הנעליים הטובות ביותר לנשים בהריון

הנעליים הטובות ביותר לנשים בהריון הן לא בהכרח היפות ביותר
לסיכום, הנעליים הטובות ביותר לנשים בהריון הן לא בהכרח היפות ביותר, אבל הן צריכות להיות הכי נוחות.

הריון הוא אחד השלבים היפים בחייה של אישה. עם זאת, זה גם מביא איתו שינויים רבים, הדורשים ביגוד והנעלה נכונים. במקרה של האחרון, חשוב לדעת כיצד לבחור את הנעליים הטובות ביותר עבור נשים בהריון.

הנעליים הטובות ביותר לנשים בהריון

האם באמת צריך לחשוב על הנעלה בהריון? התשובה היא כן, בהחלט. השינויים בגוף של אישה בהריון מביאים לשינויים גדולים בכפות הרגליים והקרסוליים, עקב דלקת.

בנוסף, חל שינוי קל במרכז הכובד של נשים, שעלול להשפיע על שיווי המשקל ועלול לגרום לנפילות. עם זאת, במהלך השליש הראשון, זה בסדר להמשיך להשתמש באותה הנעלה כמו תמיד, כל עוד האישה ההרה מרגישה בנוח.

זה מהטרימסטר השני שהשינויים באמת מחייבים להשתמש בסוג אחר של הנעלה. מה שבאמת חשוב הוא שהאישה תרגיש בטוחה ונוחה בכל עת.

סוגי נעליים לנשים בהריון

למרבה המזל, ישנם כל סוגי ההנעלה בימינו, שרבים מהם מתאימים לנשים בהריון. כיום מקובל למצוא סגנונות מודרניים שבנוסף לכך שגורמים לך להיראות נהדר, מטפלים גם בכפות הרגליים שלך.

בין הדגמים המומלצים על ידי מומחים הם:

חתך רחב

נעליים בגזרה רחבה מבטיחות תמיכה במשקל כולל, שכן הן מגדילות את שטח התמיכה. בדרך זו יש לאישה יציבות רבה יותר, והיא עוזרת לה לפצות על אובדן האיזון שנגרם מהריונה. מומלץ שהקצה יהיה בצורת אליפסה או מעוגל לנוחות ותמיכה רבה יותר.

נעליים בעלות עקב בינוני

אם האישה ההרה נהנית לנעול עקבים, היא יכולה להמשיך לעשות זאת. עם זאת, היא צריכה להימנע מאלה גבוהים מאוד. גודל העקב צריך להיות בין שניים לארבעה סנטימטרים כדי להשיג בטיחות מירבית. למעשה, נעל שטוחה יכולה דווקא להאריך את גיד אכילס, מה שמגביר את תחושת חוסר היציבות.

חומרים רכים

אחד המאפיינים של הנעליים הטובות ביותר לנשים בהריון הוא שהן עשויות מחומר רך. בדים חצי סינתטיים או טבעיים מומלצים באופן נרחב כדי שיוכלו להתאים את עצמם לצורת כף הרגל.

הנעליים הטובות ביותר לנשים בהריון
הנעליים הטובות ביותר לנשים בהריון.

בד סינטטי וקשיח יוצר דחיסה או שפשוף המפחיתים את רמת התמיכה. כתוצאה מכך, עלולות להתרחש נפילות מיותרות.

סניקרס קלאסיות עם שרוכים

לרוב הנשים יש כבר זוג נעלי ספורט קלאסיות בארון הבגדים. והכי חשוב, במהלך ההריון, תוכלי להמשיך להשתמש בהם עם הג'ינס האהוב עליך. זכור שלטובים ביותר יש הגבהה מסוימת בעקב כדי לשפר את היציבות.

"במהלך השליש הראשון של ההריון, אפשר להמשיך להשתמש באותה הנעלה אם האישה ההרה מרגישה בנוח"

סנדלים

רובן מסכימות שסנדלים הן בין הנעליים הטובות ביותר לנשים בהריון. ניתן למצוא סנדלים עם סוליות בצורת טריז, המספקות נוחות בכל צעד. בנוסף, היכולת להשתמש בהם ברגליים יחפות מציעה נוחות וקרירות רבה יותר לאישה ההרה.

מוקסינים

בדרך כלל, מוקסינים נמצאים בכל הצבעים והעיצובים, ויתאימו לסגנון של כל אישה מודרנית. בנוסף, הם עשויים מחומרי זמש רכים מאוד למגע ומעניקים נוחות רבה יותר.

נעלי פלטפורמה

אם את אמא עובדת ואת צריכה לשמור על הסגנון שלך במקום העבודה, אז הפלטפורמות הן אידיאליות. נסה להשיג נמוכים ורחבים שיספקו תמיכה מלאה לכפות הרגליים שלך. הם התחליף המושלם לנעלי עקב.

טיפים לקניית הנעליים הטובות ביותר לנשים בהריון

לדעת איזה סוג נעל הוא הטוב ביותר עבורך באמת יעזור לך בשלב הנפלא הזה בחייך. כדי לסייע בביצוע רכישה יעילה, זכור את העצות הבאות:

  • הכר את גופך ותזהה את השינויים המתרחשים. זה יעזור לך לעשות את הבחירה הנכונה בנעליים, ותוכל להשתמש בהן במהלך תשעת החודשים המדהימים האלה של חייך.
  • הכירו מה טוב עבורכם: לא רק במונחים של סגנון, אלא גם בנוחות. במהלך ההיריון, נשים רבות מפתחות רגישות רבה יותר. מסיבה זו, חפשו דגמים שמתאימים לשינוי הזה.
  • בחר עיצובים המכבדים את האנטומיה של כף הרגל.

לסיכום, הנעליים הטובות ביותר לנשים בהריון הן לא בהכרח היפות ביותר, אבל הן צריכות להיות הכי נוחות. הנקודות החשובות ביותר הן יציבות לכף הרגל, ובטיחות האישה ההרה.