4 תרופות טבעיות לצרבת כאשר את בהריון

היום, נשתף 4 תרופות טבעיות לצרבת להריון
היום, נשתף 4 תרופות טבעיות לצרבת להריון.
חלב הוא אחת התרופות הטבעיות הטובות ביותר לצרבת כשאת בהריון. למד על תרופות אחרות שיעזרו להקל על אי הנוחות הזו.

צרבת שכיחה במהלך ההריון. זו בעיה מאוד לא נוחה, במיוחד כשהיא מתרחשת באמצע הלילה. זה יכול להשפיע לרעה על השינה שלך, כמו גם לפגוע בבריאות העיכול שלך. היום, נשתף 4 תרופות טבעיות לצרבת להריון.

למצב זה יכולות להיות סיבות מגוונות מאוד, ולכן חשוב לתקוף את שורש הבעיה. תרופות טבעיות אלה יעזרו לתסמינים שלך, וזו הסיבה שאתה צריך להכיר אותם.

תרופות טבעיות לצרבת

אנחנו הולכים לספר לכם אילו תרופות טבעיות לצרבת הן היעילות ביותר, ובאילו תומך המדע. למרות שמצב זה נוטה להחמיר במהלך ההריון, אתה עדיין צריך לדבר עם הרופא שלך אם הבעיה נמשכת או אם זה מחמיר עם הזמן.

שתו כוס חלב

לחלב יש הרבה פחות חומציות מאשר למיצי הקיבה שלנו. בגלל זה, כאשר מערבבים את שני הנוזלים יחד, הם מנטרלים אחד את השני. זה יכול להקל על צרבת וריפלוקס במהלך ההריון.

לפי מחקר שפורסם ב- Annals of internal medicine, שתיית כוס חלב היא תרופה יעילה לקלקול קיבה. עם זאת, זה לא תוקף את שורש הבעיה. לכן, בטווח הארוך, זה באמת יכול להיות לא פרודוקטיבי.

לנשים בהריון שמתעוררות באמצע הלילה עם הכאב הזה, זה אחד הפתרונות הטובים ביותר.

סודיום ביקרבונט

לנתרן ביקרבונט יש אופי אלקליני, כך שהוא יכול לעזור להילחם בצרבת ולהרגיע אי נוחות. בנוסף, זה מפחית דלקת בקיבה, מה שיכול לגרום לבטן שלך להרגיש טוב יותר.

מחקר שפורסם ב- Medwave קובע כי בליעת נתרן ביקרבונט יעילה כמו אומפרזול. עם זאת, יש לו הרבה פחות תופעות לוואי. הסיבה לכך היא שהוכח כי לאומפרזול יש קשר מסוים עם הסיכון לסרטן הוושט.

חלב הוא אחת התרופות הטבעיות הטובות ביותר לצרבת כשאת בהריון
חלב הוא אחת התרופות הטבעיות הטובות ביותר לצרבת כשאת בהריון.

עם זאת, למרות היותו פתרון יעיל מאוד, אין הסכמה לגבי ההמלצה לצרוך נתרן ביקרבונט במהלך ההריון. אין הרבה ראיות סביב העניין הזה. בנוסף, אתה יכול להשתמש בתרופה טבעית זו לצרבת ברגע שאתה מרגיש אי נוחות, אבל אנחנו לא ממליצים להשתמש בה לעתים קרובות מדי.

חליטת לימון

חליטות לימון מגבירות את מהירות העיכול, מה שמפחית את הסיכון לאי נוחות קשורה. עדיף להכין את המשקה הזה עם החלק הצהוב של הלימון. לאחר מכן, אתה צריך לתת לו לשבת עד שהוא מגיע לטמפרטורת החדר. אתה יכול לשתות את זה לבד או שאתה יכול לנסות להוסיף כף דבש.

חליטות עיכול

יש להקפיד על אילו חליטות את שותה בזמן ההריון. לדוגמה, תה יכול להיות מסוכן לבריאות העובר מכיוון שהוא מכיל קפאין. בנוסף, עליך לבדוק כדי לוודא שאין להם תכונות להפלה.

עם זאת, ישנם גם צמחי מרפא שיכולים לסייע בהפחתת צרבת בזמן ההריון, מבלי לסכן את בריאות התינוק. חלקם הם קמומיל, מליסה לימון ו-yarrow. אנו לא ממליצים לשתות אותם כשהם חמים יתר על המידה כי זה עלול להגביר את הדלקת בדפנות הקיבה.

תרופות טבעיות לצרבת כאשר את בהריון

כפי שציינו, אתה יכול להשתמש בתרופות טבעיות לצרבת כדי להקל על אי הנוחות מבלי להיעזר בתרופות. עם זאת, תרופות אלו מיועדות להקלה זמנית בלבד מכיוון שהן אינן תוקפות את שורש הבעיה.

אם התסמינים שלך נמשכים, עליך לדבר עם רופא כדי לברר את הסיבה לצרבת שלך. לאחר מכן, הם יוכלו להציע פתרון יעיל בטווח הבינוני.

בכל מקרה, עליך תמיד לזכור שברוב המקרים, בעיה זו היא זמנית ולעתים קרובות היא סימפטום של הריון. לאחר לידת התינוק, אי הנוחות בקיבה אמורה להיעלם, ואתה לא אמור לחוות את אי הנוחות הזו יותר. זכור, שינויים הורמונליים ומבניים במהלך ההריון יכולים להיות הטריגר העיקרי.