10 יתרונות בלהיות הורים לתאומים

ונותנת להם את ההזדמנות להיות הורים לתאומים
כשיש לנו ילדים, זו ללא ספק ברכה גדולה, אבל יש הורים שהברכה הזו מגיעה עבורם כפולה, ונותנת להם את ההזדמנות להיות הורים לתאומים.
כשיש לנו ילדים, זו ללא ספק ברכה גדולה. אבל האם אתם מודעים ליתרונות בלהיות הורים לתאומים? המשך לקרוא.

כשיש לנו ילדים, זו ללא ספק ברכה גדולה, אבל יש הורים שעבורם הברכה הזו מגיעה כפולה, ונותנת להם את ההזדמנות להיות הורים לתאומים.

האם עדיף להתחיל להיות הורים לתאומים? למרות שרבים חושבים שזו משימה מסובכת וקשוחה אפילו יותר מאשר להתחיל עם תינוק אחד, למעשה יש לה יתרונות רבים. נציין כמה.

כמה יתרונות בלהיות הורים לתאומים

1. הרגשה ששני חיים נוצרים בתוכך. יש לומר, למרות שתסמיני ההריון מגוונים וגורמים לך לחוות אי נוחות מסוימות, זו חוויה ממש נפלאה שיש חיים בתוכך. שיש שניים זה בהחלט נפלא שבעתיים.

2. כשיש סיבוכים בכניסה להריון, זו באמת ברכה ללדת תאומים. ייתכן שלרבים מאתנו האימהות היו כמה קשיים להיכנס להריון.

העובדה שכאשר יש לנו את הסיבוכים האלה, אנחנו מצליחים להרות שני חיים כשהיה כל כך קשה לעשות זאת, מייצרת שמחה עצומה להורים.

3. לפי מחקרים, הריון תאומים מעיד על כך שהאם בריאה. כמה מחקרים מצביעים על כך שאמהות שמצליחות ללדת תאומים נוטות להיות בריאות יותר ואף לחיות זמן רב יותר.

4. אנחנו שומרים על כושר ומתעמלים כל הזמן, אפילו יותר מאשר ללכת לחדר כושר! אם ילד אחד גורם להמולה מתמדת בחיינו, להיות הורים לתאומים ללא ספק יהפוך את חיינו להרבה יותר קדחתניים. ספורט אולימפי!

5. לילדים תמיד יהיה אח שיבדר אותם. העובדה שהתאומים שלהם תמיד לצידם תגרום להם לא להזדקק לאמא כל הזמן כדי לארח ולשחק איתם. זה יתרון טוב מאוד ללדת תאומים.

היתרון הגדול בלהיות אח תאום

1. יש להם בן זוג לחיים. הקשר בין אחים תאומים די חזק. תמיד יש להם שותף לחיים בעובי ובדק.

2. הם לומדים מוקדם יותר כיצד לקיים אינטראקציה עם ילדים אחרים. היוולדים עם ילד אחר ואינטראקציה בכל יום הופכים אותם לחברים יותר עם ילדים אחרים.

כמה יתרונות בלהיות הורים לתאומים
כמה יתרונות בלהיות הורים לתאומים.

3. מה שהם לומדים, הם מלמדים את אחיהם. שיש להם אח באותו גיל גורם להם לעזור אחד לשני. כשאחד מהם לומד משהו, הם מיד מלמדים אותו לאחיהם. אם אחד מהם מסוגל ללמוד יותר, הוא יניע גם את אחיהם ללמוד מהר.

4. הרבה יותר קל לשחק ולטפל בהם. מכיוון שהם תמיד חיים ביחד, בדרך כלל יש להם את אותו הטעם והרבה יותר קל ליצור איתם אינטראקציה. זה קורה גם במשחקים.

5. להכפיל את האהבה והכיף. היתרון החזק מכולם. ליהנות מהם, ליהנות איתם, לשחק איתם, כל זה, פעמים שתיים, יוצר חוויה נפלאה עוד יותר.

האם תאומים זה עניין של גנטיקה?

מספר מחקרים נערכו כדי לקבוע מדוע לתאומים עם אותו DNA יש הבדלים בהתפתחות של הפרעות תורשתיות מסוימות.

המחקרים הניבו תוצאות מדהימות, שמראות שתאומים אינם שווים מבחינה גנטית כפי שתמיד אמרו שהם.

בשנת 2001, מדענים הראו שלתאומים שהקפידו על סוגים שונים של דיאטות היו הבדלים ברמות הכולסטרול שלהם. שנה לאחר מכן, ב-2002, בוצע מחקר נוסף שקבע כי תאומים מראים הבדלים משמעותיים ביציבותם הרגשית מבחינת גורמים מסוימים, כמו מערכת היחסים שלהם עם קרוביהם או העובדה שהם הולכים לכנסייה או לא.

בשנת 2004, נערך מחקר באוניברסיטת דיוק שהצביע על כך שמחלת אלצהיימר פוגעת בדרך כלל בשני התאומים רק ב-40% מהמקרים.

כמה מחקרים קבעו גם כי על ידי ניתוח אחוז המקרים שבהם שני התאומים מפתחים את אותה הפרעה, התקבלה מסקנה שלהפרעה דו-קוטבית תהיה תורשה מוערכת של 93%, המתרחשת ב-42.9% מהתאומים הזהים. לגבי הפרעות התנהגות, זה יהיה 80%.

לדיכאון, לעומת זאת, יהיה אחוז תורשה של 37% בתאומים. בעוד שסכיזופרניה תשפיע על 10.2%.

"יש גן בכל ילדות, מקום קסום, שבו הצבעים בהירים יותר, האוויר רך יותר והבוקר ריחני מתמיד".

-אליזבת לורנס-

אנחנו יודעים שלהיות הורים לתאומים זה לא קל בגלל כל המאמץ שאנחנו צריכים לעשות כדי שלילדים שלנו יהיה חינוך מצוין, אבל להביא שני ילדים בו זמנית זה משהו שעלינו תמיד להודות לחיים.

ילדים הם הברכה הגדולה ביותר שיכולה להגיע למשפחה.

פופולריים