מהם בקבוקי אנטי-קוליק לתינוקות?

בתוך הספקטרום של בקבוקי אנטי-קוליק לתינוקות תמצאו מגוון אפשרויות
בתוך הספקטרום של בקבוקי אנטי-קוליק לתינוקות תמצאו מגוון אפשרויות.
עם הזמן שחלף, יש יותר ויותר התקדמות מדעית וטכנולוגית המשפיעה על מוצרי תינוקות. כך הוא המקרה ביצירת בקבוקי אנטי-קוליק. בקבוקים מיוחדים אלו נועדו לשפר את רווחתם של תינוקות ולהקל על החיים להורים.

אמהות צריכות להניק באופן אידיאלי את התינוקות שלהן באופן בלעדי במשך ששת החודשים הראשונים לחייהם. עם זאת, ישנן נסיבות מסוימות שבהן זה פשוט לא אפשרי, והם מוצאים דרך אחרת לכסות את הצרכים התזונתיים של תינוקם. כשזה קורה, בקבוקי אנטי-קוליק הם אפשרות מצוינת.

בקבוקים היו אחד מבני בריתה הטובים ביותר של האם במשך שנים רבות - בין אם זה מלידה או לאחר החודש השישי. בקבוקי תינוקות התפתחו במהלך ההיסטוריה על מנת להתאים טוב יותר לצרכים התזונתיים של תינוקות מבלי לגרום לבעיות.

בחירת הבקבוק המתאים לתינוק שלך היא לא משהו שאתה צריך להשאיר ליד המקרה. אם אתה לא מחפש את המאפיינים הנכונים, אתה עלול בסופו של דבר לגרום לילד שלך להיות קוליקי.

הסיבה לכך היא שבקבוקים מסוימים מאפשרים לאוויר לחדור פנימה בין שפתי התינוק לפטמת הבקבוק. לכן, במקום לשמש כפתרון, הבקבוקים הללו הופכים למעשה למקור לבעיה.

כשמסתכלים על האפשרויות האינסופיות הקיימות בשוק, כל הורה יכול להרגיש המום. חשוב לדעת בדיוק מה אתה צריך לחפש. לכן אנו מציעים לצמצם את האפשרויות שלך לבקבוקי אנטי-קוליק .

מהם בקבוקי אנטי-קוליק?

בקבוקי אנטי-קוליק הגיעו לשוק כדי לפתור בעיה שמטרידה ילדים קטנים מזה עידנים. סוג זה של בקבוקי תינוק מאפשר לאוויר להיכנס לתוך הבקבוק כאשר תינוקות שותים את התוכן. כך, תינוקות יכולים לווסת בקלות את הקצב שבו החלב יוצא מהבקבוק.

איך הם עובדים?

בתוך הספקטרום של בקבוקי אנטי-קוליק לתינוקות תמצאו מגוון אפשרויות. במקרים מסוימים, יש להם שני חורים בפטמה.

זה מקל על כניסת האוויר לבקבוק מבלי להשפיע על החלב. יחד עם זאת, זה מקל על הילדים לינוק. זה בדיוק מה שמייצר את התכווצויות הבטן הכואבות המכונה קוליק.

הסוד למוצר זה טמון בצינור הממוקם בצוואר הבקבוק. זה מאפשר לאוויר לזרום ישירות לתחתית הבקבוק. לכן, תינוקות יכולים לשתות בשלווה, מבלי שייווצרו בועות בחלב שעלולות להגיע לבטן ולגרום לכאבים.

איך בוחרים בקבוקי אנטי-קוליק?

מהם בקבוקי אנטי-קוליק
מהם בקבוקי אנטי-קוליק?

