סוגי משתנות לתינוקות: עצות להורות

ישנם סוגים נוספים של משתנות לתינוקות
כמובן, ישנם סוגים נוספים של משתנות לתינוקות, אם כי ארבע אלו הן הנפוצות והנפוצות ביותר.
ישנם סוגים שונים של משתנות לתינוקות שיעזרו לך ולתינוקך לעבור את השלב הקריטי הזה בחייו של תינוקך. יש אפשרויות לכולם, עם צבעים, אביזרים ואפילו מוזיקה!

אחד השלבים הצפויים ביותר ובו בזמן המסובכים ביותר בילדותנו הוא כאשר אנו מפסיקים להשתמש בחיתולים שלנו. לגרום לילדים קטנים ללכת בעצמם לשירותים זה אתגר עצום, אבל החדשות הטובות הן שיש סוגים שונים של משתנות לתינוקות שיעזרו לנו.

מתי מתחילים באימוני סיר?

בין גיל שנתיים לשלוש, ילדים בדרך כלל מוכנים להתחיל לעזוב את החיתולים שלהם. שלב זה יכול להיות מאוד שנוי במחלוקת אך חיוני מכיוון שבקיצור, זהו סימן ברור לצמיחה ובגרות.

אף אחד לא אמר שזה יהיה קל ותאונות הן צו היום, אבל אם נעבור את השלב הזה עם הגישה הכי טובה שאפשר, זה יהיה פחות טראומטי ומסובך לכולם.

הסיר יעזור מאוד בתקופה זו, ולכן יש צורך לבחור אחד על סמך הפרקטיות והנוחות שלו, לא כל כך על פי המחיר שלו או הצבעים הבולטים שלו.

בעיקרון, זה צריך להגשים את מטרתו ולאפשר לילדים להרגיש בטוחים ונוחים בזמן שהם מבלים כמה דקות בישיבה באותה תנוחה.

מתאם סיר או שירותים?

לפני שמחליטים עלינו לקבוע באיזה "צד" אנחנו נמצאים: האם אנחנו מעדיפים שילדינו ישתמשו בסיר או מחליטים לקנות להם מתאם לאסלה. יש הורים שבוחרים בשתי האפשרויות, בהתאם למצב.

היתרונות של הסיר הם בכך שהוא גורם לילדים להרגיש יותר בנוח ובטוח כי הם יכולים לגעת בקרקע עם הרגליים. כמו כן, זה מה שהם היו משתמשים אם הם הולכים למשתלה, אז אולי עדיף להתחיל אותם. אל תשכח ששגרה חיונית לילדים.

למרות שצריך לנקות את הסיר בכל פעם שהילד משתמש בו, הדבר הטוב הוא שזה גורם לילדים להרגיש יותר בטוחים, בנוסף זה משהו ששייך להם. בהמשך נוכל לקנות מתאם לאסלה ולעבור לשלב הבא.

ישנם דגמים של משתנות שמעבר לעיצוב מהנה
ראשית, ישנם דגמים של משתנות שמעבר לעיצוב מהנה, מציעות מוזיקה מהנה.

כמובן, זה אומר שצריך ללמד פי שניים, מה שמצריך יותר סבלנות מצד ההורים. אבל הדבר הטוב הוא שהתהליך ה"בסיסי" זהה, וזה יהיה רק עניין של שינוי תרחישים.

אילו סוגים שונים של משתנות יש לתינוקות?

כיום קיימות אינסוף אפשרויות בכל הנוגע למגוון המוצרים והחפצים לתינוקות שאנו יכולים לקנות. הסיר אינו יוצא מן הכלל: יש את כל הצבעים, הגדלים והצורות שתוכלו לדמיין! אנחנו יכולים לחלק אותם לארבע קבוצות:

1. משתנת עם מוזיקה

ראשית, ישנם דגמים של משתנות שמעבר לעיצוב מהנה, מציעות מוזיקה מהנה. מכיוון שילדים בדרך כלל לא יושבים בשקט לאורך זמן, האזנה לשירים יכולה לעזור להם להתמקד לפחות כמה דקות בזמן שהם על הסיר.

2. משתנת ללא מוזיקה

המשתנות ה"בסיסיות" הללו, כביכול, אינן כוללות כל כך הרבה טכנולוגיה כמו אלה עם מוזיקה; אבל, כמובן, הם הרבה יותר סבירים.

זה לא אומר שהם פחות נוחים או צבעוניים, אבל זה עשוי לדרוש קצת יותר כושר המצאה מצד ההורים כדי לגרום לילדיהם להישאר בשקט. לדוגמה, אתה יכול לקרוא להם סיפור.

בין גיל שנתיים לשלוש, ילדים בדרך כלל מוכנים להתחיל לעזוב את החיתולים שלהם.

3. הסיר של שלושה באחד

זוהי אחת האפשרויות המרגשות ביותר בשל יכולת ההסתגלות שלה, בהתאם למצב. הוא מורכב, כפי שהשם שלו מרמז, משלושה חלקים.

החלק הראשון הוא הסיר עצמו, עם מיכל שניתן להסיר בקלות כשצריך לרוקן; אחר הוא המתאם לשירותים; ואילו השלישי מחזיק הכל יחד ויכול להפוך למושב או בנק. זהו סיר מושלם עבור הקטן לעמוד עליו ולהגיע לכיור.

4. סיר נסיעות

אם אי פעם נצא לחופשה כשאנחנו ב"משימה לעזוב את החיתול", נוכל להשתמש בסיר נייד זה. בנוסף, הוא מגיע עם מתאם לאסלה, הוא מתקפל, קומפקטי, קל לשטיפה ולהובלה. אנחנו יכולים לקחת את זה גם אם אנחנו מבקרים בבית של מישהו אם אנחנו לא רוצים שהבן שלנו "יחזור" להשתמש בחיתולים.

כמובן, ישנם סוגים נוספים של משתנות לתינוקות, אם כי ארבע אלו הן הנפוצות והנפוצות ביותר. אל תהססו לראות מה עוד זמין ולהתייעץ עם אפשרויות ומחירים; אתה תראה שהמאמץ והסבלנות משתלמים!