6 המתנות הטובות ביותר למקלחת לתינוק

זוהי רשימה של המתנות הטובות ביותר למקלחת לתינוק
זוהי רשימה של המתנות הטובות ביותר למקלחת לתינוק, כך שתוכל לעזור לפנק את האם והתינוק לעתיד.
תסתכל על המתנות הנהדרות למקלחת לתינוקות. אתה בהחלט תפתיע את האם לעתיד, אנחנו בטוחים בזה!

אם מישהו קרוב אליכם עומד ללדת ואין לכם מושג מה לתת לו, שימו לב היטב לרעיונות אלו שהכנו עבורכם. זוהי רשימה של המתנות הטובות ביותר למקלחת לתינוק, כך שתוכל לעזור לפנק את האם והתינוק לעתיד.

הכל עניין של חיפוש אחר אפשרויות פרקטיות, מקוריות ויפות כדי להקל על החיים של המשפחה החדשה. בוודאי תמצאו את האפשרות המתאימה ביותר לתקציב שלכם ולסוג המתנה שתרצו להעניק.

הוזמנתם לתינוק מקלחת?

עד לאחרונה, מקלחת תינוקות היו רק מסיבות שנערכו במדינות מסוימות. עם זאת, הם הופכים יותר ויותר נפוצים ברחבי העולם מדי יום, והם דרך מצוינת לעזור להורים לעתיד עם דברים שהם עשויים להזדקק לתינוקם.

בדרך כלל, הם מתקיימים בביתו של חבר או בן משפחה. שם מגישים אוכל, משחקים ומעניקים מתנות שימושיות מאוד לתינוק.

לפעמים, האישה ההרה עושה רשימה של כל מה שהיא צריכה ברישום. מצד שני, לפעמים צריך לחשוב לבד על מתנה יפה ומקורית. כדי לעזור, הכנו רשימה זו של הצעות.

מתנות נהדרות למקלחת לתינוק

מחזיק מוצץ עם שם התינוק

רוב התינוקות משתמשים במוצץ בשלב מסוים, אז מתן מחזיק מוצץ אישי עם שם התינוק יכול להיות רעיון מצוין.

אתה יכול למצוא כמה שעשויים 100% סיליקון אנטיבקטריאלי אורגני. תינוקות יכולים ללעוס אותם, והם מאוד עדינים על החניכיים.

משטח החתלה נייד

תסתכל על המתנות הנהדרות למקלחת לתינוקות
תסתכל על המתנות הנהדרות למקלחת לתינוקות.

אחד הדברים הנחוצים ביותר כשאתה הולך ללדת הוא משטח החתלה ליציאה מהבית. זו דרך להיות מסוגל לשנות אותם בנוחות בכל מקום. ישנם אפילו דגמים הכוללים תא פרקטי לאחסון חיתולים, מגבונים וקרמים. ודאו שהם יכולים להיכנס למכונת הכביסה ושהם רכים ועמידים.

מתנות למקלחת לתינוק כדי לשמור על זכרונות

תארו לעצמכם כמה זיכרונות חדשים המשפחה עומדת ליצור. לכן, תוכלו להשיג להם אלבום תמונות עם קופסאות לאחסון כל מה שאתם חושבים שחשוב. צמיד בית החולים שלהם, המוצץ הראשון שלהם, השיער הראשון שלהם, או השן הראשונה שלהם. זה רעיון נהדר למתנה לזכור זיכרונות בלתי נשכחים כשהתינוק מגיע.

תלוי על קיר מלא בזיכרונות

זוהי אחת מאותן מתנות רגשיות, מכיוון שהאם תוקיר את הזיכרונות הראשונים שלה מתינוקה. זוהי מפת לידה שבה ההורים יכולים להטביע את טביעת הרגל וטביעת היד של תינוקם בחימר. לאחר מכן, זה יהפוך לקישוט יקר שתוכלו לתלות על הקיר בחדר התינוק.

מנשא לתינוק

הלבשת תינוקות עוזרת להתפתחות התינוק על מנת ליצור קשרים חזקים, כך שזו אחת המתנות הטובות ביותר למקלחת לתינוק. ישנם דגמים רבים של תיקי גב ומנשאים, אז השווה כל סוג וקבל את מה שאתה חושב שהוא הטוב ביותר.

ספרייה מטפחת

ילדים לא מגיעים עם ספר הוראות, והורים יכולים להרגיש המומים. ללא ספק, מתנה נפלאה תהיה ספר על הורות ועל הנושאים השונים שעשויים להדאיג אותם. שינה, הנקה, האכלה משלימה וכו' יש הרבה מחברים מבריקים שבהחלט יעזרו.

מצאתם את מה שחיפשתם? אין ספק, אחת מ-6 המתנות הללו למקלחת תעזור לך להפתיע את האם לעתיד. חשבו על פרטים ייחודיים, דברים שהם עשויים להזדקק להם ופתרונות מעשיים לחיי היומיום עם תינוק חדש. עם העצות האלה, בוודאי תבחר משהו נהדר.

פופולריים