10 יתרונות של ורדרד במהלך ההריון

היתרונות של שושנה והריון
היתרונות של שושנה והריון.
לרוזהיפ תכונות מועילות להריון. לאחר מכן, נספר לכם עליהם.

Rosehip הוא מרכיב טבעי שמומלץ מאוד לשגרת טיפוח העור בהריון. היתרונות שלו הם אינספור בשלב זה ובשלבים אחרים של החיים, אפילו לאחר לידה. רוצה לדעת יותר על היתרונות של ורדרד במהלך ההריון? המשך לקרוא!

התכונות של שושנה

שמן ורדים מופק מפירות וזרעים של הצמח. זה שימש כבר זמן רב ברפואת עור קלינית ואסתטית, בשל התוכן הגבוה של ויטמינים, חומצות שומן חיוניות ופנולים.

לאחר מכן, נפרט לגבי כל היתרונות של שושנה בהריון בכל הנוגע לבריאות העור.

1. מגביר את ייצור הקולגן

קולגן הוא אחד המרכיבים הבסיסיים של העור, המעניק מוצקות וגמישות לרקמה זו. ככל שאנו מתבגרים, רמותיו יורדות ומחסום העור מאבד את המתח שלו.

ישנם מספר מחקרים שהראו כי שושנה מונעת פירוק של סוגים שונים של קולגן ומעדיפה את ייצורו בעור.

2. Rosehip מעניק לחות לעור

הלחות העור של האישה ההרה חיונית על מנת להעניק לו רכות וגמישות רצויה.

מסיבה זו, הכמות העצומה של חומצות שומן חיוניות שיש בשמן זה תורמת לשמירה על מחסום עור פונקציונלי. מעל לכל, זוהי אפשרות מצוינת להחדיר לחות לעור יבש ומגרד.

3. הוא פועל כנוגד חמצון

לפני השטח של העור יש יכולת לספוג שמנים בקלות. זה מאפשר לנוגדי החמצון הקיימים בשושנה לחדור עמוק לתוך הרקמה.

על פי מחקר שפורסם על ידי Clinical Interventions in Aging, רכיבים אלו מונעים את ההזדקנות של כל תאי העור.

4. שושנה ממריץ את זרימת הדם

השימוש בשמן ורדים משפר את זרימת הדם, שכן הוא מווסת את זרימת הדם בתוך הכלים הקטנים של העור. בתורו, זה מגביר את אספקת החומרים המזינים לכל תאי הגוף.

5. זה תורם לריפוי

מחקר שפורסם בכתב העת Plant Medical הגיע למסקנה שלשושנה יש תכונות מועילות לריפוי פצעים.

רוצה לדעת יותר על היתרונות של ורדרד במהלך ההריון
רוצה לדעת יותר על היתרונות של ורדרד במהלך ההריון?

במהלך תקופת ההיריון, נשים עלולות לפתח סימני מתיחה, הנוצרים מפירוק סיבי הקולגן והאלסטין בעור. לכן, אחד היתרונות של השימוש בשושנה בהריון הוא מניעת פציעות מסוג זה.

6. מחליש פגמי עור מסוימים

כתמים על העור מתפתחים מעודף מלנין ומופיעים ככתמים כהים. באופן כללי, אלו מופיעים כתוצאה מחשיפה לשמש, שינויים הורמונליים או צריכת תרופות מסוימות.

עם זאת, בנימה זו, ויטמין A בשושנה מורכב מרטינואידים המפחיתים נגעים פיגמנטיים וסימנים אחרים של הזדקנות העור.

7. Rosehip מסייע במניעת צלוליט

אין פתרונות קסם שמעלימים צלוליטיס מהעור לצמיתות. עם זאת, השימוש בשושנים במהלך ההריון יכול לסייע בשמירה על עור בריא ותפקודי.

השימוש בשמן מומלץ באמצעות עיסויים לימפתיים, כדי להקל על תחושת הכובד ברגליים ובכך למנוע התפתחות של צלוליט או בצקות לא רצויות.

8. מונע קמטים

בנוסף לשיפור הלחות והגמישות של העור, שושנה מסייעת במניעת קמטים בעור.

ויטמין A, ויטמין C וויטמין E פועלים יחד כדי להילחם בנזקי השמש הנראים לעור. למעשה, הם אף מסייעים במניעת הזדקנות הנגרמת מחשיפה ממושכת לקרניים אולטרה סגולות.

9. מספק גמישות לעור

התכונות היבשות והלא שמנוניות של שושנה עוזרות לקדם את השפעות הלחות הטבעיות של כל סוג עור. הסיבה לכך היא שהתוכן הגבוה של ויטמין A וויטמין C ממריץ את חידוש תאי האפידרמיס, השכבה השטחית ביותר של העור. כתוצאה מכך, הוא מגביר את הבהירות והברק שלו.

10. Rosehip מפחית מצבים דרמטולוגיים מסוימים

ברוזהיפ יש אנתוציאנינים, פוליפנולים וויטמין E, שבנוסף להיותם נוגדי חמצון, יכולים להפחית דלקת. לכן, זה שימושי להפחתת גירוי ואקזמה של המחלות הבאות:

  • רוזציאה
  • ספחת
  • דלקת העור

היתרונות של שושנה והריון

לא הרבה אנשים מודעים ליתרונות של ורדרד במהלך ההריון; עם זאת, זוהי אפשרות טיפולית מעניינת בשל התוכן הגבוה של חומצות שומן, נוגדי חמצון וויטמינים.

לא רק שקל לקנות אותו ולהשתמש בו, אלא שהוא גם נחשב לאחד מהשמנים הטבעיים הבטוחים לשימוש על כל סוגי העור. במיוחד בזמן הריון.

פופולריים