משחק משחקים עם ילדיכם: הטבות והצעות

משחק משחקים הוא דרך מצוינת לילדים לשפר את הריכוז
משחק משחקים הוא דרך מצוינת לילדים לשפר את הריכוז, סובלנות התסכול, ההיגיון הדדוקטיבי והסבלנות שלהם.

משחק משחקים הוא דרך מצוינת לילדים לשפר את הריכוז, סובלנות התסכול, ההיגיון הדדוקטיבי והסבלנות שלהם. גלה עוד על הטבות אלו ואחרות היום ב- You Are Mom.

להפיק את המרב מהזמן שאנו מבלים עם ילדינו הוא אתגר גדול עבורנו כהורים. עם זאת, משחק עם הילדים שלנו יכול להיות הדרך המושלמת לבלות זמן איכות כמשפחה.

כיום, קיים סיכון הולך וגובר לאבד את הקשר שלנו עם הסובבים אותנו עקב שימוש מופרז בטכנולוגיה. משחק משחקים מאפשר לנו ליצור אינטראקציה אחד עם השני הרחק מהמסך.

משחקים משמשים גם כגירוי פסיכולוגי לילדים. במקביל, הם מאפשרים להם להכיר ולהתמודד עם רגשות מסוימים. מכיוון שרוב המשחקים דורשים יותר מאדם אחד, הם גם תורמים ליחסים בין אישיים.

יתרה מכך, משחק משחקים גם משפר את הריכוז, סובלנות התסכול, היגיון דדוקטיבי וסבלנות. משחקים מספקים את כל היתרונות הללו ועוד, והכל תוך כדי כיף.

יתרון נוסף במשחקים עם ילדים הוא שניתן ליהנות מהם בכל עת. משחקים טובים לכל זמן בשנה ולכל שעה ביום.

סוגים שונים של משחקים ליהנות עם ילדים

חשוב לזכור את גיל ילדיכם כאשר אתם מחליטים באיזה משחק לשחק. יש הרבה משחקים לכל הגילאים. גם אם אתם מתמודדים עם הבדלי גיל גדולים בין אחים, משחק משחקים יספק למשפחה שלכם כיף טוב ובריא.

משחקי אסטרטגיה

בין משחקי האסטרטגיה הקלאסיים ביותר הם שחמט, דמקה ודומינו. משחקים אלו מלמדים ילדים לחשוב ולגבש אסטרטגיות ונהלים על מנת להגיע ליעדים שנקבעו. הם מגרים ילדים לקבל החלטות ומעודדים את האוטונומיה שלהם.

יש גם גרסאות מותאמות של משחקים אלה לילדים קטנים יותר. לדוגמה, אתה יכול למצוא דומינו עם חיות במקום נקודות. גרסאות אלו קלות הרבה יותר לקטנטנים להבין וליהנות.

בין רשימת משחקי האסטרטגיה הפופולריים, תמצאו גם את אלו שתוכלו לשחק רק עם עט ונייר, כמו טיק-טק. משחקים אלה עוזרים לילדים לחשוב מהר ונראה שלעולם לא יוצאים מהאופנה. והם גם דרך מצוינת להעביר את הזמן - למשל, כשאתה מטייל או תקוע בחדר המתנה.

משחקים חינוכיים

"משחקים עם הילדים שלנו יכולים להיות הדרך המושלמת לבלות זמן איכות כמשפחה."
"משחקים עם הילדים שלנו יכולים להיות הדרך המושלמת לבלות זמן איכות כמשפחה."

כאן אנו מתייחסים למשחקים שתוכננו במיוחד כך שהמשתתפים לומדים תוך כדי משחק. הידע של השחקן על נושא או נושאים מסוימים עולה.

בין רשימת המשחקים החינוכיים יש קלאסיקה בקרב ילדים ומבוגרים כאחד: שבץ. זהו משחק מצוין לשיפור האיות ולהרחבת אוצר המילים. בזמן שמשפחתכם משחקת, כולכם תגלו מילים חדשות ומשמעויותיהן.

משחק הסיכון הוא אופציה מצוינת להגדלת הידע שלך בהיסטוריה, למשל.

ישנם גם משחקים המעוררים את הזיכרון והריכוז של הילד. דוגמה ידועה אחת היא סיימון סייז. פאזלים ומשחקים כמו Memory משרתים מטרה דומה. באשר לפאזלים, הקפידו לזכור את גילו ורמת המיומנות של ילדכם. אם התמונה מורכבת מדי או שיש יותר מדי חלקים, סביר להניח שילדך יהיה מתוסכל יתר על המידה.

"משחקים עם הילדים שלנו יכולים להיות הדרך המושלמת לבלות זמן איכות כמשפחה."

משחקי מזל

במוקדם או במאוחר, כל הילדים לומדים לשחק " מספרי נייר סלע ". משחק זה קל ללמידה ואינו דורש חומרים כלשהם והוא דרך מצוינת להרוג זמן בכל מקום.

משחק פופולרי נוסף הוא מונופול. מכיוון ששחקנים זורקים קוביות כדי להתקדם סביב הלוח, זה נחשב למשחק מזל. עם זאת, זה גם משחק שדורש מידה מסוימת של אסטרטגיה. מה שכן, זו דרך מצוינת לתרגל מתמטיקה ושימוש בכסף.

משחק קלפים היא אפשרות נוספת המציעה מגוון אינספור של משחקים. בהתאם למשחק שתבחרו, ילדיכם ישפרו את כישורי המתמטיקה, החשיבה המהירה והיכולות האסטרטגיות שלהם. עבור שחקנים צעירים יותר, אתה יכול לבחור לשחק קלפים עם תמונות במקום מספרים. משחקי קלפים הם אופציה נהדרת לילדים ולמבוגרים בכל גיל.

משחקי וידאו

קיים מגוון רחב של משחקי וידאו המאפשרים שני שחקנים או יותר. חלקם כוללים מוזיקה, ריקוד ואפשרויות אחרות. חפש משחקים המעודדים אינטראקציה בין מספר בני משפחה. אפילו אלה שמחכים לתורם יכולים ליהנות מאוד לראות אחרים מתחרים.

למרות שזה אולי נראה מובן מאליו, אנחנו רוצים להדגיש את החשיבות של הימנעות ממשחקים אלימים או התקפיים. יחד עם זאת, זכרו להגביל את זמן המסך הן עבורכם והן עבור ילדיכם.

מסלף

Twister הוא משחק שהוא בכיתה משלו. במקום לשחק את זה על שולחן, אתה משחק את זה על הרצפה. המשחק הוא דרך נפלאה לעזור לילדים להגביר את הכישורים הפסיכומוטוריים שלהם. בין אם הם משחקים עם משפחה או חברים, אין ספק שיהיה להם פיצוץ.

כפי שאתה יכול לראות, יש מיליון אפשרויות שונות לבחירה כאשר אתה מחפש משחקים לחלוק עם המשפחה שלך.

הקדיש זמן בלוח הזמנים העמוס שלך לשבת ולשחק משחקים עם המשפחה שלך. בין אם מדובר באירוע שבועי, פעילות ביום גשום או תחרות ספונטנית לאחר ארוחת הערב, אתם תיצורו רגעים שהמשפחה שלכם לעולם לא תשכח.