כאשר אתה זקוק לבקבוק תינוק, זכור כמה המלצות לבחירת הטוב שבטוב ביותר :

  • הבקבוק צריך להיות קל לשימוש ומעשי. זכור, זה משהו שאתה תשתמש בו פעמים רבות על בסיס יומי. אל תיסחף עם תמונות חמודות ועיצובים אופנתיים אם הפונקציונליות של הבקבוק אינה שימושית.
  • הערך כמה קל לשטוף ולעקר את הבקבוק. כך יהיה קל יותר לשמור על הבקבוק נקי בכל עת.
  • שימו לב היטב לחומרים ולתהליכים המשמשים לייצור הבקבוק. במהלך החודשים הראשונים לחייהם, תינוקות שותים רק מעט בכל פעם, ותצטרכו להחזיק את הבקבוק. עם זאת, כאשר תינוקות מתבגרים, הם יכולים להחזיק בקבוקים לעצמם. לכן בחרו בבקבוק נגד קוליק שיהיה נוח בשני המקרים.
  • גם כאשר העיצוב של בקבוק תינוק הוא ארגונומי, המשטח צריך להיות חלק ככל האפשר.
  • בעת בחירת הפטמות הנכונות, זכור את גילו של תינוקך. זה יקבע איזו פטמה הכי מתאימה לקטנטן שלך מבחינת החומר, הצורה והחורים.

"במקרים מסוימים, לבקבוקים נגד קוליק יש שני חורים בפטמה. זה מקל על כניסת האוויר לבקבוק מבלי להשפיע על החלב. במקביל, זה מקל על הילדים לינוק".

מאפיינים וסוגים

מספר אינסופי של מותגים מציעים כיום אפשרויות טובות בכל הנוגע לבקבוקי אנטי-קוליק. המאפיינים המבדילים בין בקבוק אחד למשנהו הם הבאים:

בקבוקי זכוכית עמידים תרמית

בקבוקים אלה קלים לשטיפה ואינם מחזיקים ריחות. עם זאת, חשוב לציין את החיסרון שלהם.

בקבוקי זכוכית הם, כפי שאולי ניחשתם, שבירים וכבדים, הן עבור אמהות והן עבור תינוקות. כאשר תינוקות יכולים להתחיל להחזיק בקבוקים בעצמם, ייתכן שזכוכית אינה האפשרות הבטוחה או הנוחה ביותר.

בקבוקי פלסטיק בלתי שבירים

בקבוקים אלה מציעים בטיחות רבה יותר, במיוחד כאשר תינוקות מוכנים להאכיל את עצמם.

בכל הנוגע לחסרונות, עלינו להזכיר שבקבוקים אלה מאבדים בקלות את המשיכה האסתטית שלהם מכיוון שהם נוטים לשריטות. הם גם נוטים לספוג את ריח האוכל בקלות, מה שמקשה על שמירה על היגיינה.

צורות וגדלים

בחודשים הראשונים לחייו של ילד יספיקו בקבוקים בעלי קיבולת של 3 או 4 גרם. ככל שתינוקות גדלים, הם יצטרכו בקבוק גדול יותר - בין 8 ל-12 גרם.

באשר לצורת בקבוקי התינוק, ישנן מספר חלופות:

  • גלילי: זוהי צורת הבקבוק הקלאסית ביותר והיא מעשית לכל שימוש.
  • משולש: קל לשטיפה ויציב מאוד לאחיזה.
  • רחב: הפתח הגדול שלהם מקל בהרבה על יציקת חלב או מים.
  • זוויתי/אנטי ריפלוקס: לבקבוקים אלו נטייה מיוחדת המאפשרת שאיבה אחידה יותר ואינם מאפשרים כניסת אוויר.
  • ארגונומי: היתרון העיקרי שלהם הוא שקל יותר לתינוקות להחזיק בהם.

פטמות בקבוק

ממש כמו עולם בקבוקי התינוק, גם עולם פטמות הבקבוקים הוא רחב מאוד בכל הנוגע למאפיינים שלהם.

ניתן לבחור בין לטקס וסיליקון, וכן מגוון צורות. אלה מציעים נוחות אמיתית בכל הנוגע לשאיבה. לבסוף, הפטמות עשויות להכיל חור אחד או יותר.

מגוון בקבוקי אנטי-קוליק הזמינים לתינוקות הוא עצום. עם זאת, האפשרות הטובה ביותר תהיה זו שתספק את הצרכים של תינוקך, מספקת רווחה במונחים של תזונה והידרציה

אל תהיה טרף קל לפרסומות וגימיקים. במקום זאת, חפש משהו שימושי, קל לניקוי וניתן לניהול גם לך וגם לתינוק שלך.

פופולריים