משחק הבועות לקידום שליטה עצמית אצל ילדים

אבל האם שמעתם פעם על משחק הבועות לקידום שליטה עצמית אצל ילדים
ילדים אוהבים לפוצץ בועות, אבל האם שמעתם פעם על משחק הבועות לקידום שליטה עצמית אצל ילדים?
ילדים אוהבים לפוצץ בועות, אבל האם שמעתם פעם על משחק הבועות לקידום שליטה עצמית אצל ילדים? הם יאהבו את זה!

כל הילדים אוהבים לשחק עם יוצרי בועות. אבל לא רק קטנטנים, גם מבוגרים אוהבים לעשות בועות! לכן, להלן, אנו רוצים לספר לכם על משחק הבועות לקידום שליטה עצמית אצל ילדים. זה רעיון מצוין להפיק את המרב מהפעילות הזו ולהשתמש בה כדי לעבוד על מיומנויות שיחזיקו מעמד לכל החיים.

כשאנחנו מכינים בועות, אנחנו אוהבים לפוצץ אותן. אז, המשחק מורכב בדיוק מזה-בתרגול שליטה עצמית כדי לא לפוצץ את כל הבועות. זה משחק פשוט שילדים אוהבים ושמבלי שהם יבינו זאת, יעזור להם מאוד בוויסות עצמי. וזו מיומנות שתשרת אותם לכל החיים.

זהו כלי דינמי מאוד לעבודה על שליטה עצמית של ילדים שניתן להשתמש בו גם בבית וגם בכיתה. ילדים ומבוגרים ייהנו מאוד.

משחק הבועות לקידום שליטה עצמית אצל ילדים

המשחק הזה אידיאלי לילדים מעל גיל שנתיים וניתן לשחק בו עם ילדים עד גיל שש. אם כי, כמובן, ניתן לשנות את הכללים כך שילדים גדולים יותר יוכלו ליהנות מכך. פשוט הגדל בהדרגה את הקושי והמוטיבציה כדי לעשות את זה כיף.

ילדים צעירים יותר נוטים להיות אימפולסיביים ולרצות דברים במקום. הם מתקשים להיות סבלניים, וכשמשהו לא מסתדר להם, תסכול או התקפי זעם נכנסים.

זה נפוץ שילדים צעירים פועלים לפני חשיבה וחושבים על ההשלכות של מעשיהם לאחר מכן (במקום לפני). זה לגמרי נורמלי, וזו הסיבה שמשחק הבועות כל כך חשוב וכל כך מהנה עבורם. הם יידעו לשלוט בדחפים שלהם ויבינו שהם לא תמיד יכולים לעשות את מה שהם רוצים לעשות, לא משנה כמה הם רוצים.

למידה זו היא הבסיסית בילדות, כך שבחייהם הבוגרים, הם יכולים ליהנות מאיזון רגשי יציב. אבל איך עובד משחק הבועה? אל תחמיצו אף פרט על איך לשחק במשחק הזה.

הכן את משחק הבועות

כדי להכין את הפעילות, כל מה שצריך זה שרביט בועות או סוג אחר של מייצר בועות. קל למצוא אותם בכל חנות צעצועים. זה לא משנה הגודל; הן יכולות להיות בועות קטנות יותר או גדולות יותר. אתה אפילו יכול להכין את יוצר הבועות בעצמך בבית. בחר את האפשרות שאתה הכי מעדיף.

המשחק שמקדם שליטה עצמית אצל קטנטנים

כדי לשחק, אתה צריך לבקש מהילדים לעמוד ולשמור מרחק אחד מהשני. באופן אידיאלי, זה צריך להיעשות באזור חיצוני כדי למנוע הכתמת רהיטים או רצפת הבית וגם כדי למנוע מהמורות מיותרות.

משחק הבועות לקידום שליטה עצמית אצל ילדים
משחק הבועות לקידום שליטה עצמית אצל ילדים.

לאחר מכן, נשפו את יוצר הבועות כדי ליצור את הבועות - כמה שיותר כך יותר טוב! אפשר לבועות לצוף לכל הכיוונים. כדי לעשות זאת, תצטרך לנשוף מספר פעמים כדי למלא את השטח.

אם לא תספקו הוראות, תשימו לב איך הילדים מתחילים לרוץ אחרי הבועות בניסיון לפוצץ את כולן. מכיוון שהם כל כך אוהבים את זה, הם יצחקו, יקפצו, יצעקו ויהנו מאוד. זה טוב ובפעמים הראשונות, אתה צריך לתת להם לעשות את זה.

אתגר הבועות

ברגע שהילדים נהנו לפוצץ את הבועות, אז מגיע האתגר. כשלא נשארו עוד בועות לקפוץ, אתה צריך למשוך את תשומת הלב שלהם כדי שהם יקשיבו למה שיש לך להגיד להם.

תגיד להם שאתה הולך לפוצץ את הבועות שוב. אבל הפעם, הם לא יוכלו לפוצץ אף אחד מהם. הם יצטרכו להתנגד לדחף ללכת אחריהם, לא משנה כמה הם יתפתו. הם יצטרכו להפוך לפסלים ופשוט לראות איך הבועות עולות באוויר מעצמן או מתפוצצות זמן קצר לאחר יצירתן.

השתקפות

כשהילדים הצליחו לשלוט בעצמם, שבחו וברכו אותם על שעשו את התרגיל בצורה נכונה. אתה יכול לדבר איתם כשאתה יושב במעגל על הרצפה כדי להרהר במה שקרה: הם הצליחו לשלוט בעצמם ולא נסחפו אחר הדחפים שלהם.

הם יבינו בצורה הפשוטה והמטופשת ביותר שיש, שהם מסוגלים לשלוט בדחפים האלה אם הם מודעים לכך שהם יכולים. הקסם של שליטה עצמית יהיה שם! והילדים יממשו את מלוא הפוטנציאל שלהם.

הם יכולים להעיר זה לזה איך הם הרגישו כשהם החזיקו מעמד והצליחו, כך שהם מסוגלים להיות בעלי שליטה עצמית טובה אם הם מחליטים לעשות זאת, למרות שהם רוצים לעשות משהו אחר בכל הכוח!

מילת המפתח

כשרוצים שלילדים תהיה שליטה עצמית, אפשר להשתמש במילה הסודית "בועות" כדי להזכיר להם שהם מסוגלים לעשות זאת. פשוט אמור את המילה הזו בקול רם לאות והילדים יידעו מה עליהם לעשות באותו הרגע. כי יש להם את היכולת לשלוט בעצמם בהצלחה אם הם באמת רוצים.

אנו מקווים שבקרוב תפעילו את המשחק הזה עם הילדים הקטנים שלכם בבית כדי לקדם את השליטה העצמית שלהם - הם יאהבו את זה!

פופולריים