תרופות טבעיות להחלמה לאחר לידה

תוכלי לפנות לתרופות טבעיות להחלמה לאחר לידה
לאורך כל אותה תקופה, עדיף למצוא כמה בני ברית שיעזרו לך להשיג שיפורים מהירים, ובמובן זה, תוכלי לפנות לתרופות טבעיות להחלמה לאחר לידה.
לאחר הלידה, תרצי להתאושש כמה שיותר מהר. אנו נציע כמה תרופות טבעיות להחלמה לאחר לידה.

החוויה של הבאת ילד לעולם משאירה אפילו את האישה המוכנה ביותר מותשת. לאחר הלידה את מבינה עד כמה הגוף שלך השתנה במהלך ההריון וגם את מודעת לכך שבתקופה שלאחר הלידה הוא יחזור בהדרגה למצבו הרגיל. לאורך כל אותה תקופה, עדיף למצוא כמה בני ברית שיעזרו לך להשיג שיפורים מהירים, ובמובן זה, תוכלי לפנות לתרופות טבעיות להחלמה לאחר לידה. אלה, בנוסף לריפוי אותך, ישפרו את תהליך ההחלמה שלך.

כשאנחנו חושבים על תרופות טבעיות, תכשירים העשויים מעשבי תיבול וצמחים עולים מיד בראש, אך בנוסף אליהם, תרגילים גופניים ותרופות אבות יעזרו לכם להילחם ברפיון, עייפות וזרימת דם לקויה.

שגרה בריאה מלווה בתרופות טבעיות והתמדה תסייע לכם לחוות החלמה מהירה ונעימה. השגרה הזו תהיה הסוד שישפר את השיפור שלך במהלך התקופה שלאחר הלידה וזה בהחלט חייב לכלול תזונה מספקת, הרבה מנוחה ולחות נכונה.

התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר להתאוששות לאחר לידה

הרגיע את הפרינאום שלך עם קרח ומים חמים:

מרחי קומפרס של קרח עטוף על החלק החיצוני והדלקתי של הפרינאום שלך במהלך היומיים הראשונים לאחר הלידה. על ידי כך, תוכל להפחית את הדלקת של האזור. כדי לעשות זאת, עליך לעטוף קוביות קרח בבד. החל מהיום השלישי, עליך להפעיל חום כדי להרגיע את אזור הנקבים עם מטלית רחצה עם מים חמים.

הימנע מזיהומים וקדם את ריפוי הפצעים שלך:

מרתיחים חופן קלנדולה ועוד של סנט ג'ון וורט במשך 10 דקות בליטר מים. מסירים את העירוי מהאש ומניחים לה להתקרר. מסננים אותו ומכניסים לבקבוק ספריי. יש למרוח מספר זרזים של מים רותחים אלה לאחר כל ביקור בשירותים. אתה יכול גם להוסיף חופן מלח גס למי האמבט היומי שלך, שכן המלח יעזור למנוע זיהומים.

התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר להתאוששות לאחר לידה
התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר להתאוששות לאחר לידה.

אפיזיוטומיה היא חתך בשפתי הנרתיק כדי להקל על לידה של התינוק. ברור שזה יכול לגרום לכאב ואי נוחות בתקופה שלאחר הלידה. למרבה המזל, קלנדולה שימושית גם במקרים אלה על פי מחקר שפורסם בכתב העת Journal of maternal-fetal and neonatal medicine.

על פי המחקר המצוטט, משחת קלנדולה מסוגלת להפחית כאב לאחר אפיזיוטומיה. מצד שני, אין ראיות מדעיות התומכות בשימוש במלח גס כדי למנוע זיהום.

האץ את ההתאוששות שלך והרגע את השרירים הכואבים שלך:

כדי לוודא שהחבורות מתרפאות במהירות, אתה יכול לקחת טבליות ארניקה d6 כל שעתיים ביומיים הראשונים לאחר הלידה. לאחר מכן קח את הטבליות של התרופה ההומאופתית הזו כל ארבע שעות. עקוב אחר הטיפול הזה במשך שבוע ונפרד מהכאב.

למרות העובדה שמחקרים מסוימים קובעים שאין מידע על הפרשת ארניקה בחלב, תמיד מומלץ להתייעץ עם מומחה.

להקל על כאב ורגישות של הפטמות:

טובלים שקית תה רויבוס בשתי כפיות מים רותחים. לאחר מכן הניחו לשקיות להתקרר והניחו אותם על הפטמה, כי זה יקל עליכם. Rooibos הוא צמח ממוצא דרום אפריקאי שיש לו השפעות מרגיעות. ניתן למרוח אותו באופן מקומי על העור של ילדים ומבוגרים כאחד.

