נשים בנות 30 ומעלה יולדות תינוקות חכמים יותר

הגיע למסקנה שנשים בשנות ה-30 ומעלה יולדות תינוקות חכמים יותר
בהתבסס על תוצאות מחקר שנערך בלונדון, הגיע למסקנה שנשים בשנות ה-30 ומעלה יולדות תינוקות חכמים יותר.

בהתבסס על תוצאות מחקר שנערך בלונדון, הגיע למסקנה שנשים בשנות ה-30 ומעלה יולדות תינוקות חכמים יותר. הוכח כי תינוקות שנולדו לנשים מעל גיל זה הפגינו יכולת קוגניטיבית טובה יותר מאלה שנולדו לנשים בשנות העשרים לחייהן.

הסיבה לכך היא כי נשים בנות 30 ומעלה נוטות להיות יותר יציבות, משכילות, מסירות לבריאותן, בעלות הכנסה טובה יותר, והריונות מתוכננים. עושר החיים הזה הופך את זה לגיל האידיאלי ללדת ילדים חכמים יותר.

בעשורים האחרונים, רוב הנשים שילדו בסוף שנות השלושים לחייהן ילדו את ילדן השני, השלישי או הרביעי, אך כעת זה השתנה. נשים ממתינות עד שיגיעו למצב טוב בקריירה שלהן לפני שהן מקימות משפחה.

המחקר, שנערך על ידי קבוצת חוקרים מבית הספר לכלכלה של לונדון, הראה שילדים לאמהות בפעם הראשונה שהיו מעל גיל 30 הראו רמות גבוהות יותר של רווחה פסיכולוגית והתפתחות נפשית, מכיוון שנשים בגיל זה חוות רמת רווחה אישית ומקצועית.

לפי תוצאות אלו, לנשים בנות 30 ומעלה יש בדרך כלל מערכות יחסים יציבות יותר ובתורן יוצרות משפחות מאוחדות ומשכילות יותר. בנוסף, הכנסתם גדולה יותר בזכות היציבות הנרכשת לאחר מספר שנות עבודה.

החיים שקטים יותר בשנות ה-30 שלך

לנשים בנות 30 ומעלה יש בדרך כלל הריונות מתוכננים
לנשים בנות 30 ומעלה יש בדרך כלל הריונות מתוכננים, מכיוון שבשלב זה של החיים האישה מגשימה את מטרותיה.

שיקול נוסף שחשוב לציין הוא שנשים בשנות ה-30 לחייהן נוטות לקיים אורח חיים בריא יותר, בדרך כלל צורכות פחות ניקוטין ואלכוהול, ובדרך כלל דואגות לעצמן טוב יותר.

כמו כן, צוין שנשים אלו מקדישות יותר תשומת לב לטיפול טרום לידתי מכיוון שרובן מתכננות את ההריונות שלהן, כך שהן מוכנות פיזית ונפשית ללדת.

מצד שני, מחקר זה גם גילה שילדים של נשים שילדו בשנות ה-40 לחייהן היו מועדים יותר להשמנה, מכיוון שנשים בגיל זה נוטות לשחק פחות עם ילדיהן ויש להן סיכון גבוה יותר לסיבוכים כמו סוכרת הריונית ו לחץ יתר.

המחקר גם ציין כי במקרה של נשים שהיו בשנות ה-20 לחייהן, בתחילת האמהות הן הוכיחו שהן אמהות עם רמות מתח גבוהות, מכיוון שבין היתר, בגיל זה נשים מבקשות לגבש מערכת יחסים, ליצור בית., סיימו לימודים ותקבלו עבודה, שנקטעת בהריונות לא מתוכננים שמזרזים יצירת סביבה משפחתית.

יתרונות של נשים בשנות ה-30 לחייהן שהופכות לאמהות בפעם הראשונה

לאישה בין הגילאים 30-34 יש בדרך כלל שורה של יתרונות על פני נשים צעירות יותר, מכיוון שההתפתחות האישית שלה מאפשרת לה להתמודד עם האמהות ביתר בגרות. הנה כמה יתרונות.

  • להורים יהיה מצב כלכלי טוב יותר, ולפיכך רמת עבודה רצינית ויציבה יותר, שתאפשר להם ליהנות יותר משלווה בהריון.
  • לנשים בנות 30 ומעלה יש בדרך כלל הריונות מתוכננים, מכיוון שבשלב זה של החיים האישה מגשימה את מטרותיה.
  • בגיל זה, תינוקות לרוב נחשקים יותר מאשר לנשים בשנות ה-20 לחייהם.
  • לבני הזוג מערכת יחסים מאוזנת ובר קיימא יותר.
  • האישה בת ה-30 לא מרגישה שתינוק מעכב את חלומותיה ורצונותיה; להיפך, ללדת תינוק הוא חלק מהחלומות האלה.
  • האם המצפה בדרך כלל יותר פרואקטיבית ומאורגנת עם בדיקות רפואיות.

אם את בשנות ה-30 שלך ושוקלת להיות אמא בפעם הראשונה, המחקר הזה יכול לתת לך את הדחיפה האחרונה שההחלטה שלך הייתה חסרה. זכור שיהיו לך ילדים חכמים יותר ושתהיה בוודאי לאישה המאושרת בעולם. אין ספק שלהיות אמא זו חוויה מיוחדת במינה.