היתרונות של סרטים לילדים: סרטים מומלצים

סרטים יכולים לעזור לילדים ללמוד מילים
בנוסף להיותם מהנים, סרטים יכולים לעזור לילדים ללמוד מילים, שפות וערכים חדשים.
בכל סרטי הילדים יש שיעור. על ידי ראיית כל כך הרבה מצבים שונים על המסך, ילדים מפתחים את כישורי החשיבה הביקורתית שלהם. הם גם מגרים את הדמיון שלהם והופכים ליצירתיים יותר.

כולנו יודעים שסרטים הם אחת מצורות הבידור הטובות ביותר. עם זאת, זה עשוי להפתיע אותך לשמוע שיש יתרונות אמיתיים של סרטים לילדים. אתה יודע מה הם?

סרטים חדשים יוצאים מדי שנה. המטרה העיקרית שלהם היא לבדר ולגרום לצופים ליהנות. עם זאת, הסיפורים האלה גם עוזרים לילדים ללמוד מוסר השכל ולקחים על העולם הסובב אותם.

היתרונות העיקריים של סרטים לילדים

בנוסף להיותם מהנים, סרטים יכולים לעזור לילדים ללמוד מילים, שפות וערכים חדשים. זה משהו שתוכלו ליהנות לצדם כמשפחה. למרות זאת, אנו ממליצים תמיד להקרין תוכן של סרטים לפני שמציגים אותם לילדיכם.

הרחב את אוצר המילים

ילדים טובים מאוד בלהקשיב, והם תופסים הכל כל כך מהר. ככל שהם גדלים, אוצר המילים שלהם גדל. סרטים יכולים לעזור במובן הזה כי הם מראים מצבים שילדים כנראה מעולם לא חוו. סביר יותר שהם ישמעו מילים חדשות וילמדו את המשמעויות שלהן.

בדרך כלל, אם ילדים לא מבינים מילה, הם ישאלו אותך. זו הזדמנות מצוינת ללמד אותם. מצד שני, אם הם יודעים לקרוא, עודדו אותם לחפש מילים במילון. כך הם לא רק ילמדו את המשמעות, אלא גם איך לכתוב אותה.

לשחרר לחצים

עוד אחד מהיתרונות של סרטים לילדים קשור לרגשות שלהם. סרטי ילדים יכולים להילחם בלחץ ולהפיג חרדות ועצבים.

בהיותם בבית הספר, זה נפוץ שילדים חווים את הרגשות האלה. לעתים קרובות יש להם מטלות שונות בבית הספר, מבחנים ומבחנים. על ידי יציאה מהשגרה הזו, הילדים יכולים לנקות את דעתם וליהנות. בידור יכול לעזור להם להירגע.

למד שפות אחרות

ניתן לצפות בסרטים זרים וסרטים בשפות אחרות, המציגות גם דמויות ממקומות אחרים בעולם. זה יכול להוביל את ילדיכם להתעניין יותר בנסיעות וללמוד שפות אחרות.

הם הופכים את הילדים לחכמים ויצירתיים יותר

זה עשוי להפתיע אותך לשמוע שיש יתרונות אמיתיים של סרטים לילדים
עם זאת, זה עשוי להפתיע אותך לשמוע שיש יתרונות אמיתיים של סרטים לילדים.

על ידי ראיית החוויות הללו על המסך, ילדים יכולים להיות רפלקטיביים יותר. היתרונות של סרטים ברורים כאשר הורים עוזרים לילדיהם להתמודד עם בעיות. זה גם עוזר כשילדים צריכים להסיק מסקנות בעצמם ולמצוא פתרונות.

בנוסף, זה עוזר להם לפתח יצירתיות, להגביר את יכולת החשיבה שלהם ולעורר את הדמיון שלהם.

"בנוסף להיותם מהנים, סרטים יכולים לעזור לילדים ללמוד מילים, שפות וערכים חדשים."

סרטים מועילים לילדים

ניתן למצוא סרטים לילדים עם סגנונות שונים ומכל סוגי הדמויות. יש הרבה עם שחקנים אמיתיים, כמו גם סרטים מצוירים.

לכל אחד מהם, בהתאם לאיכותו, יש עלילה עם שיעור לילדים. להלן כמה סרטים המראים יתרונות ברורים לילדים.

למצוא את נמו

זהו סרט נהדר, במיוחד לילדים בגילאי 5 עד 10. לאחת הדמויות, דורי, יש תמיד גישה חיובית. למרות הבעיות שלה, היא תמיד מוכנה לעזור לאחרים.

מצד שני, יש את הגיבור, נמו. הוא דג עם סנפיר קטן, מה שעושה אותו שונה מחבריו לכיתה. למרות זאת, אף אחד מהם לא לעג לו. זה מלמד ילדים על כבוד, אמפתיה ושוויון. הם ירגישו נאלצים לחקות את התכונות הנהדרות הללו.

צעצוע של סיפור

זה מועדף בקרב אנשים, צעירים ומבוגרים כאחד. הוא מכיל שיעורים רבים. לדוגמה, ילדים יכולים ללמוד מנאמנותו של וודי.

בנוסף, הם יעודדו להיות אסירי תודה כמו החייזרים ולהבין את החשיבות של להיות עם המשפחה. לקח נוסף הוא לא לקנא באחרים, אלא להעריך את הכישורים של כולם.

לפגוש את הרובינסונים

בסרט זה, ילד יתום בשם לואיס מתעניין מאוד במדע, יצירת דברים חדשים ומציאת משפחה. הסרט הזה מלמד ילדים על ההשלכות השליליות של שמירה על טינה, ולמה זה טוב להציב למטרה לנסות להיות אדם טוב יותר בכל יום.

לסיכום, מדי שבוע יוצאים סרטי ילדים חדשים. צפו בהם בבתי קולנוע או בבית כדי לנצל את היתרונות של סרטים לילדים. זה יעזור להם ללמוד שיעורי חיים חשובים, ובמקביל, ליהנות מזמן איכות עם המשפחה.

פופולריים