7 סרטי ילדים לא מוכרים שכדאי לצפות בהם כמשפחה

אז שימו לב לשבעת סרטי הילדים המעט ידועים הללו והרחבו את רפרטואר הסרטים שתוכלו לצפות בהם עם המשפחה שלכם
אז שימו לב לשבעת סרטי הילדים המעט ידועים הללו והרחבו את רפרטואר הסרטים שתוכלו לצפות בהם עם המשפחה שלכם.
נגמר לכם מה לראות עם הילדים שלכם? היום, נספר לכם על 7 סרטי ילדים פחות מוכרים שתוכלו ליהנות מהם כמשפחה.

כשאנחנו חושבים על סרטי ילדים וסרטי אנימציה, יצירות דיסני, פיקסר ו-Dreamworks הן כנראה הראשונות שעולות בראש. האולפנים האלה מייצרים כל כך הרבה שבקושי יש לנו זמן ליהנות מסרטי הילדים הלא מוכרים, אבל תמיד שווה לתת להם הזדמנות.

רוב המשפחות מבלות יותר זמן בבית בימים אלה, כלומר נגמרו להורים הרעיונות לשעשע את ילדיהם. עד עכשיו, אתה עשוי להרגיש שאתה צופה באותם דברים שוב ושוב, וצריך משהו חדש.

לכן אנחנו רוצים להדגיש כמה סרטים שנוצרו עבור קהל צעיר שאיכשהו ירד מהרשת. אבל אנחנו בטוחים שהם שווים את הזמן שלך!

סרטי ילדים לא מוכרים

בפעם הבאה שאתם מחפשים משהו לצפות בו כמשפחה, בדוק את אחת מהפנינים הבאות:

גן הקסמים של סטנלי

הסרט המצויר הקטן הזה, שביים בשנת 1994 על ידי דון בלאת' וגארי גולדמן, מספר את הרפתקאותיו של טרול שחי בסנטרל פארק, בלב העיר ניו יורק.

תוך קצת יותר משעה, הסרט מספר את הרפתקאותיו של הטרול הקטן שגורש מארצו על ידי מלכה שונאת פרחים. סטנלי פשוט אוהב אותם ויכול לגרום להם לגדול במחווה פשוטה. לכן, לסרט יש רקע אקולוגי מאוד מעניין וכבוד לטבע.

Titan aE

הבא ברשימת סרטי הילדים הלא ידועים שלנו הוא מאותם במאים, דון בלאת' וגארי גולדמן, שבשנת 2000 צילמו סרט אנימציה זה הדומה לאי המטמון. עם זאת, הם לוקחים את הדמויות למסע גלקטי.

למרות שזהו סרט אקשן והרפתקאות, הקטנים שלכם יהנו מאוד. הוא מלא בעשייה ללא הפסקה, ועל הדרך, הילדים שלכם יכולים ליהנות מלמידת ערכים מעניינים כמו חברות וסולידריות.

ברטוק המפואר

עכשיו אנחנו מסתכלים על סרט שיצא ב-1999 על ידי אותם יוצרים, אבל במקרה הזה, זה ספין-אוף של עיבוד האנימציה המפורסם של הסרט אנסטסיה משנת 1997. עם זאת, בסרט הזה מככב העטלף הקטן והמצחיק שליווה את רספוטין, הנבל מאנסטסיה ודמות מפורסמת מהחיים האמיתיים.

בניגוד לקודמתה, אנסטסיה הנזכרת לעיל, שנראית יותר כמו סיפורה של נסיכת דיסני, ברטוק חי סוג של מסע אפי, מבלי לאבד את חוש ההומור שלו. המסע הזה מוביל אותו להכיר את עצמו טוב יותר ולגלות שיש עולם שלם שמחכה לו.

הקדירה השחורה, אחד מסרטי הילדים המעט ידועים של דיסני

עוד סרטי ילדים פחות מוכרים ליהנות מהם כמשפחה
עוד סרטי ילדים פחות מוכרים ליהנות מהם כמשפחה.

זה מפתיע שלדיסני יש סרט לא מוכר כמו זה. זה אחד הסרטים הכי לא ברורים והפחות מפורסמים שלה, אבל לא פחות מעניין ומושך לילדים.

בבימויו של טד ברמן וריצ'רד ריץ', הוא מספר את סיפורה של קדירה עם יכולת להעלות מתים מהקבר.

עם זאת, בואו לא נשכח שזה סרט שנוצר על ידי דיסני. אז למרות שזה בהחלט אחד הסרטים האפלים שלו, הוא עדיין מלא קסם, דמיון וכיף.

עוד סרטי ילדים פחות מוכרים ליהנות מהם כמשפחה

חתולים לא רוקדים

סרט זה הוא מחזמר אנימציה קלאסי שיצא בשנת 1997 ובוים על ידי מארק דינדל. בימיו, זה די נעלם מהציבור הרחב, וחבל, שכן הוא די מצחיק וראוי ליותר תשומת לב.

הסרט הוא מחזמר בסגנון קלאסי אך מככבות בו חיות. עם פסקול מעולה, הוא מספר את סיפורם של יצורים שרוצות לראות את חלומותיהם מתגשמים. נפגוש בו דמויות עם הרבה כריזמה שמתמידות עד שהן מגיעות להצלחה, כולל הומאז' לקלאסיקות של סרטי הוליווד.

קיריקו והקוסמת

הסרט הזה נעלם מעיניו ב-1998 פשוט כי הוא היה אירופאי. בבימויו של מישל אוצלוט, הוא שובר את הנרטיב ההוליוודי הרגיל כדי להציע דימוי שונה של פנטזיה.

הסרט הזה מפגיש, מצד אחד, נופך של פולקלור אפריקאי ומצד שני, הירוגליף נחמד של אגדות ומיתוסים תרבותיים. לכן, הילדים שלכם ייהנו מהסרט הזה בצורה של סיפור או אגדה קסומה.

ענק הברזל

אנחנו מסיימים את הסיור שלנו בסרט משנת 1997 בבימויו של בראד בירד, במאי שלימים המשיך לביים יצירות חשובות מאוד כולל המדהימים ורטטוי.

בעבודה זו אנו מוצאים משל יפה על נשק, שלום ומלחמה. דרך הגיבור הענק, הילדים יגלו סיפור בלתי נשכח על חברות וחסד.

מחשבות אחרונות על סרטי ילדים לא ידועים

כפי שראיתם, לא כל סרטי הילדים חייבים להיות של דיסני, מכיוון שיש כמה כותרים מעניינים באמת אם מחפשים במקומות אחרים.

אז שימו לב לשבעת סרטי הילדים המעט ידועים הללו והרחבו את רפרטואר הסרטים שתוכלו לצפות בהם עם המשפחה שלכם. אנחנו יודעים שתשמחו שעשיתם!