פעילויות קיץ להורים לילודים

נוכל להתחיל לתכנן פעילויות קיץ להורים עם יילודים
לאחר שנזכרנו בהנחיות לעיל, נוכל להתחיל לתכנן פעילויות קיץ להורים עם יילודים.
אם יש לך תינוק שזה עתה נולד, ייתכן שלא תוכל לספוג את כל השמש שתרצה או לבלות אחר צהריים שלם על החוף. אבל עדיין יש הרבה אפשרויות ליהנות מהקיץ. הנה כמה הצעות לפעילויות קיץ להורים עם יילודים.

למרבה המזל, ישנן מספר פעילויות קיץ להורים עם יילודים. למרות שמשך הזמן שלהם אינו מוגזם, הם כן מאפשרים לך ליהנות מרגעים נעימים מאוד.

אז, אם הפכת לאחרונה לאמא, אל תהיה המום כי לא תבלה את הקיץ נעול. לרשותכם מספר אלטרנטיבות ואתם רק צריכים להכיר אותן כדי לנצל אותן. בהמשך, נדבר על כמה.

אמצעי זהירות שעלינו לנקוט עם יילודים במהלך הקיץ

לפני שנמשיך בתכנון פעילויות הקיץ, עלינו לדבר על אמצעי זהירות מסוימים. הסיבה היא שלמרות שתקופת ההיריון ברחם הסתיימה, הילודים עדיין נמצאים בשלב הבשלה מלא. למעשה, הם יהיו כאלה עוד כמה שנים.

הגוף והחושים שלהם עדיין לא התפתחו מספיק. זה כולל בין היתר גם את מערכת החיסון. מסיבה זו, שעון הקיץ וכל מה שהוא מביא מחייב אותנו לקחת בחשבון אמצעי זהירות מיוחדים.

הנה כמה אמצעי זהירות שיש לנקוט:

  • חשיפה לשמש: בשל אופיו השברירי של עורם של תינוקות, עלינו להימנע ככל האפשר ממגע עם השמש. זה נכון ברגעי חוץ, גם אם התינוק לבוש ובצל.
  • הידרציה: הגוף בדרך כלל מוציא חלק ממאגרי המים שלו כדי לווסת את הטמפרטורה שלו. לפיכך, חשוב לתת לילדים הרבה נוזלים. אם הם עדיין שותים חלב אם, זה יספיק.
  • הימנע מלקיחת יילודים לים עד גיל 6 חודשים לפחות.
  • אל תלביש אותם יותר מדי בשכבות רבות: הדבר עלול לגרום להזעת יתר ולגירוי בעור.
  • הגן עליהם מפני יתושים; הם תכופים מאוד במהלך העונה הזו.

רעיונות לפעילויות קיץ להורים עם יילודים

לאחר שנזכרנו בהנחיות לעיל, נוכל להתחיל לתכנן פעילויות קיץ להורים עם יילודים. למרות שזה נכון שהנסיבות מגבילות אותנו בכמה היבטים, אנחנו יכולים לשקול את ההצעות הבאות:

1. שחקו עם התינוק

יילודים נמצאים בשלב בחייהם שבו הם מפתחים את החושים שלהם. כדי לעזור להם בתהליך הזה, אין דבר טוב יותר מאשר לחבר אותם ולשחק איתם.

משחקים עם תנועות עיניים או עם הידיים יאפשרו להם לתאם את התנועות שלהם לאט לאט וללמוד לתקן את הראייה שלהם לדברים.

יתרה מכך, אם נדבר איתם בצורה אוהבת ונלווה את קולנו בליטופים עדינים, הם יזהו במהירות את קולה של אמם והוא ישדר שלווה.

הנה כמה הצעות לפעילויות קיץ להורים עם יילודים
הנה כמה הצעות לפעילויות קיץ להורים עם יילודים.

כדי להקל על נסיבות האקלים, נסו למצוא מקום קריר, אבל לא יותר מדי. תינוקות רגישים לשינויים פתאומיים בטמפרטורה. אם אתם מתכוונים להשתמש במזגן, הפעל אותו לפני הכנסת התינוק לחדר והנח אותו במצב נמוך.

החדר צריך להיות קריר, לעולם לא קר. זכרו, מה שיכול להיות מגניב למבוגר יכול להיות קר מדי עבור תינוק.

2. עזרו להם להכיר את גופם

במהלך החודש הראשון לחייהם, תינוקות אינם מודעים כיצד להשתמש בחלקים שונים בגופם. עם זאת, הם מבצעים כמה רפלקסים מולדים, כמו רפלקס הדריכה.

זה זמן טוב לעודד אותם לגעת ולהחזיק דברים בידיים או להזיז את הראש לכיוונים שונים.

לאחר החודש השני לחייו של תינוקך, תראה שהוא או היא נכנסים לשלב חדש של חברותיות רבה יותר. התינוק שלך ייצור אינטראקציה רבה יותר עם הסביבה שלו ולתנועותיו יתחילו להיות מטרה מסוימת.

3. טיולים מדי פעם

בניגוד לחורף, כאשר טמפרטורות נמוכות מאלצות אותנו להישאר מוגנים, הקיץ יכול להיות זמן טוב לבלות בחוץ. אם התינוק שלך בן כמה ימים, אתה בוודאי תוהה אם מומלץ לעשות זאת.

התשובה היא כן, כל עוד אתה לוקח בחשבון כמה אמצעים זהירים. בנוסף לחשיפה לשמש שהזכרנו, כדאי להימנע מטמפרטורות גבוהות, רוחות או שינויי מזג האוויר בלילה.

החל מהשבוע השני לחיים, תינוקות יהיו מוכנים לבלות כמה דקות בחוץ. ודא שהם תמיד מוגנים. אביזרי העגלה יכולים לעזור מאוד. האוויר הצח יעזור להם להירגע. זה יביא למנוחה טובה יותר ומצב רוח שקט.

"כדי להקל על נסיבות האקלים, נסו למצוא מקום קריר, אבל לא יותר מדי. תינוקות רגישים לשינויים פתאומיים בטמפרטורה".

4. אל תשכח את הזמן לעצמך

ילודים ישנים רוב היום. אתה יכול לנצל את הרגעים השקטים האלה בזמן ולקחת זמן לעצמך.

אם אתם מחפשים רגיעה, האלטרנטיבה מספר אחת, מבחינת פעילויות קיץ להורים עם יילודים, היא לצאת ולהירגע. למשל, אפשר לטבול בבריכה או לטייל. באופן הגיוני, תצטרך מישהו שיטפל בתינוק לכמה דקות.

בלילה, אתה יכול לנצל את הבריזה הקרירה בזמן שאתה שותה משהו במרפסת או בפטיו, מלווה או לבד. הקיץ הוא עונה אידיאלית להתחבר לטבע, כל עוד נמנע משעות החום והשמש העזים.

כפי שאתה יכול לראות, יש מגוון רחב של פעילויות קיץ להורים עם יילודים. אתה לא צריך למנוע מעצמך את ההנאות הגדולות של עונת הקיץ: אתה רק צריך למצוא את הרגע הנכון ולנקוט באמצעי זהירות מסוימים כדי לדאוג לבריאות שלך ושל התינוק.