5 שיעורים חשובים מסרטי דיסני

להלן, נתאר כמה מהלקחים החשובים ביותר מסרטי דיסני
להלן, נתאר כמה מהלקחים החשובים ביותר מסרטי דיסני.
אפשר ללמוד הרבה דברים מצפייה בסרטים. להלן, נתאר כמה מהלקחים החשובים ביותר מסרטי דיסני.

סרטי דיסני ידועים ברחבי העולם לא רק בערכם הבידורי הרב, אלא גם בערכם החינוכי. כל הסרטים העלילתיים שנוצרו על ידי חברת האנימציה הזו מעבירים שיעורי חיים חשובים. מסיבה זו, החלטנו להרכיב מאמר זה אשר חושף כמה לקחים מסרטי דיסני.

5 שיעורים מסרטי דיסני

קודם כל, חשוב לציין שתורות אלו תקפות גם לילדים וגם למבוגרים, מה שהופך אותם ליותר ערך. על כמה מהם נדבר להלן.

1. ערך הידידות

לאורך סאגת הסרט "צעצוע של סיפור ", אנו יכולים לראות כיצד הדמויות הראשיות של הסיפור מעריכות ידידות מעל הכל. הם דואגים, תומכים ועוזרים אחד לשני. ולמרות כל הבדלים וחילוקי דעות שעלולים להתעורר, הם תמיד מצליחים לפתור את הבעיות שלהם.

בנוסף, ראוי לציין שהשיר הראשי של פסקול צעצוע של סיפור נקרא " יש לך חבר בתוכי".

2. החשיבות של התמדה ולא לוותר

במציאת נמו אנו למדים שהתמדה ומאמץ הם הבסיסיים להשגת כל מה שרצית לעשות. העלילה של הסרט הזה סובבת סביב מרלין, דג ליצן שלמרות פחדיו וחוסר הביטחון הרב, מחליט לחצות את כל האוקיינוס בחיפוש אחר בנו, נמו.

במסע הימי הארוך שלו, מרלין צריך להתגבר על אתגרים רבים ולהתמודד עם כמה כישלונות. אך למרות זאת, הוא לא מוותר ולבסוף משיג את מטרתו.

3. לשקר יש מחיר

ב-1940 עיבד דיסני את הרומן הקלאסי הרפתקאות פינוקיו. למרות שחלפו שנים רבות מאז הבכורה, ההוראה שהדמות המפורסמת הזו נותנת לנו היא נצחית.

עם הסיפור של פינוקיו, ילדים לומדים שלשקר מתמיד יש השלכות שליליות. במקרה של הגיבור שלנו, זה גורם לאף שלו לגדול.

שיעורים מסרטי דיסני
שיעורים מסרטי דיסני.

בסרט אנו גם רואים כיצד בובת העץ הקטנה הופכת לאחר מכן לבן אדם ובכך הוא רוכש ערכים חדשים כמו אהבה, נאמנות וכבוד ליקיריו.

4. אין צורך לדאוג - אחד השיעורים הטובים ביותר מסרטי דיסני

טימון ופומבה הן שתי דמויות שאהובות מאוד על כל מי שראה את מלך האריות. הצמד הדינמי הזה לא רק מצחיק אותנו לאורך כל הסרט, אלא גם מותיר אותנו עם שיעור נהדר בזכות המשפט המפורסם "האקונה מטטה". או, במילים אחרות, אל דאגה.

זה המוטו שלהם לחיים. ולמען האמת, זה לא יכול להיות מדויק יותר, מכיוון שעלינו להתמקד בחיובי, מבלי לבזבז זמן בדאגה לעבר, לעתיד או למה שיכול לקרות.

5. החשיבות בלהיות עצמך

כדי להשלים את הרשימה הזו של סרטי דיסני, בואו נדבר על אלאדין. הטעות הגדולה של הגנב הצנוע הזה הייתה להתחזות לנסיך רב עוצמה כדי לגרום לנסיכת הממלכה להתאהב בו.

עם זאת, הוא סוף סוף מבין שכדי להיות מאושר לחלוטין, אתה צריך להיות נאמן לעצמך ולמוצא שלך.

גדל וצופה בסרטי דיסני

מאז 1937, כשהסרט העלילתי הראשון של דיסני יצא לאקרנים, דורות רבים גדלו בצפייה בסרטים המדהימים האלה.

התורות המועברות בהן השתנו עם הזמן, והותאמו לרגעים היסטוריים וחברתיים שונים. כיום אנו רואים נסיכות חזקות ועצמאיות המתמודדות עם אתגרים באומץ, דמויות שנותנות את הכל כדי להגשים את חלומותיהן, משפחות שנשארות מאוחדות למרות המצוקה וכו'.

כל שיעורי החיים הללו נכנסים למוחם של ילדים ומבוגרים כמעט באופן בלתי רצוני. מכאן, החשיבות של צפייה בילדים בסרטים בעלי מסרים וערכים חיוביים, כמו אלה שהנחילו סרטי דיסני שהוזכרו לעיל.

פופולריים