5 משחקים לילדים חסרי מנוחה

משחקי קפיצה הם גם רעיון מצוין כי ילדים חסרי מנוחה שורפים את האנרגיה שלהם בצורה מהנה ומבלי להרגיז אחרים
משחקי קפיצה הם גם רעיון מצוין כי ילדים חסרי מנוחה שורפים את האנרגיה שלהם בצורה מהנה ומבלי להרגיז אחרים.
ילדים חסרי מנוח צריכים ללמוד שליטה עצמית, והדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא באמצעות משחקים - הנה כמה רעיונות!

לא כל הילדים רגועים ושקטים, וזה לא חייב להיות דבר רע - רחוק מזה! כשילדים עצבניים או עצבניים, זה אומר שהם שמחים ונרגשים לחקור את הסביבה שלהם. ובכל זאת, ילדים חסרי מנוחה יכולים לעלות על העצבים של ההורים ולכן אנו הולכים להמליץ על כמה משחקים שהם אידיאליים עבורם.

חשוב לא להכליל את כל הילדים חסרי המנוחה ולדעת מה הסיבה להתנהגות כזו. יש ילדים שהם ככה מטבעם וחיים באושר, בעוד שאחרים הופכים ככה כשמשהו מפריע להם והם לא יודעים איך לבטא זאת בדרך אחרת.

במובן זה, חיוני שהורים, שמכירים את ילדיהם בצורה הטובה ביותר, יוכלו לגלות מה קורה עם ילדיהם. אחת הדרכים להשיג זאת היא באמצעות משחקים, ואנו אגיד לך כיצד להשתמש באסטרטגיה זו לטובתך.

משחקים לבדר ילדים חסרי מנוחה

זה נורמלי שהורים לילדים חסרי מנוחה מרגישים מוצפים רגשית. לפעמים, קשה להורים לקבל שזו אחת מהמוזרויות של הילדים הקטנים שלהם ושזה לא התוצאה של שעשו משהו לא בסדר בגידולם. האשמה הזו חזקה עוד יותר בהשוואה לילדים הרגועים של משפחות קרובות אחרות.

במציאות, אין את מי להאשים בסוג כזה של מזג. פשוט יש ילדים שהם ככה ואתם צריכים להסתגל אליהם כשמתעוררות פעילויות מסוימות. הנה כמה משחקים שעשויים להיות אטרקטיביים עבור הילדים חסרי המנוחה שלכם. לקחת הערה!

1- משחקי בלונים

בלונים הם תמיד רעיון טוב לילדים לשחק איתם וליהנות לזמן מה. אז אל תהססו להשתמש בהם עם ילדים עצבניים. אתה תגרום להם להינות מאוד וגם להירגע כמעט בלי לשים לב.

בלונים מושכים תשומת לב רבה בגלל הצבעים והצורות השונות שלהם. ילדים יכולים לשחק בצורה רגועה יותר מאשר עם כדור והם יכולים אפילו להשתמש בהם בתוך הבית.

כמה דרכים לנצל את האלמנט הזה הן הבאות:

  • לשחק כדורגל או כדורסל.
  • ראה כמה זמן הם יכולים להחזיק אותו באוויר מבלי שהוא יגע בקרקע.
  • רוץ מרוץ פינגווינים נושאים את הבלון בין רגליהם.
  • נשוף את הבלון גבוה ככל האפשר.

2- משחקי קפיצה

משחקי קפיצה הם גם רעיון מצוין כי ילדים חסרי מנוחה שורפים את האנרגיה שלהם בצורה מהנה ומבלי להרגיז אחרים.

אתה יכול לצייר קווים על הרצפה עם כמה רווחים ולעשות מירוץ קפיצה או לעשות אתגר שק ולראות מי מגיע ראשון לנקודה מסוימת.

רעיון נוסף הוא פשוט לנגן מוזיקה ולהתחיל לקפוץ כל עוד הם יכולים לעמוד בזה.

הנה כמה משחקים שעשויים להיות אטרקטיביים עבור הילדים חסרי המנוחה שלכם
הנה כמה משחקים שעשויים להיות אטרקטיביים עבור הילדים חסרי המנוחה שלכם.

