5 דברים שקורים כשהילדים שלך גדלים עם בני הדודים שלהם

כשאתה רואה שהילדים שלך גדלים עם בני הדודים שלהם
עם זאת, כשאתה רואה שהילדים שלך גדלים עם בני הדודים שלהם, אתה תחווה שילוב של רגשות ורגשות.

איך אתה מרגיש כשאתה רואה את הילדים שלך גדלים עם בני הדודים שלהם? אמהות רבות חשות תחושת סיפוק גדולה.

מה שהם עושים זה להתפתח בקצב של האנשים שיהפכו לחברים הכי טובים שלהם. ואנחנו לא מדברים רק על ילדות, אלא על החיים עצמם.

האם יש קשר ילדות יפה יותר מזה המשותף בין בני דודים? כמובן, שום דבר לא משתווה למתנה היקרה ההיא שגדלה עם אחים. לכן ההורים חווים את הקשר הזה עם שמץ של נוסטלגיה אם הם מתמקדים בעבר.

עם זאת, כאשר אתה רואה שהילדים שלך גדלים עם בני הדודים שלהם, אתה תחווה שילוב של רגשות ורגשות. קודם כל, חמימות בלתי מוסברת. שנית, שקט נפשי והרבה גאווה. אין בן לוויה כמו בן דוד, אותו חבר נאמן שהכל חולק איתו, אפילו דם.

כמובן שגם הקשר שילד חולק עם אח או חבר הוא בעל ערך רב, אך מעטים כבר הזכירו את החשיבות העצומה של קשר מסוג זה בין בני דודים. יש לזה גם הרבה יתרונות בכל הנוגע ללמידה והתפתחות של הילדים.

לכן במאמר זה של את אמא, נספר לכם על הערך העצום שיש לחברות העמוקה והמיוחדת הזו עבור ילדיכם.

אם ילדיכם קרובים לבני הדודים שלהם, כשתסיימו לקרוא את המאמר הזה, תבינו שאתם בדרך הנכונה. ואתם תהיו מוכנים במיוחד לטפח ולקדם את הקשר היפה הזה כך שיימשך לנצח.

בני דודים חשובים לילדים

איך אתה מרגיש כשאתה רואה את הילדים שלך גדלים עם בני הדודים שלהם
איך אתה מרגיש כשאתה רואה את הילדים שלך גדלים עם בני הדודים שלהם?

ללא ספק, בני דודים הם חלק חשוב ביותר בחיי ילדיכם. זה נכון מהרגע שהם צעירים מאוד ועד שהם מגיעים לבגרות. בין אם הם חולקים מתיחות, משחקים, הרפתקאות או סודות, הם הופכים למראה שבה ניתן לראות זה את זה. הם הופכים למודל לחיקוי ברור.

מטבע הדברים, בן דוד אומר הרבה בחייהם של ילדים. זו הסיבה שהאוצרות הללו בחיים משפיעים כל כך משמעותית ומשאירים חותם בל יימחה על ליבם ונפשם. אבל מהן עוד כמה נקודות בעד לגדול עם בני דודים? שימו לב לכמה:

  • מקושרים על ידי יותר מדם: כי בני דודים, בנוסף להיותם בני משפחה, הם גם חברים. הם אפילו יכולים להפוך לחברים הנאמנים והנאמנים ביותר, שהילדים שלכם תמיד ירצו לשמור בקרבתם בגלל אהבתם הבלתי מותנית.
  • הרבה לחלוק: כפי שאמרנו, משחקים, צעצועים, בדיחות וסודות הם המאפיינים של קשר הילדות הזה. זה בדיוק הדבר הזה שמפגיש את הצעירים האלה, כך שבני הדודים הופכים לאותם אנשים בלתי נשכחים וחביבים תמיד.
  • כל כך הרבה מה ללמוד: יש באמת הרבה מה ללמוד מבני דודים. הידע של ילדים גדולים יותר וביסודו של הילדים הקטנים האלה מסוגלים ללמד את ילדכם לשתף, לתמוך ולסלוח כמו שאף אחד אחר לא יכול היה. מצד שני, הם גם יוזמים את ילדיכם לאומנות המשא ומתן ופתרון קונפליקטים שונים. כל זה קורה מגיל צעיר מאוד.
  • רגעים שאין כמותם: אין כמו מישהו במשפחה שלך קרוב לחלוק איתו בדיחות וצחוקים. הם עשויים להיות האדם היחיד שמבין אותם, בעוד שאחרים מרגישים מבולבלים כשהם שומעים את קודי הילדות המטורפים שלך.
  • הזכרונות היפים ביותר הם מזכרת לכל החיים. לבני דודים יש את הכוח העצום למלא את הזיכרון שלנו ברגעים מחממי הלב של הילדות. יש להם את המתנה להתמקם בזיכרונותינו ולחמם את ליבנו. כך הם נישאים בנפשנו לכל החיים. וכך לחברים הטובים הראשונים האלה של הילדות יש את היכולת להישאר לנצח במחשבותינו.

אל תהססו לאפשר לילדכם להפיק את המרב מהחוויה הייחודית של לגדול מוקף בבני דודים. תאמין לי, לא תהיה להם מערכת יחסים קרובה ואמינה יותר בעולם מזו.

ומה זה משנה אם מדי פעם הם נלחמים כמו האויבים הגרועים ביותר עלי אדמות, אם בכל זאת נאמר ונעשה, הם עדיין מראים את הסימנים הכי אמיתיים של אהבה וחיבה?

מספר המריבות שיש להם בכל יום לא משנה, כי עוצמת המריבות החולפות הללו עומדת ביחס ישר לקשר שיש להם.

התמונה המומלצת באדיבות wikihow.com ©