמיד ישאלו אותך למה מסוקים נשמעים שונה ממטוסים, אם הם יכולים ללכת לפארק, אם הם יכולים להאזין למוזיקה ולרקוד, ובו בזמן אתה מסתכל סביבך תוהה איך לכל הרוחות יש כל כך הרבה בגדים שנשארו לשים.

גם לא תמיד תבזבז את זמן ארוחת הערב שלך בבקשה מהילדים שלך בבקשה לאכול עוד כפית (נא להאמין לנו!) וגם לא תמיד תצטרך לעזור להם להתרחץ ואז לאסוף את כל המגבות והצעצועים שנותרו להם באמבטיה.

החיים ישתנו

החיים ישתנו ככל שהילדים יגדלו וכבר לא תרגישו עייפים עד כדי כך שאתם אפילו לא יודעים באיזו שעה ביום, או אפילו איזה יום זה. לא תמיד תתעוררו בבוקר בתחושת עייפות כי הילדים העירו אתכם מספר פעמים במהלך הלילה ואתם צריכים לקום מוקדם לעבודה.

וכשהילדים יגדלו, החיים ישתנו שוב
וכשהילדים יגדלו, החיים ישתנו שוב.

לא תמיד תרגיש שאין לך הרבה אנרגיה להציע לבן הזוג שלך בסוף יום ארוך. למה? כי הסבלנות שלך לא תמיד תיבחן בצורה כל כך אינטנסיבית כל יום. זה לא תמיד יהיה כמו עכשיו.

יום אחד הילדים שלך יגדלו ויצטרכו אותך פחות. הם יבלו פחות זמן איתך ואתה תרגיש עצוב. הם ירצו לבלות יותר זמן עם חבריהם בספורט ובחקירת החיים. והעובדה היא שהם ירגישו שתמיד תהיה שם בשבילם כשהם צריכים אותך, וזה ייתן להם את הכוח לעוף. ואתה תתגעגע אליהם...

כרגע יש לך את כל מה שאתה צריך

אולי, אז, סוף סוף יהיה לך יותר זמן לשמור על הבית נקי ולהיפגש עם החברים שלך. יהיה לך את כל זה, ואולי אתה כבר מצפה לזה. עם זאת, בבוא הזמן, תתגעגעו לילדים שלכם שיתקשרו אליכם באמצע הלילה, יבקשו כוס מים או יתנו לכם את ידם לפני חציית הרחוב.

כרגע, יש לך את כל מה שאתה צריך כדי להיות מאושר. עכשיו זה כאשר יש לך את פלא החיים עצמם בתוך הבית שלך ואת כל השמחה שהוא מביא. יש לך אושר בקצות אצבעותיך. לכן, במקום לחשוב שהימים עוברים לאט מדי, עדיף לחשוב כמה יש לך מזל שיש לך את החיים שיש לך ושילדיך יחבקו אותך בכל יום בחייך.

כשהילדים יגדלו תתגעגעו...

אתה תחמיץ הפעלות של סרטים משפחתיים ביום ראשון בזמן שהילדים שלך יצפו בהם בזרועותיך. אתה תתגעגע שהם ירצו לזחול איתך למיטה וגם תתגעגע לריב ולצחוק שלהם. וכן, תתגעגעו לריקודים המאולתרים בסלון ולמתכונים שהשתבשו, בידיעה שכל זה עזר לכם לבלות זמן איכות ביחד כמשפחה.

החיבוקים לפני השינה ומיד אחרי ההתעוררות היו האנרגיה היומיומית שלך, וכשהילדים שלך יגדלו, אתה באמת תתגעגע אליהם. אתה גם תסתכל אחורה בחיבה על טיולי סוף שבוע וקריאת סיפורים לפני שתשכיב את ילדיך לישון.

אז, זה הזמן לצחוק על התסכולים היומיומיים וליהנות מהחיים עם הילדים שלך! תהנה מהנשיקות והחיבוקים שלהם עכשיו, ואל תשכח לספר להם כמה אתה אוהב אותם. למה? כי הם הכוח המניע של חייך.

עם זאת, כדי שהם יהיו מוכנים לחיות את חייהם באמת, תצטרכו לדאוג לילדותם כאילו היא האוצר היקר ביותר שיש לכם... וכמובן, זהו.

פופולריים