ולאמיצים שבקטנים, תוכלו לערוך תחרות כדי לראות מי יכול להגיע למספר הגבוה ביותר של חפצים התלויים מגובה רב. כשהילדים תופסים את הפריטים, קצרו את החבל יותר ויותר כדי להגביר את האתגר.

3- בועות סבון

בועות הן תמיד רעיון נהדר לילדים חסרי מנוחה לשחק וליהנות.

כל מה שאתה צריך זה שרביט אחד או כמה בגדלים שונים והרצון לפוצץ הרבה בועות! ילדים יכולים לשחק על ידי פיצוץ אותם או לתרגל לפוצץ אותם בעצמם. אתה תראה איך הם יירגעו כמעט בלי לשים לב.

רעיון נוסף הוא לשחק בפסלים. אפשר להשמיע מוזיקה, ובזמן שהמוזיקה מתנגנת הילדים יכולים לפוצץ את הבועות באוויר. אבל כשהלחן ייפסק, הם יצטרכו להפוך לפסלים ולהתנגד לדחף לפוצץ אותם עד לשיר הבא. זה משחק נהדר להתאמן ולעודד שליטה עצמית!

4- ביצים על כפיות

ביצים על כפיות היא פעילות סופר פשוטה. כל שעליך לעשות הוא להכניס כף לפה שלך, להחזיק אותה בידית, ולהניח ביצה מבושלת בכף.

בכל מקום שאתה נמצא, אתה צריך להגדיר נתיב ללכת כדי לקחת את הביצה מנקודת ההתחלה לקו הסיום. מי שמגיע ראשון בלי להפיל את האוכל מנצח.

למרות שזה מרוץ, המשחק הזה לא דורש מהירות או סיבולת כדי לראות מי יכול לרוץ הכי מהר. במקום זאת, זה מעודד פיתוח של איזון, סבלנות והתמדה. אם תפיל את הביצה, אתה צריך להתחיל הכל מחדש! אתה יכול גם לשחק את המשחק הזה עם כדורי צמר גפן או פונפונים במקום ביצים.

5- מחבואים

מחבואים הוא משחק קלאסי שילדים תמיד אוהבים. זה דורש מידה מסוימת של משמעת עצמית ושליטה עצמית, וזה אתגר לילדים חסרי מנוחה. עם זאת, כשהם מצליחים לשלוט בזה, הם נהנים מאוד.

בזמן שאחד סופר, האחרים מתחבאים ואז הדלפק צריך למצוא אותם. אבל אלה שמסתתרים לא יכולים להרעיש ממקומות המסתור שלהם והם לא יכולים לנוע ממקום אחד למשנהו. להיות בלי לשים לב זה הדבר הכי חשוב, וזה לא תמיד קל לילדים חסרי מנוחה.

ילדים חסרי מנוח צריכים גם לשחק וליהנות

אנחנו יודעים שזה לא קל לגדל ילד חסר מנוחה ועצבני. אבל אתה צריך לדעת שבאופן כללי, גישות אלה אופייניות לילדות. כי ילדים להוטים לחקור את כל מה שמסביבם.

עם זאת, ישנם תנאים מסוימים שבהם התכונות הללו קיצוניות וההורים די שחוקים על בסיס יומיומי. מסיבה זו, חשוב להתייעץ עם רופא הילדים אם התנהגותו של ילדכם מעוררת דאגה על מנת לקבוע אם מדובר בהיבט של אישיותו או בבעיה בריאותית.

לבסוף, עלינו להדגיש שלא משנה איך ילד הוא, יש לו את הזכות והצורך לשחק ולהנות. מכיוון שבאמצעות משחק, ילדים לומדים, מתפתחים, הופכים לחלק מהחברה בה הם חיים, מנהלים את רגשותיהם והגיעו למצב הרווחה הטוב ביותר שהם יכולים. לכן, המשיכו לשחק עם ילדכם ועודדו אותו להישאר פעיל. לשחק זה בריא.

פופולריים