7 משפטים כדי להניע את ילדיכם בבית הספר

ביטויים אלה להנעת ילדים בבית הספר יעזרו להם לגלות את התשוקה האמיתית שלהם וליהנות מהלמידה
ביטויים אלה להנעת ילדים בבית הספר יעזרו להם לגלות את התשוקה האמיתית שלהם וליהנות מהלמידה.
אם אתם שמים לב שלילדיכם קשה ללכת לכיתה ואינם נהנים מבית הספר, הנה כמה משפטים חיוביים שתוכלו להשתמש בהם כדי להניע אותם.

האם החיים שלך דומים לאסון כשבוקר יום שני מתגלגל ואתה צריך להעיר את הילדים לבית הספר? כמורה או הורה, אולי אינך יודע כיצד לגרום לילדך או לתלמיד שלך לגלות עניין אמיתי במהלך השיעור ובלמידה בכלל. אבל יש פתרון, אל תתייאשו! ביטויים אלה להנעת ילדים בבית הספר יעזרו להם לגלות את התשוקה האמיתית שלהם וליהנות מהלמידה.

עם זאת, אל לנו לצפות שהביטויים הללו יפעלו כמו בקסם. זה הכרחי להיות מאוד עקבי, ובעיקר שהילד ישים לב שאנחנו מתכוונים לזה, מהלב, בכנות אמיתית.

חשוב גם להתמיד ולהיות סבלני מאוד. כפי שאמרנו, הם לא יעבדו ביום הראשון. אולי גם לא ביום השני או השלישי. אבל יתכן מאוד שלאט לאט המשפטים הללו יעשו חיל במנטליות של הילדים, וכך הם יגלו את החשיבות האמיתית של מאמץ יומיומי בבית הספר.

ביטויים להנעת ילדים בבית הספר

המשפטים המוזכרים להלן להנעת ילדים בבית הספר נותנים עדיפות לשימוש בחשיבה חיובית. כך אנו מעודדים ילדים לתת יותר מעצמם, ולנצל את כל הפוטנציאל שלהם.

מיקוד והתמדה

  • "תתמקד במה שאתה רוצה, אתה תראה שבקרוב ההזדמנות שלך תגיע".

זהו ביטוי מאוד מעניין, מכיוון שהוא מקל על הילדים להתמקד בנושאים שבאמת מעניינים אותם ושיש להם כישרון בהם. בנוסף, זה עוזר להם להיות מתמידים, סבלניים ועמידים.

אמון ביכולות שלהם

  • "ביטחון בעצמך הוא הדרך להצלחה."

בעיה שרואים לעתים קרובות אצל ילדים היא שלעתים קרובות הם לא סומכים על היכולות שלהם. לכן אנחנו צריכים לעודד אותם להאמין בעצמם באמצעות ביטויים של עידוד ותמיכה חיובית כמו זה.

לעולם אל תוותר כדי להניע את ילדיך בבית הספר

  • "בלתי אפשרי הוא רק מה שאתה אף פעם לא מנסה."
משפטים להנעת ילדים בבית הספר
משפטים להנעת ילדים בבית הספר.

לילדים רבים יש נטייה להפסיק לעשות את מה שהם תופסים כקשה. כמורים והורים, במקום לעשות זאת עבורם, עלינו לעודד אותם, לתת להם את המידע הדרוש. כמו כן, היו שם עבורם, ותגרום להם להרגיש שאנו סומכים עליהם ועל היכולות שלהם להצליח.

נהנה מהיום להיום

  • "אולי זה לא קל, אבל זה יהיה שווה את זה".

אופן דיבור זה לילדים מזכיר להם שחשוב לא רק להגשים את מטרותיהם, אלא גם ליהנות מהמסע להשגת יעדים אלו. וגם אם הם לא ניתנים להשגה בקלות, בכל זאת ניתן להשיג אותם כאשר אתה עושה דברים נכון, עם שכל ישר.

אל תשלול אפשרויות

  • "רק מי שמנסה את האבסורד מסוגל לכבוש את הבלתי אפשרי".

ילדים רבים, כמו גם מבוגרים רבים, מפסיקים לעשות משהו כי הם תופסים אותו כאבסורדי או מיותר, בזבוז זמן. עם זאת, אם לא ננסה משהו, לא משנה עד כמה הוא נראה מגוחך בהתחלה, איך נדע שזה לא טוב ולא יכול לעזור לנו להשיג את המטרות והחלומות שלנו?

עבר, הווה ועתיד

  • "אל תיתן לעבר שלך למרר אותך, אל תיתן לו להכביד גם על עתידך. חי את ההווה."

בעיה נוספת שילדים ובני נוער רבים, וגם לא מעט מבוגרים, נאבקים בה היא חשיבה רבה מדי על העבר והעתיד. חשוב להזכיר להם שזה ההווה שהם חיים בו. הם לא יכולים לשנות את העבר, ורק אם הם עושים טוב עכשיו הם יכולים ליהנות מעתיד מזהיר, אבל זה האחרון לא יבוא לפני זמנו.

תוכניות להניע את ילדיכם בבית הספר

  • "אם זה לא עובד, שנה את התוכנית, לא את המטרה."

זוהי נוסחה מעניינת מאוד לייעץ לילדים לא לוותר. אם הם רואים ששום דבר לא הולך כמתוכנן, הם עשויים בקלות לבחור לוותר. עם זאת, יכול להיות שהם רק התעלמו מהדרך הנכונה להשיג את מטרתם. לכן אנחנו יכולים לעזור להם להמשיך על ידי חיפוש אחר שיטות אחרות, על ידי אתגר הדמיון שלהם.

אנו מקווים שתמצאו את שבעת הביטויים הללו כדי להניע את ילדיכם בבית הספר שימושיים. כך תוכלו לסייע לקטנטנים הזקוקים לעידוד להתאמץ, להגשים חלומות ולהתפתח במלואם בהתאם לתחומי העניין והמטרות שלהם.

פופולריים