5 סיפורים שצריך ללמוד להוסיף

הקטנטנים ילמדו לספור עד 100 וילמדו להוסיף פעולות פשוטות
מומלץ לילדים מגיל שלוש, עם הספר הצבעוני ומושך העין הפנטסטי הזה, הקטנטנים ילמדו לספור עד 100 וילמדו להוסיף פעולות פשוטות.
למידה באמצעות משחק היא אחת הדרכים הטובות ביותר עבור ילדים להשיג ידע. כאן, נציג לך 5 ספרים לילדים ללמוד להוסיף.

ספרי ילדים הם כלי נפלא לעזור לקטנטנים ללמוד ידע בסיסי שיניח את הבסיס לחינוכם. מתמטיקה, וליתר דיוק מספרים, הם אחד הדברים הראשונים שילדים לומדים בכיתה, מכיוון שהם חלק מחייהם של אנשים על בסיס יומיומי. כאן נציג לכם סיפורים שיעזרו לילדים ללמוד להוסיף.

כדי להפוך את הלמידה הזו לדינמית ומהנה יותר לילדים, תוך השארת הדרכים הישנות של למידה להוסיף, השיטות החדשות השונות הופכות את הפעילות הזו לקלה הרבה יותר. לכן, במאמר זה, תמצאו מבחר סיפורים שבהם מבוגרים וילדים ילמדו ויהנו יחד.

סיפורים שכדאי ללמוד להוסיף

1. הזחל הרעב מאוד

בספר זה יש צבעים ואיורים בולטים מאוד לקטנטנים, שיוכלו להוסיף את המאכלים שהזחל בסיפור אוכל. במקביל, הם רואים אותם עם האיורים החתוכים.

בנוסף, עם הספר הפנטסטי הזה, הם ילמדו ממקור ראשון על הצמיחה, השינוי או המטמורפוזה שחיה זו עוברת לאורך מחזור חייו עד שהוא הופך לפרפר.

הספר הזה כל כך מוצלח שהוא כבר ראה אור בפורמטים רבים, כך שהילדים הקטנים ביותר בוחרים את זה שהכי מושך את עיניהם. זה בהחלט ספר ילדים קלאסי שכדאי ללמוד להוסיף.

2. חיבור וחיסור ספר פעילויות

מהוצאת Usborne, הקטנטנים ילמדו שתיים מארבע הפעולות המתמטיות הבסיסיות: חיבור וחיסור. באמצעות למידה אוטונומית, ומבלי להבין זאת, הם יוכלו להוסיף ולגרוע בצורה קלה ופשוטה.

כאן, נציג לך 5 ספרים לילדים ללמוד להוסיף
כאן, נציג לך 5 ספרים לילדים ללמוד להוסיף.

חוברת עבודה זו כוללת סמן מחיק כך שילדים יוכלו לתרגל את הפעולות הללו כמה פעמים שהם רוצים. המבנה לביצוע התוספת נראה כיף לילדים: כמה איורים כלולים בכל עמוד עם שאלות. שאלות אלו מתייחסות למספר שיש לכלול עבור הסכום.

לדוגמא: כמה חלונות יש למשאית הגלידה? הילד יצטרך להסתכל בתמונה ולספור את החלונות שהוא רואה. בנוסף ללימוד הוספה, ילדים יתרגלו גם תשומת לב והתבוננות.

3. ספר עד 100

מומלץ לילדים מגיל שלוש, עם הספר הצבעוני ומושך העין הפנטסטי הזה, הקטנטנים ילמדו לספור עד 100 וילמדו להוסיף פעולות פשוטות.

התמונות פנטסטיות ויציגו לילדים חפצים וחיות רבות שיקסימו להם. עם זאת, בעמודים הללו הם לא רק ילמדו לספור עד 100 ולהוסיף דברים, אלא גם לעשות קבוצות לפי אופן הסדרתם. לכן, הם לומדים לקשר בין כמויות לאופן הכתיבה.

כמו כן, בדיוק כמו הספר הקודם, ספר זה מצוין לשמירה על ריכוז ותשומת לב, כמו גם לתצפיות רצופות בזמן הקריאה.

4. אחד, חמש, הרבה

זהו אחד מספרי התמונות הטובים ביותר עם שפע של פעילויות חינוכיות לילדים ללמוד מספרים ופעולות בסיסיות של חיבור וחיסור.

ילדים, שעוצבו על ידי מאייר צ'כי, ימצאו בדפים שקפים, דשים ואיורים חתוכים, כולם מתייחסים לעולם המספרים. זו דרך שונה לילדים ליהנות וללמוד בו זמנית.

5. 10 הנעליים של סינדרלה, אחד הסיפורים המצחיקים ביותר ללמוד להוסיף

אחד הסיפורים הקלאסיים הידועים ביותר בספרות הילדים, סינדרלה, הוסב לספר פנטסטי על מספרים לקטנטנים ללמוד.

כמשחק, הוא כולל מושגים הקשורים לעולם המתמטיקה. לדוגמה, יש לו את הפעולות הבסיסיות של חיבור וחיסור, כמו גם ההבדל בין מספרים קרדינליים ואורדינליים.

מומלץ לילדים מגיל ארבע, ספר זה כולל גם פעילויות ומשחקים הקשורים לסיפור סינדרלה. ילדים יכולים לתרגל מתמטיקה אפילו בלי להבין זאת כי הם נהנים כל כך.