5 מפתחות לגידול ילדים במאה ה-21

אנו מציעים חמישה מפתחות לגידול ילדים במאה ה-21
כדי לנסות להתמודד עם הלחץ הזה, במאמר זה, אנו מציעים חמישה מפתחות לגידול ילדים במאה ה-21.
אתה כנראה מופגז כל הזמן בכל מיני מידע על הורות. המשיכו לקרוא כדי לגלות חמישה מפתחות לגידול ילדים במאה ה-21.

כיום, אנו חיים בעידן שבו ההורים משכילים יותר מאי פעם. עם זאת, יש גם יותר ספק מאי פעם לגבי הדרך הנכונה לגדל ילדים. לכן נספק במאמר זה חמישה מפתחות לגידול ילדים במאה ה-21.

האם אי פעם הרגשת שאינך מעודכן במלואו? שאתה לא יכול להטמיע את כל מה שאתה שומע לגבי הורות? וכי אתה מבולבל בגלל כל המסרים הסותרים שיש בחוץ?

אם תשובתך חיובית, אל תרגיש אשם, מכיוון שאתה נמצא באותו מצב כמו הרוב. החברה אומרת לנו שעלינו להיות הורים מושלמים. עם זאת, זה לא מקל על זה, מכיוון שהוא מקדם התנהגויות לא הולמות אצל ילדים, כמו צרכנות, מתח וחרדה.

כדי לנסות להתמודד עם הלחץ הזה, במאמר זה, אנו מציעים חמישה מפתחות לגידול ילדים במאה ה-21.

מפתחות לגידול ילדים במאה ה-21

1. ריבית

אם הגעתם למצב הזה, יש לכם מזל, כי אתם עומדים בקריטריון הראשון לגידול ילדים במאה ה-21 בצורה הטובה ביותר: עניין. עניין לעשות את זה נכון ולגלות מה הכי טוב לילדים שלך.

כן, נכון שכולם מעירים איך לגדל ילדים נכון. עם זאת, ההורים הם אלה שמכירים את ילדיהם הכי טוב. הם יודעים מה הם אוהבים ומה מתאים להם ומה לא. לכן, אתה צריך פשוט לסמוך על עצמך!

2. חוש קריטי

היה ביקורתי על דעות של אחרים. אין חוקים אוניברסליים בהורות. לפיכך, מה שמועיל לילד עשוי שלא להיות שימושי עבור אחר. לפעמים, אפילו שני אחים צריכים דברים שונים. לפיכך, עליך להתאים את ההורות למשפחתך ולכל ילד.

המשיכו לקרוא כדי לגלות חמישה מפתחות לגידול ילדים במאה ה-21
המשיכו לקרוא כדי לגלות חמישה מפתחות לגידול ילדים במאה ה-21.

עם זאת, מומחים כן יודעים שסגנונות הורות מסוימים מאפשרים לילדים, למשל, לפתח מיומנויות סוציו-רגשיות טובות יותר, להיות אוטונומיים יותר ולהיות בטוחים יותר בעצמם.

לפיכך, הקריטריון השני שאתה צריך הוא חוש קריטי. אל תאמין לכל מה שאתה קורא. כמו כן, הודיעו לעצמכם וגלו האם מי שכתב את המידע מוסמך או לא. עובדות ודעות הם דברים שונים לחלוטין. כל אחד יכול לתת את דעתו. לפיכך, אנו מזמינים אותך פשוט לשים לב לעובדות הנתמכות אמפירית.

3 פעמים

ללא ספק, עד היום, האויב הגדול ביותר של גידול ילדים במאה ה-21 הוא המחסור בזמן. אתה צריך זמן לגדל את ילדייך, ללמוד, לחזור במידת הצורך, לעשות טעויות... ובעיקר להיות עם המשפחה שלך.

נכון שפסיכולוגים תמיד טענו שהכי חשוב זה לוודא שאתה נהנה מזמן איכות ללא כל הסחות דעת, רק להתמקד בכאן ועכשיו. עם זאת, אתה צריך לעמוד בדרישות כמות מסוימות.

4. סבלנות

כן, למרות שהזמן באמת חשוב כשזה מגיע לחינוך הילדים שלך, הסבלנות הולכת איתו יד ביד. כל ילד לומד בקצב שלו, כלומר צריך ללמד ולעודד אותו. בנוסף, צריך סבלנות כדי שלא תוותרו לפני שקוצרים את הפירות.

5. התמדה

התמדה היא כוח שקשור להשגת יעדים. אתה צריך להנחיל את הערך הזה לילדים וללמד אותם לסבול תסכול, להרים את עצמם לאחר נפילה, ולעולם לא להפסיק גם כשהמצב מתקשה.

כדי לעשות זאת, ראשית, עליך להיות מתמיד. כמו כן, אתה לא יכול לזרוק את המגבת כאשר אתה מתמודד עם קשיים. כך הילדים שלכם יראו שאתם מודל לחיקוי של התמדה.

פופולריים