בסיר לאמן את הילד שלך תוך 3 ימים עם העצות האלה

האם באמת ניתן לאמן את ילדכם בסיר בשלושה ימים בלבד
האם באמת ניתן לאמן את ילדכם בסיר בשלושה ימים בלבד?

לעזור לתינוק שלנו להתאמן בסיר הופך לעתים קרובות לאחד האתגרים הגדולים ביותר עבור אמהות. זהו מעבר בלתי נמנע והוא אף פעם לא יוצא מהאופנה. עד היום, עדיין לא מצאנו את השיטה הנכונה לביצוע תהליך זה.

אימון בסיר הוא פעילות שדורשת מידה רבה של סבלנות, נחישות ובעיקר אהבה. אבל, יש משהו שאנחנו רוצים לחלוק איתכם: לעזור לילדכם להשאיר מאחור את ימי החיתול שלו יכול להיות קל ומהיר יותר ממה שאתם חושבים, אם תזכרו את העצות שניתנו על ידי מומחים.

אמהות רבות הצליחו עם טריקים מסוימים, ומסיבה זו הן להוטות לשתף אותם ולעזור לאחרים במשימה זו.

האם באמת ניתן לאמן את ילדכם בסיר בשלושה ימים בלבד?

אם ניקח בחשבון כמה זמן לקח לתינוקות שלנו להתרגל להשתמש בחיתולים, אולי יהיה לנו אותו מזל כשהם מתרגלים לא להשתמש בהם.

עם זאת, יחד עם זאת חשוב להבחין בכך שאנו עצמנו הפכנו את החיתול להרגל, אך עבור ילדינו, זוהי דרך החיים היחידה שהם מכירים.

על פי ניסיונן של אמהות רבות, וגם על פי מומחים, אימון בסיר של הקטן שלך הוא אפשרי בשלושה ימים. טענה זו מבוססת על יישום טכניקות המתמקדות באלמנטים הקוגניטיביים הבולטים בשלב זה של התפתחות.

ברור שהשיטה מהירה מאוד, אבל היא לא מבטיחה שילדכם ילמד ללכת לשירותים בעצמו שכן, בתהליך השארת החיתולים מאחור, הקטן שלכם יעשה פיפי או קקי במקום אחר מלבד השירותים..

חשוב לציין כי מדובר בתהליך שמתבצע שלב אחר שלב, ולכן מחייב את כל המשפחה בהסכמה ומחויבות מלאה לתהליך.

זכור את העצות השימושיות הללו על מנת להצליח במשימה של אימון בסיר
זכור את העצות השימושיות הללו על מנת להצליח במשימה של אימון בסיר.

זכור כי ללכת לשירותים זה לא פשוט כמו שימוש בחיתול. היציאה לשירותים דורשת מיומנויות הכרוכות בעצמאות רבה יותר ממה שהילד שלכם כנראה מוכן לה: כניסה לשירותים, הורדת מכנסיים, ישיבה על האסלה וכל הפעולות הבאות. זה דורש מספר חודשים של תרגול, אך עם הזמן, ניתן לבצע את כולם.

אימון בסיר בשלושה ימים

אמנם השיטה הזו יעילה, אבל לא מדובר בטריק אחד שמתאים לכל משפחה, מכיוון שהיא כרוכה בשמירה על הילד עירום מהמותניים ומטה. למרות שנוכל לגרום לילד ללמוד את היסודות של הליכה ללא חיתולים תוך שלושה ימים, זה רק תחילתו של תהליך שיצטרך להיות מתמשך וקבוע כדי להיות יעיל באמת.

זכור את העצות השימושיות הבאות כדי להצליח במשימה של אימון בסיר:

  • הכינו את עצמכם לבלות את שלושת הימים הבאים בהקדשה מלאה למשימה זו. זכרו להתרכז במטרה ולוודא שיש לכם זמן לבצע אותה.
  • חשוב להעלים כל מתח שתהליך זה עלול לייצר, מכיוון שאנו יודעים היטב שחיזוק חיובי הוא הדרך היעילה ביותר להגיע ליעדים שלך עם ילדך. צור רגעים מהנים, תגמולים, משחקים, ריקודים, צחוק.
  • מומחים ממליצים לא לחזור אחורה ברגע שאתה נחוש להתחיל בתהליך זה. להיות עקבי ולערב את כל המשפחה חשוב במיוחד כדי שחווית הלמידה תהיה אפקטיבית.
  • עשה הכל כדי להעלים את הפחדים של ילדך, מכיוון שזה נורמלי שהוא לא יבין מה קורה או איך לפעול במצב החדש הזה.

יום 3

  • זכור שילדך צריך לבלות את כל היום ללא חיתולים או תחתונים. זה קריטי שתהיו ערניים כדי להתחיל לזהות מתי ילדכם מרגיש צורך להשתמש בשירותים. בהתחלה הוא פשוט ילך לכל מקום בבית, אז אתה צריך להיות מוכן כל הזמן להביא אותו לשירותים.
  • כחלק מטכניקת האימון בסיר, כל המשפחה חייבת לשתות הרבה נוזלים כדי ללכת לשירותים לעתים קרובות. כשאמא או אבא צריכים ללכת לשירותים, אתה יכול לקחת את הילד איתך.
  • חגגו ניצחונות קטנים ואל תגערו בילד שלכם אם הוא לא מתקדם – רק ציינו מה צריך לשפר. אם ילדך יעזור לך לנקות כל תאונה, יכול להיות מועיל.
  • הזמינו את ילדכם לשירותים לפני השינה והקפידו לא לשים חיתול עד שהוא הולך לישון.

יום 2

חזור על אותה שגרה כמו היום הראשון, עם וריאציה של טיול משפחתי. יש להכריז על היציאה הזו מבעוד מועד. יש תנאי אחד: לפני היציאה, ילדכם צריך להשתמש בסיר ממש ברגע האחרון לפני שאתם עוזבים. לתוצאות טובות עוד יותר, כל המשפחה יכולה לעשות את אותו הדבר.

מטרת הטיול הזה היא שילדכם יחזיק את הפיפי שלו עד שתחזרו הביתה. לכן, ילדכם לא אמור ללבוש חיתול או תחתונים כלשהם במהלך הבילוי - רק זוג מכנסיים משוחררים המאפשרים לילדכם להרגיש בנוח. אל תשכחו להביא תוספת בגדים להחלפה למקרה שתהיה "תאונה".

יום 3

שוב, כדאי לחזור על אותה שגרה כמו ימים ראשון ושני, אבל היום, במקום טיול אחד, יהיו לנו שניים. הרעיון כאן הוא שהילד יוכל להתייחס ליציאה החוצה עם הצורך להשתמש בשירותים; לפני שאנחנו יוצאים, אנחנו הולכים לשירותים פעם אחרונה.

בהזדמנות זו, כדאי להביא אתכם כיסא סיר או מתאם למושב אסלה. אם יתמזל מזלך, תהיה לך הזדמנות להשתמש בו בזמן שאתה בחוץ. אנחנו לא ממליצים לצאת לרכב, ללכת רחוק מהבית או ללכת להרבה זמן. טיול זה צריך להיות משעשע וללא לחץ.