מה אם אישה שונאת להיות בהריון?

זה שאישה שונאת להיות בהריון לא אומר שהיא לא אוהבת את ילדיה
זה שאישה שונאת להיות בהריון לא אומר שהיא לא אוהבת את ילדיה.
אם אישה שונאת להיות בהריון, זה לא אומר שהיא לא רוצה את התינוק שלה. יכול להיות שהנסיבות השונות של ההריון הופכות אותו ללא נעים.

הריון יכול להיות זמן נפלא לאישה ליהנות, במיוחד אם התסמינים מאפשרים זאת. להרגיש את הקטן שלך צומח בתוך הגוף שלך היא אחת התחושות הטובות ביותר. עם זאת, ישנם גם מקרים שבהם אישה שונאת להיות בהריון, ואין לראות בכך משהו מוזר או לא בסדר.

אלפי נשים לא אוהבות להיות בהריון ולעתים קרובות מרגישות אשמה על מה שהן מרגישות. זה משהו לא הגיוני, שהן לא יכולות לשלוט בהן ושלא מאפשר להן ליהנות מהריון כמו שאמהות אחרות עושות.

הריון הוא שלב של עליות ומורדות רגשיים פתאומיים. דקה אחת, אנחנו יכולים לקפוץ משמחה, וברגע הבא אנחנו בוכים בפינה. כולנו שמענו על השפעות הורמונליות, וזו ההוכחה. זה שאישה שונאת להיות בהריון לא אומר שהיא לא אוהבת את ילדיה. ולכן, עלינו להפסיק להעניש אותה על רגשותיה.

כשאישה שונאת להיות בהריון

אישה ששונאת להיות בהריון מסוגלת לאהוב וליהנות מהילדים שלה בדיוק כמו כל אם אחרת. אם זה המקרה שלך, שים את האשמה שלך בצד, כי יש הסבר לכל זה. כמו כן, מציאות זו מתרחשת לעתים קרובות יותר ממה שאתה חושב.

אם את מרגישה חולה, לא ישנה טוב, סובלת מסוכרת או סובלת מכל מחלה אחרת הקשורה להריון, את עלולה לשנוא להיות בהריון. תחושות אלו שצצות במהלך שלב זה הן נורמליות ויש לקבל אותן ללא אשמה או בושה.

למה יש נשים ששונאות להיות בהריון?

הסיבות לכך שאישה שונאת להיות בהריון יכולות להיות מגוונות. בואו נסתכל על כמה מהם.

הקאות ובחילות תכופות

ישנן נשים שבהן הורמוני ההריון גורמים להן להקיא ולחוות בחילות. זה נפוץ ביותר בחודשים הראשונים, אם כי לפעמים הם יכולים להימשך עד סוף ההריון. במקרה זה, אי הנוחות מונעת מהם להיראות מאושרים כפי שהם היו רוצים להיות כי הם לא מרגישים טוב.

דחייה של השינויים בגופה

כיום, מיוחסת חשיבות רבה לגוף שמתאים לסטנדרטים ספציפיים של יופי והריון אינו מעדיף את המטרה הזו. הירכיים שלך מתרחבות, הבטן שלך גדלה, השדיים שלך הופכים לעצומים, ואתה אוצר נוזלים.

למרות שלשינויים הללו יש תחושת הוויה, הם גורמים לחלק מהנשים לא להרגיש טוב עם גופן ולשנוא להיות בהריון.

אם אישה שונאת להיות בהריון
אם אישה שונאת להיות בהריון, זה לא אומר שהיא לא רוצה את התינוק שלה.

בנוסף, ישנן נשים שצריכות להפסיק שגרות מסוימות לאחר הכניסה להריון, כמו ספורט אימפקט. מגבלה זו עלולה להשפיע ברצינות על רוחם של אלו שנהגו להתאמן בצורה זו, גם אם הם נשארים פעילים בדרך אחרת.

דכאון

חלק מהנשים בהריון עלולות להיות מדוכאות, מכיוון ששינויים הורמונליים מקדמים שינויים במצב הרוח. מסיבה זו, נשים בהריון עלולות להרגיש ללא ההתלהבות או האנרגיה להתמודד עם הריון.

פחד מלידה

זה לגמרי נורמלי להרגיש עצבני ופחד מהלידה, אבל יש נשים שחוות אימה מוחלטת כשהן חושבות על צירים ולידה. הסיבות הן מספר: בריאותו ורווחתו של התינוק, דמעות, כאבים, סיבוכים ועוד.

הפחד גורם להם להעביר את 9 החודשים מודאגים ועם רמת חרדה גבוהה מאוד עד ליום הלידה. כל זה מונע מהם ליהנות מההריון.

אם אישה שונאת להיות בהריון, חשוב ללמוד לשלוט ברגשותיה

שליטה ברגשות שלך לא תמיד קלה במהלך ההריון, ודרך טובה לעשות זאת היא להעסיק את המוח שלך. איך? במובנים רבים: לדבר עם נשים אחרות כדי לחלוק חוויות, לעשות דברים שאתה אוהב, ולחפש חוויות נעימות.

המטרה העיקרית היא להישאר חיובי כדי שתוכל להרגיש טוב יותר ולהיות מסוגל לשלוט ברגשות שלך. אל תשכח שאלו תמיד נוצרות על ידי מחשבות, אז יש לך מחשבות חיוביות כדי שהרגשות שלך יהיו חיוביים גם כן.

אישה ששונאת להיות בהריון עדיין תתאהב בתינוק שלה ברגע שהוא יוולד

אישה עשויה לשנוא להיות בהריון ולא ליהנות מהשלב הזה, אבל כשהיא תראה את התינוק שלה, היא תחווה אהבה ממבט ראשון. אמא אוהבת את ילדה מעל הכל, גם אם הייתה לה חוויה לא נעימה במהלך ההריון.

אהבתה של אמא היא הגדולה והמיוחדת ביותר שאפשר להרגיש. והדבר היחיד שבאמת חשוב לך הוא לראות את הקטן שלך ולהחזיק אותו או אותה בזרועותיך.