5 טריקים להרגעת הבכי של תינוקך

הדבר הראשון שאתה צריך להיות ברור לגביו הוא שכאשר התינוק שלך בוכה
הדבר הראשון שאתה צריך להיות ברור לגביו הוא שכאשר התינוק שלך בוכה, תמיד יש לו סיבה, מה שמקשה להרגיע אותו.

אחת האי נוחות הנפוצות והשכיחות ביותר עם תינוקך היא בכי. לצערי הרבה פעמים זה הופך ליום קשה שבו אין אפשרות להרגיע את התינוק מיד.

כשהתינוק שלך בוכה משלוש לפנות בוקר ועד עלות השחר, לא משנה כמה אתה אוהב את הקטן שלך, זה ימלא אותך בדאגה. אתה תרצה לספק שקט ושלווה, ודרך להרגיע את התינוק שלך, למרות שאתה לא יודע איך.

איך להרגיע את התינוק כשהוא בוכה?

הדבר הראשון שאתה צריך להיות ברור לגביו הוא שכאשר התינוק שלך בוכה, תמיד יש לו סיבה, מה שמקשה להרגיע אותו. הכל תלוי בסבלנות ובקשר שיש לך עם התינוק שלך.

בדרך כלל, כאשר תינוק בוכה, זה בדרך כלל אומר שהוא צריך משהו או שיש לו אי נוחות מסוימת. הדבר הראשון שאנו ממליצים לך לעשות כשהתינוק שלך בוכה הוא ליצור איתו מגע פיזי.

החזק את תינוקך אל החזה שלך, ותשמח. התינוק שלך צריך לדעת שאתה שם בשבילו ואפשר להגן עליו כשהוא בזרועותיך, למרות התחושה הלא נעימה שמתרחשת, והסיבה שהם צריכים לבכות.

אתה תרצה לספק שקט ושלווה
אתה תרצה לספק שקט ושלווה, ודרך להרגיע את התינוק שלך, למרות שאתה לא יודע איך.

משהו שכדאי לזכור לפני שמנסים להרגיע אותם, הוא שלפעמים התנועות שאנו עושים באופן אינסטינקטיבי לא תמיד עובדות ויכולות ליצור אפקט הפוך ממה שאתה מצפה.

פעמים רבות, הזזה חוזרת ונשנית של התינוק שלך גורמת עוד יותר לבכי וייאוש. הסיבה לכך היא שהם לא מוצאים שמחה כשהם נעים מצד אחד לצד השני. התינוק שלך ירצה שלווה ושלווה.

כאשר אתה מביא את תינוקך אל החזה שלך, וודא שאתה דומם ככל האפשר. התינוק שלך יחוש ייאוש בהתחלה, אבל תחושת קרבה, במוקדם ולא במאוחר, תיצור קצת רוגע. ליטופיך יגבירו את בטחונם בך; זה ייתן לך את ההזדמנות לסקור אותם ביסודיות, ולגלות למה הם התחילו לבכות.

אנו נראה לך להלן כמה שיטות פשוטות שיעזרו לך להפחית את הבכי של תינוקך תוך מספר דקות:

5 הסחות דעת בכי

  • משחקים פתאומיים. כאשר תינוקך מרגיש קרוב אליך, ואתה מתחיל לשחק איתו משחק בלתי צפוי, הריכוז ותשומת הלב שלו יופנו מיד לפעולה שאתה מבצע ברגע זה, כגון תנועת נייר, או משחק עם חול, או חומרים אחרים שניתן לעצב בקלות ורמות מתח נמוכות יותר.
  • אמבט בועות. עבור תינוקות, חדר האמבטיה הוא אחד הרגעים האינטימיים והנעימים שתוכלו להגיע לחלוק איתם. כשהם בוכים, ואתה לא מוצא סיבה מיוחדת, תעשה להם אמבטיה בניחוחות ארומתרפיים עדינים, כמו וניל, כדי שתגרום להם להירגע ואז לישון ללא קושי.
  • טיולים בחוץ. קח את תינוקך לטיול קצר באוויר הפתוח. הסחות הדעת הרבות שנמצאות בחוץ ימשכו את תשומת לבם ויפחיתו את העניין שלהם בפרק הבכי שהם עוברים.
  • שר. הקול שלך הוא אחד מהקשרים החזקים שיש לך עם התינוק שלך. מתוך הרחם, הם מקשיבים לך, ומשננים את גוון הקול שלך ואת הצליל המיוחד שלך. כאשר אינך מוצא פתרון בהישג יד, שר להם בקול רך ובכל האהבה שאתה חש אליהם, כדי שהתינוק שלך ירגיש מוגן ורגוע.
  • העצות שלעיל יהיו שימושיות מאוד כדי לעזור להרגיע את תינוקך אם הוא בוכה ואתה לא יודע איך להרגיע אותו. עליך לוודא שהקטנה שלך נקייה, שאכלה טוב, שאינה צמאה ואין לה סימפטומים של מחלה כלשהי.

זכור גם שכמוך, יש מקרים שבהם התינוק שלך צריך בכי כדי לפרוק. רגע של רגש יכול להיות גם הגורם לדמעות ולא בהכרח רציני, פשוט ההורים שלהם חייבים להיות שם ומקיפים אותם באהבה ובכל החיבה שהם דורשים.