ישנה תרופה טבעית נוספת המשמשת כדי להקל על הכאב והרגישות של הפטמות שלך. מוצאים עלה או שניים של כרוב וחותכים במרכז העלים עיגול בגודל פטמה.

לאחר מכן, טבלו אותם במים רותחים למשך 10 שניות. לאחר מכן, יבשו את עודפי המים והניחו את עיגולי הכרוב, עדיין חמים, על השדיים; זה יקל על כל אי נוחות שאתה עשוי להרגיש כמו גם לעורר ייצור חלב. שנו את העיגולים בכל פעם שאתם הולכים להאכיל את תינוקכם והמשיכו בשגרה זו עד שתרגישו טוב יותר.

ישנם מחקרים מרובים על השימוש בעלי כרוב כדי להקל על פטמות כואבות. למרבה הצער, המסקנות מעורבות מאוד, ובמקרים מסוימים, סותרות. בעוד שאצל חלק מהנשים עלי הכרוב מספקים תוצאות טובות יותר כאשר הם קרים, אחרים חשים הקלה רבה יותר כאשר הם חמים. באופן אידיאלי, כדאי לנסות את שני הדרכים ולהשתמש בזו שמספקת את ההקלה הגדולה ביותר.

הפחת דימום מהרחם או אפיזיוטומיה:

כדי להקל על ההשפעות של הלוכיה, שהם קרישי דם הנפלטים מהרחם לאחר הלידה, שתו תה בארנק רועים ביומיים הראשונים לאחר הלידה. לאחר מכן החליפו את התה שלכם באחד העשוי עם חלקים שווים של עלי פטל, האברי, מטאטא קיסוס ופרחי ירוול.

להיפרד מטחורים:

השרו חתיכות גזה בגודל 4 על 10.20 ס"מ בחליטה של לוז כישוף, שהוא עשב מכווץ. שים את הגזה הלחה על נייר שעווה והקפיא אותו, ואז הנח אותו ישירות על הטחור שלך למשך 10 עד 20 דקות. חזור על שגרה זו פעמיים או שלוש ביום.

עיסוי לכיווץ הרחם:

אנו נציע כמה תרופות טבעיות להחלמה לאחר לידה
אנו נציע כמה תרופות טבעיות להחלמה לאחר לידה.

עיסוי הבטן במעגלים, בכיוון השעון, כל ארבע שעות, יגרום לרחם שלך להתכווץ בהדרגה. בצע את הטכניקה הזו למשך שבועיים או עד שהדימום מהלוצ'יה שלך הופך לוורוד.

טיפים נוספים להתאוששות לאחר הלידה

במהלך התקופה שלאחר הלידה, את עשויה להרגיש מיליון דברים שונים, כולל שמחה עצומה על היכולת לראות, ללטף ולשמוע את התינוק שלך, כמו גם עייפות נוראית. למה להכחיש את זה? לכן, כפי שיעצנו לך בתחילת מאמר זה, בנוסף לשימוש בתרופות טבעיות להתאוששות לאחר לידה, חיוני שתאכלי נכון.

אתם כבר יודעים שאכילה טובה היא תמיד חשובה, אבל זה כך במיוחד בשלב הזה שבו אתם חייבים לאכול עם עצמכם ועם התינוק שלכם בראש. זכור כי מזונות עם הרבה חלבון כמו עוף ודגים רזים, בנוסף לויטמין C המצוי בפירות כמו אשכולית ותפוזים עוזרים לך להתאושש מהר מהלידה.

זה גם טוב לשתות כוס מים או נוזל אחר כל שעה, במיוחד אם את מניקה. במהלך שלב זה, ייתכן שתתחיל לשים לב שהשיער שלך מתחיל לנשור יותר מהרגיל. זה נובע משינויים הורמונליים, שיכולים להימשך עד שנה לנורמליזציה. כדי להתמודד עם המצב הזה, תסרוקת חדשה יכולה לעזור לך.

דבר נוסף, אם אתם מרגישים דומעים ומתקשים להסתגל לשלב החדש הזה, פנו לעזרה. עם הזמן תבינו שהתחושה הזו נורמלית לחלוטין, וגם זמנית, וששיתוף ברגשותיכם יעזור לכם לראות מצבים או בעיות מנקודת מבט אחרת.

אולי ראית שתינוק שזה עתה נולד דורש שגרה מתמשכת, אבל השגרה היומיומית האלה יכולה לגרום לך להרגיש עצוב, או מדוכא. שברו את המעגל הזה וצאו החוצה, הרגישו את אור השמש על העור שלכם, דברו עם אמהות אחרות, צחקו ותהנו מהחיים. אתה תראה שיציאה מארבעת קירות הבית שלך תעשה לך טוב. בנוסף, אתה יכול לעזור לעצמך עם דיקור, שכן טכניקה זו של הרפואה הסינית המסורתית יכולה להיות חיובית מאוד עבורך.