משחקי לוח ומשחקי קלפים לשחק במהלך ההסגר

אבל משחקי לוח ומשחקי קלפים יכולים להיות דרך מצוינת לעזור למשפחה שלך במהלך ההסגר
אבל משחקי לוח ומשחקי קלפים יכולים להיות דרך מצוינת לעזור למשפחה שלך במהלך ההסגר.
כרגע, הזמנים קשים. הודות ל-COVID-19, כולם תקועים בבית ורמות החרדה גבוהות. אבל משחקי לוח ומשחקי קלפים יכולים להיות דרך מצוינת לעזור למשפחה שלך במהלך ההסגר.

סושי ללכת

תהנה עם משחק הקלפים הזה עבור בין 2 ל-5 שחקנים, המשלב מנות שונות של סושי טעים! Sushi go הוא משחק מהיר וקל להפעלה. זה אחד ממשחקי הקלפים האהובים עלינו שתוכל לשחק עם כל המשפחה שלך.

במהלך שלושה סיבובים, השחקנים צריכים לבחור קלף אחד מהיד שלהם ולהניח אותו מולם עם הפנים כלפי מעלה. לאחר מכן, הם מעבירים את ידם לשחקן מימינם.

פעולה זו חוזרת על עצמה עד שנגמר הקלפים לכולם, כלומר הסיבוב הסתיים. לאחר מכן שחקנים מחברים את הנקודות של צלחות הסושי שבחרו ועוברים לסיבוב הבא. אבל היזהר לא לתפוס כרטיסי קינוח !

רמז, אחד ממשחקי הקופסה הטובים ביותר

אחד ממשחקי הקופסה הקלאסיים ביותר שכנראה שיחקת כשהיית ילד... והוא ממשיך להיות פופולרי גם היום. משחק לוח משפחתי זה עבור בין 3 ל-6 שחקנים מורכב מניחוש הפרטים של רצח. כדי לפתור את התעלומה, עליך לנחש מי, מתי ועם מה.

שלושת הקלפים החושפים את הפשע נותרים מחוץ לטווח הראייה והשאר מחולקים בין השחקנים. בעזרת גיליון עיון של חשודים אפשריים, מיקומים וכלי נשק, שחקנים דוהרים לגלות כיצד התרחש הרצח.

נגיף! - אחד ממשחקי הקלפים הטובים ביותר למשפחות במהלך ההסגר של COVID-19

נגיף! הוא אחד המשחקים הנמכרים ביותר בשנים האחרונות, ואולי, אחד המשחקים הפופולריים ביותר לשחק במהלך משבר הבריאות הנוכחי. זהו משחק קלפים פשוט עבור 2 עד 6 שחקנים בכל גיל ונמשך כ-20 דקות מתחילתו ועד סופו.

שחקנים יכולים להחזיק שלושה קלפים לכל היותר בידם לכל תור. לאחר מכן, עליהם לשכב ולגנוב קלפים עד שיהיו להם סה"כ 4 איברים שונים מהגוף באזור המשחק שלהם על השולחן.

זה אחד ממשחקי הקלפים האהובים עלינו שתוכל לשחק עם כל המשפחה שלך
זה אחד ממשחקי הקלפים האהובים עלינו שתוכל לשחק עם כל המשפחה שלך.

השחקן הראשון שמוציא ארבעה קלפים עם 4 איברים שונים מנצח. אבל, יש תנאי אחד: כולם צריכים להיות בריאים! במילים אחרות, אתה מנצח כל עוד אף שחקן אחר לא הניח וירוס על גבי אף אחד מקלפי האיברים שלך.

מהירות הג'ונגל

Jungle Speed הוא משחק אסטרטגיה שאתה יכול לשחק עם כל המשפחה שלך, מכיוון שהוא עובד עבור קבוצות של בין 3 ל-15 שחקנים. משחק לוח זה מאופיין בפעילות הגבוהה שלו ובהשתתפותו של כל שחקן.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כדי לשחק ג'ונגל ספיד הוא להעביר את הקלפים בין השחקנים ולקבץ אותם לערימות שוות. על מנת, השחקנים חייבים להפוך את הקלפים עם צד ימין למעלה עד ששחקן כלשהו ישים לב שיש שני קלפים עם אותו סמל.

כאשר זה קורה, השחקן חייב לתפוס את הטוטם - האובייקט המרכזי של המשחק - לפני כל אחד אחר. העונש מורכב מכך שהמפסיד לוקח את כל הקלפים של המנצח עם הפנים כלפי מעלה. מי שנגמר לו הקלפים ראשון מנצח את כל המשחק.

דיקסיט

עבור 3 עד 6 שחקנים, Dixit הוא משחק קלפים מקורי באמת המציג גם יופי ויזואלי גדול. השחקנים חייבים לנסות לנחש את הקלפים של כולם על סמך רמז אחד בלבד.

משחק זה נהדר במיוחד למשפחות עם ילדים קטנים מאוד מכיוון שהוא מקל ומעודד יצירתיות ודמיון.

Pandemic, אחד ממשחקי הקופסה הפופולריים ביותר למשפחות במהלך ההסגר של COVID-19

אחרון חביב, זה כנראה המשחק המוכר ביותר כרגע - מסיבה ברורה. כל שחקן חייב לקחת על עצמו תפקיד מסוים כדי להציל את האנושות על ידי גילוי 4 התרופות למחלות המאיימות על כדור הארץ כולו.

אחת התכונות האופייניות והאטרקטיביות ביותר של המשחק הזה היא שהיריבה היחידה היא המשחק עצמו. במילים אחרות, זה משחק לוח שיתופי שבו השחקנים כולם באותה קבוצה כדי לנצח.

פופולריים