גם אבא שלי מאוד חשוב לחינוך שלי

אבא שלי כל כך חשוב לחינוך שלי
אבא שלי כל כך חשוב לחינוך שלי.

אבא שלי כל כך חשוב לחינוך שלי. גיבור הילדות הזה מנחה אותי לאורך כל חיי והופך למודל לחיקוי - בנוסף לאמי האהובה - שאחרי אני אעקוב אחריה כשאגדל.

אבא שלי הוא שם נרדף לכיף, כוח ומתיקות. הוא האיש החזק הזה שהתחיל להחזיק אותי למרות שפחד לפגוע בי, כשראה אותי כל כך קטנה, חסרת אונים ושברירית. עם זאת, הוא אדם שהמציא את עצמו מחדש כדי לשאת אותי בזהירות יתרה ושהיום עדיין מחזיק את המפתח ללבי.

אבא שלי הוא אושר במלוא העוצמה

לאבי יש זוג זרועות חזקות שמוכנות לתת את החיבוקים המרפאים והמנחמים ביותר, או לנסות לעצב אותי כאדם שמביע אהבה עמוקה ולגרום לי להרגיש נאהב, או לנחם אותי כשאני מרגיש נהרס ממכשול ב חיים.

אבא שלי תמיד פעל כמצפן בחיי. בכל פעם שאני מבולבל, אני פונה אליו לעצתו החכמה בצורת המילים המדויקות והרלוונטיות ביותר. הוא שומר ומנחה את הדרך.

הוא המילה או ההצגה של אהבה טהורה, שמגיעה ברגעים שבהם אני הכי זקוק לה. הוא מייצג איך אני רוצה להרגיש אהוב, מטופל, מוערך ומכובד על ידי בן זוג בעתיד, או אפילו, עם גילויי החיבה שלו, איך להתייחס לאישה ולגרום לה להתאהב בכל יום.

אבא שלי חזק ואמיץ יותר מגלדיאטור רומי, מראה את עצמו חזק כמו אלון בזמנים מטרידים. הוא מציע מילים וליטופים שמרפאים.

מדובר בלוחם שלימד אותי, יחד עם אהבת החיים שלו, לחבק את החיים בעקשנות ולהתאמץ למען מי שאנחנו אוהבים. הוא שם את עצמו במקום השני, שם את המשפחה בראש סדר העדיפויות, הגאווה והשמחה שלו.

אבא שלי ידוע בכך שהוא יוצא מגדרו כדי לשמח אותי, פונה אל הדרכים הקטנות והחסרות ביותר לצבוע את עולמי המאושר והתמים. ובגלל זה אני תמיד אהיה אסיר תודה גם לאמא וגם לאבא על שדאגו לכל צורך שלי.

על כל זה ואף יותר, תמיד אעמוד על כך שהאדם המקסים הזה מלא הקסם עמוס באהבה טהורה ובלתי מותנית שניתן להפגין במחוות, במבטים או בחיוכים המתוקים ביותר שמתעלים מעצם היופי שבמילים.

לאבא שלי יש את המתנה ללמד אותי לשחק

הגיבור האלמוני הזה שמתעורר בשעות בלתי אפשריות, חוזר הביתה עייף אחרי יום עבודה מפרך ועדיין מבלה איתי הרבה זמן. הוא שואל אותי איך היה היום שלי, מה למדתי בבית הספר או אפילו משחק איתי.

לכן אבא הוא לא רק כיף, אלא יש לו את המתנה ללמד אותי לשחק. יותר משעשע ללמוד צבעים, מספרים ואותיות בשירה או דרך פעילות שובבה שרק הוא מסוגל להמציא.

אבא שלי הוא השוער הכי טוב. הוא סוס המלחמה הכי טוב שלי בפארק. הוא הכריש שהכי מפחיד אותי וגורם לנו לצחוק כשאנחנו משחקים במים, וחבר נהדר באותם לילות שבהם אני מפחד שיופיעו רוחות רפאים.

מכל הסיבות הללו ורבות נוספות, גם אבי הוא יסוד בחינוך שלי. תן לו לקבל את מקומו הראוי למרות כל נסיבות, שכן ללדת ילד צריך שניים. האהבה שלי תמיד תהיה נצחית ובלתי מותנית עבור שני ההורים שלי.

פופולריים