מהי סבלנות פעילה?

אנו יכולים לראות בסבלנות אקטיבית ההפך מסבלנות פסיבית
אנו יכולים לראות בסבלנות אקטיבית ההפך מסבלנות פסיבית.
הימנעות מ"קצר הטווח" הנוכחית והנאה מהמסע עד להשגת היעדים שלך מחייבת שימוש בסבלנות ארוכת טווח או פעילה. הנה כמה עצות.

בזמנים של חוסר ודאות ושינוי מתמיד, סבלנות פעילה חשובה מתמיד, אם כי זה משהו שעלינו תמיד לזכור. מסיבה זו, אנחנו צריכים לאמץ את זה בתוך השגרה שלנו.

כאשר מתמודדים עם מצב קשה עם ילדים, שמירה על רוגע היא תמיד בראש סדר העדיפויות. לכן, לפני שנקלעים לעמדות לא מועילות, כמו ביקורת מתמדת או חוסר סובלנות, זה חכם לעצור, לחשוב, להרהר ולנתח את ההתנהגות שלנו.

סבלנות פעילה

אנו יכולים לראות בסבלנות אקטיבית ההפך מסבלנות פסיבית. במקרה השני הזה, גורמים כמו קונפורמיות והתפטרות גוברים. כלומר, אנחנו מקבלים את מה שבא ומשלימים את עצמנו בו, זו גישה די שלילית ולא רצויה.

בינתיים, עם סבלנות אקטיבית, תמיד נשמר יחס פרואקטיבי וחזק. זאת אומרת, האדם שמפעיל אותו עוטף את ההמתנה שלו ברובד של ביטחון, חיוביות והבנה טובה.

לכן, כאשר מתמודדים עם כל פעילות, סבלנות פעילה חיונית. אין טעם לעשות שגרת פעילות גופנית, למשל, לאכול טוב, או לתרגל מלאכת יד כדי "להרוג את הזמן" בזמן ההמתנה לאירוע אם הגישה שלך לא נכונה. במילים אחרות, הכל גרוע יותר בלי אותו רובד חיובי ופרואקטיבי שגורם לנו להיות סבלניים במובן אמין במידה רבה.

כדי להתייחס לנושא זה, נסתמך על התיאוריות של Daniel pareja rivas, שהוא מורה ומחבר של הספר Yo amo, tú amas, él ama ("אני אוהב, אתה אוהב, הוא אוהב"). בספר זה הוא מדבר בהרחבה על סבלנות בעולם של היום.

המפתחות לסבלנות פעילה

שמירה על קור רוח לאורך תהליכי המתנה מתוחים היא תמיד חשובה מאוד. אחרת, מלבד השלמה, יכולים להופיע גם חרדה וסבל.

זה קורה הרבה עם ילדים שכשהם רוצים משהו מאוד, הם רוצים אותו מיד. באותו אופן, לפעמים הורים מאבדים את העשתונות כאשר ילדיהם אינם מבצעים פעילות טובה או איטיים בלמידה של משהו, כגון רכיבה על אופניים או אפילו הליכה.

שליטה עצמית

מפתח ראשון שיש לקחת בחשבון בתרגול סבלנות אקטיבית הוא שמירה על שליטה עצמית. זה לא עניין של לקפוץ למעלה ולמטה או לא; זה דורש להישאר רגוע ולהרגיש רגוע, ללא עודפים.

סבלנות לטווח קצר

סבלנות לטווח קצר חייבת להיות מנוהלת בחוכמה. לכן טוב להתאמץ כל יום, במיוחד בסביבה המשפחתית ובעיקר אם יש לכם ילדים. הפחתת האימפולסיביות משפרת את היחסים בין בני אדם.

סבלנות לטווח ארוך

סבלנות פעילה חיונית
לכן, כאשר מתמודדים עם כל פעילות, סבלנות פעילה חיונית.

לאחר שהדחף הראשון נשלט, הגיע הזמן לעבוד על סבלנות לטווח ארוך. חיוני ליישם אותו במצבים מורכבים, כגון הריון בעייתי.

כל בני המשפחה, בעיקר האם, כמובן, חייבים להישאר רגועים, לרסן את האימפולסיביות, ולא ליפול למצוקה וייאוש. הכל נגמר ויש אור בקצה המנהרה, למרות הרגעים הקשים שבהם הכל נראה חשוך וללא פתרון.

פעילות יומיומית, אחד המפתחות לסבלנות פעילה

פרט חשוב הוא לשבור את הפעילות היומיומית הנוכחית, שכן היא נוטה להיות מאוד ממוקדת במיידיות התוצאות, מה שלא עוזר לפתח סבלנות כראוי.

הצורך הזה בתוצאות קצרות טווח והמיידיות בה אנו חיים היום גורמים לזמני ההמתנה להיתפס כמשהו שלילי ונגד תוצר.

אומרים שהעולם של "במרחק קליק אחד", הודות לטכנולוגיות חדשות, גורם לנו לחיות במציאות שבה קשה להגיד לא, לחשוב בקוצר טווח גבוה ובחוסר יכולת לחכות. אנחנו צריכים להימנע מזה.

לקוות

סבלנות פעילה דורשת גם תקווה. לשם כך, חשוב ללמד ילדים ומבוגרים את הצורך לאהוב ולהעריך רגעים של המתנה.

הכרחי שכולם ייהנו מהמסע עד שהם מגיעים למטרה, בתקווה וללא השלמה והתאמה על כך שעדיין לא הגיע אליו. הפרס יהיה כל המסע, לא רק התוצאה.

לכן, אם אתה צריך תקווה לשמור על סבלנותך פעילה, הסתכל סביבך. אנשים שנאבקים כל יום כדי להתקדם, בכל הגילאים, המדינות והמעמדות החברתיים, מציעים שיעורים מעניינים.

נצל כל הזדמנות שהחיים נותנים לך לתרגל סבלנות פעילה. במוקדם או במאוחר, תראה את עולמך משתנה, משתפר, ונעשה נוח יותר, רגוע והוגן יותר.

פופולריים