5 אפליקציות אימון כדי לשמור על כושר במהלך ההריון

יש מגוון רחב ומספר רב של אפליקציות פעילות גופנית שיעזרו לך לשמור על כושר במהלך ההריון
יש מגוון רחב ומספר רב של אפליקציות פעילות גופנית שיעזרו לך לשמור על כושר במהלך ההריון.
יש יותר ויותר אפליקציות אימון ספציפיות שיכולות לעזור לך לשמור על כושר במהלך ההריון. הנה כמה מהמועדפים שלנו.

בדרך כלל, מומלץ מאוד להתאמן כדי לשמור על כושר במהלך ההריון, אלא אם כן יש איזושהי בעיה בריאותית. דרך טובה לשמור על כושר במהלך ההריון היא להשתמש באחת מאפליקציות האימון הרבות שתוכננו במיוחד לשלב זה.

פעילות גופנית מתונה יכולה להיות טובה גם לאם וגם לעובר. בנוסף, במקרים רבים היא יכולה להקל על חלק מאי הנוחות הכרוכות בהריון, כמו כאבי גב והתכווצויות ברגליים.

בכל מקרה, לפני כל סוג של פעילות גופנית, חשוב להתייעץ עם רופא הנשים או המיילדת. הדבר מומלץ הן במקרה של נשים שהתעמלו לפני ההריון והן אלו שמתחילות לעשות זאת כתוצאה ממצבן החדש.

אפליקציות אימון כדי להישאר בכושר במהלך ההריון

יש מגוון רחב ומספר רב של אפליקציות פעילות גופנית שיעזרו לך לשמור על כושר במהלך ההריון. רבים מהם בחינם ובנוסף, מציעים פתרונות מבטיחים מאוד. הנה כמה מהטובים שבהם.

מאמן Kegel מאת Olson Applications Ltd.

תרגילי קיגל מומלצים מאוד למניעת בעיות ברצפת האגן שעלולות לנבוע מהריון ולידה.

אפליקציה זו, שיש לה אפשרויות בתשלום, כוללת הפעלות קלות למעקב ותזכורות יומיות לחיזוק שרירי רצפת האגן ללא יותר מדי מאמץ. כל המפגשים נמשכים בין 30 שניות לשלוש דקות. בנוסף, ניתן להתאים את האפליקציה לרמזים חזותיים, אודיו או רטט כדי להנחות את התרגילים.

אפליקציה זו זמינה באנגלית ובספרדית עבור iOS ואנדרואיד.

יוגה לפני לידה, על ידי כלב פוך

Down Dog היא אפליקציית יוגה עם מספר תוכניות, כולל אחת שתוכננה במיוחד לביצוע במהלך ההריון. זה זמין בחינם עם רכישות בתוך האפליקציה. לאפליקציה הזו יש אימונים כלליים כך שאתה נשאר בכושר ותשמור על גמישות באמצעות תרגילים ללא השפעה. זה גם מאפשר לך לבחור את האינטנסיביות, על איזה אזור אתה רוצה לעבוד, ואת משך הפגישה.

אפליקציה זו כוללת שגרות מותאמות אישית לכל שליש הריון, עם תנוחות יוגה מיוחדות שיכולות למתוח את הגב התחתון כדי להקל על הלחץ. הוא כולל גם תרגילים ספציפיים לחיזוק רצפת האגן ושרירי פלג הגוף התחתון ללידה.

אפליקציה זו זמינה עבור iOS ו-Android וניתן להגדיר אותה במספר שפות, כולל אנגלית וספרדית.

אימון טרום לידתי ואחרי לידה, בכוח 20, כדי להישאר בכושר במהלך ההריון

אפליקציות אימון כדי להישאר בכושר במהלך ההריון
אפליקציות אימון כדי להישאר בכושר במהלך ההריון.

אפליקציה זו כוללת אימונים יומיים המיועדים לנשים בהריון, המאורגנים לפי השליש. כל אימון נמשך רק 20 דקות ומתאים את עצמו לשלב ההריון בו את נמצאת. יש לו רכישות בתוך האפליקציה.

אפליקציה זו זמינה עבור iOS ואנדרואיד.

Baby2body: בריאות הריון

זוהי אפליקציה מקיפה עם רעיונות תרגילים, שיטות מדיטציה ומתכונים לשימוש במהלך ההריון. זה כולל גם מתכונים ותרגילים שתוכלו לנסות לאחר הלידה. הוא כולל כמה תכונות חינמיות, אם כי מנוי הפרימיום מציע אימונים מותאמים אישית יותר, מדיטציות ומאמרים שנכתבו על ידי מומחים.

אפליקציה זו זמינה רק באנגלית עבור iOS ועבור Android. אתה יכול לנסות את האפליקציה בחינם בתקופת ניסיון של שבוע.

Aaptiv: כושר לכולם

אפליקציית Aaptiv : כושר לכולם, כוללת תוכנית אימוני הריון בשם Move Through Maternity. תוכנית זו כוללת אימונים בשליש השני והשלישי של ההריון. יש גם אימונים לעשות לאחר הלידה.

התוכנית משלבת מספר פורמטים של תרגילים, מאמנים שונים ושיטות אימון. הוא משתמש בסגנון אימון אישי ייחודי אחד על אחד כדי לספק את המוטיבציה הנוספת להישאר בריא וחזק במהלך ההריון.

התוכנית כוללת תרגילים שתוכל לבצע בצורה בטוחה ויעילה במהלך השליש השני והשלישי להריון בעקבות תוכנית זו בת 27 שבועות, החל משבוע 13 ומסתיימת בשבוע 40. בכל שבוע מוצעים שלושה אימונים באפליקציה הכוללים שילוב של אירובי וכושר. תרגילי כוח.

זה זמין רק באנגלית עבור iOS ואנדרואיד.

לגבי אפליקציות לשמור על כושר במהלך ההריון...

לבסוף, עלינו לזכור את החשיבות של התייעצות עם רופא לפני התחלת כל תוכנית אימונים. בנוסף, נשים בהריון שלא התעמלו בעבר או שעומדות בפני סוג חדש של פעילות גופנית צריכות לפנות לייעוץ מקצועי כדי לבצע אותה בצורה נכונה.

לעולם אל תאבד את העובדה שהתרגילים המוצעים על ידי האפליקציות השונות הם בעלי פוטנציאל מתאים, אבל זה לא אומר שהם לא יכולים להזיק. לא בגלל התרגיל עצמו, אלא בגלל הדרך שבה אתה מבצע אותו. פעילות גופנית שבוצעה בצורה גרועה עלולה להזיק מאוד.

פופולריים