התעמלות עם התינוק שלך: רעיונות מעשיים לאמהות

אתה יכול לקחת אותם על מנשא לתינוק
אתה יכול לקחת אותם על מנשא לתינוק, מנשא או על העגלה שלהם.
האם אתה רוצה לשחזר את הגזרה שלך לאחר הלידה, אבל לא רוצה להיות רחוק מהתינוק שלך? כלול את הקטן שלך בשגרת האימונים שלך!

זה עתה ילדת את התינוק שלך והחיים שלך השתנו לחלוטין. גם הגוף שלך השתנה, ועכשיו השגרה שלך כל כך כאוטית שאתה מרגיש שאין לך זמן לכלום. עם זאת, אתה רוצה להישאר בריא וחזק ולהחזיר את הגזרה שלך. אל תדאג! במאמר זה, נדבר על דרכים פשוטות שבהן תוכל להתחיל להתאמן עם התינוק שלך.

ספורט ואימהות

למרות האתגרים הרבים שהאימהות טומנת בחובה, חשוב לא ליפול לאורח חיים בישיבה.

הגוף שלך צריך להתאושש לאחר הריון ולידה, כמו גם לשחזר טונוס שרירים טוב. אולי תרצו גם להיפטר מהמשקל שעליתם בחודשים הקודמים או שפשוט תצטרכו להרגיש טוב.

פעילות גופנית מספקת יתרונות רבים. זה עוזר לך להיות בריא פיזית ורגשית. פעילות גופנית גם מאפשרת לך להתנתק ולהקדיש קצת זמן לעצמך, וזה חיוני. עם זאת, אין לך את אותו הזמן שהיה לך ואתה גם לא רוצה להיות רחוק מהתינוק שלך, אז קשה יותר להגיע לחדר הכושר.

הפתרון? כלול את הקטן שלך בשגרת האימונים שלך!

התעמלות עם התינוק שלך בחוץ

זה נפוץ שאתה מרגיש כלוא בבית בחודשים הראשונים. התעמלות בחוץ יכולה להיות אותה נשימה של אוויר צח שאתה צריך כדי לטעון את המצברים. מגע עם הטבע, אור השמש והבריזה יגרמו לשניכם להרגיש טוב.

נדבר על דרכים פשוטות שבהן תוכל להתחיל להתאמן עם התינוק שלך
במאמר זה, נדבר על דרכים פשוטות שבהן תוכל להתחיל להתאמן עם התינוק שלך.

לשם כך, אחת האפשרויות הפשוטות ביותר היא לטייל עם התינוק שלך. אתה יכול לקחת אותם על מנשא לתינוק, מנשא או על העגלה שלהם.

אם גם אתם רוצים להשלים את השגרה הקרדיווסקולרית הזו עם תרגילי חיטוב, מצאו פארק או מקום שקט ושימו לב לתרגילים שאנו מציעים להלן.

  1. אחוז בחוזקה את כידון העגלה והרם רגל אחת לאחור. שמור על רגל ישרה, נסה להדק את הישבן והחזק לכמה שניות. לאחר מספר חזרות, החליפו רגליים וחזרו על הפעולה.
  2. כשהעגלה לפניך, תמכו בה את הידיים. הניחו רגל אחת קדימה, כאילו עשיתם זריקה, תוך כיפוף הברך האחורית, כמעט נוגע בקרקע. חזרו לעמדת ההתחלה והמשיכו בסירוגין ברגליים.
  3. כדי להפעיל את הידיים, החזק את ידית העגלה כשכפות הידיים שלך פונות כלפי מעלה. הרם והורד את העגלה כדי להפעיל את הדו-ראשי שלך. אתה יכול גם לתפוס את הכידון כרגיל ולהרים את העגלה על ידי פתיחת המרפקים לכתפיים.

להתאמן עם התינוק בבית

אם אתם מעדיפים להתאמן בבית, תוכלו לשקול מספר אפשרויות. אם אתה רוצה להפיק את המרב מהזמן שלך בזמן שהתינוק שלך ישן, אתה יכול להשתמש במשאבים מקוונים שונים (כגון סרטונים או אפליקציות) המציעים שגרות כושר או יוגה שתוכל לעשות בבית.

לעומת זאת, אם אתה רוצה לערב את התינוק שלך בשגרת הספורט שלך, אלה כמה מהתרגילים שאתה יכול לעשות:

  • סקוואט. החזק את תינוקך לפניך, בזרועותיך מושטות. פתחו את הרגליים ורדו למטה, כופפו את הברכיים והשליכו את הישבן לאחור.
  • לגשר. שכבו על הגב כשהברכיים כפופות וכפות הרגליים מעט פשוקות. הניחו את תינוקכם על הבטן והרימו את האגן, עשו זאת עם הרגליים והישבן ורדו למטה מבלי לגעת ברצפה.
  • קרש. הניחו את תינוקכם על הגב והניחו את עצמכם מעליהם, תומכים במרפקים משני צידי גופו של תינוקכם וברגליים מתוחות. כווץ את הבטן והחזק את העמדה למשך 30 שניות. אתה יכול להשתמש באותה תנוחה כדי לעשות שכיבות סמיכה.
  • חזה. שכבו על הגב עם התינוק על החזה. הרם את תינוקך והורד אותם, כפוף ומותח את זרועותיך.

זכור לבצע את התרגילים הללו בהדרגה. מספיק להתחיל עם שלושה סטים של 15 חזרות.

חוגים לאמהות ותינוקות

מספר חדרי כושר ומרכזים מציעים שיעורים שונים לאמהות ותינוקות. מלבד פעילות גופנית וחיזוק הקשר עם ילדכם, תוכלו לפגוש אמהות באותו מצב ולבנות איתן חברויות.

פופולריים