למה חשוב לעקר בקבוקי תינוקות?

לכן כל כך חשוב לעקר בקבוקי תינוקות
לכן כל כך חשוב לעקר בקבוקי תינוקות.
שמירה על בטיחות וניקיון בקבוקי תינוק היא חשובה ביותר. הקפד לטפל ולעקר כראוי בקבוקי תינוקות. למד הכל על זה במאמר של היום.

מרגע לידתם, תינוקות נחשפים לחיידקים וחיידקים המאיימים על בריאותם. זה נכון במיוחד כשאנחנו מדברים על מה שהם מכניסים לפה שלהם. לכן זה כל כך חשוב לעקר בקבוקי תינוקות.

במשך שנים, זה היה אחד הדיונים הכי שנויים במחלוקת. אנשים רבים מאמינים שיש צורך לשמור על הכל נקי ומחוטא עבור התינוק שלהם. עם זאת, אחרים חושבים שהתינוק שלהם צריך לבנות חסינות.

האמת היא שרמת החסינות של יילודים היא אפסי. לכן, ההורים צריכים לוודא שהכל סביב התינוק שלהם נקי. כך הם יכולים למנוע מחלות וזיהומים.

המלצות לעקר בקבוקי תינוקות

למעשה, כדאי לעקר בקבוקי תינוקות לפני השימוש הראשון בהם. בנוסף, עליך לעקר גם את המוצצים והפטמות. ישנן טכניקות שונות שכולן יתנו לך את אותה תוצאה, כגון:

  • שטפו אותו במדיח כלים בטמפרטורה גבוהה מ-80 או 90 מעלות.
  • מרתיחים אותו במים במשך 12 או 20 דקות.
  • הכניסו אותו לסטריליזטור חשמלי למשך 5 מתוך 6 דקות.
  • הכניסו אותו למיקרוגל בכלי לא מתכתי עם מים למשך 6 דקות.
  • לטבול אותו בתמיסה כימית מחטאת למשך 30 דקות. יש להקפיד ולהקפיד על הכמויות המומלצות.

חשוב מאוד לקחת בחשבון ממה עשויים הבקבוקים. כך, אתה יכול להבין כמה זמן לוקח לעקר אותם. אם תעשה את זה יותר מדי זמן, אתה עלול לגרום נזק לבקבוקים.

שלבים לעיקור בקבוקי תינוק

כעת, כשאתה מכיר את הדרכים השונות לעקר בקבוקי תינוקות, עליך לבצע את שלושת השלבים הבסיסיים הבאים כדי לעקר אותם כראוי:

  • ראשית: לפני חיטוי יש לשטוף את הבקבוקים והפטמות בהרבה מים וסבון. לשם כך, השתמש במברשת ארוכה כדי להגיע לכל הפינות. לאחר מכן, שטפו אותו היטב כדי למנוע השארת שאריות.
  • שנית: לאחר שטיפתם היטב, הניחו להם להתנקז היטב. אנחנו לא ממליצים לייבש אותם עם מטלית מטבח. בדרך כלל יש להם הרבה חיידקים שעלולים לזהם את מה שעיקרתם זה עתה.
  • שלישית: לבסוף, לאחר שהם מתייבשים, מניחים אותם בסטריליזטור שתבחרו. חשוב מאוד שהם לא יהיו רטובים לפני שעיקור אותם.
כמה זמן לעקר בקבוקי תינוקות
כמה זמן לעקר בקבוקי תינוקות.

לאחר ביצוע שלבים אלה, אנו ממליצים להשתמש במיכל אטום המיועד רק לבקבוקי תינוקות. כך הם לא יתאבקו, והם יחזיקו מעמד להרבה יותר זמן.

כמו כן, זכור כי אין צורך לעקר בקבוקי תינוקות יותר מפעם אחת ביום. פעם אחת זה מספיק.

כמה זמן לעקר בקבוקי תינוקות

למה זה טוב לעקר בקבוקי תינוקות? מתי כדאי להפסיק לעשות את זה? התשובה, למרות שחלקם לא אוהבים את זה, היא "עד שיהיה צורך".

עדיף לעשות זאת עד שתינוקות יתחילו לאכול מזון מוצק. עבור חלק מההורים זה יכול להיות מייגע, אבל זה מונע הרבה בעיות בריאותיות אצל תינוקות.

ברגע שהתינוק שלך יפסיק להשתמש בבקבוקים, זה יספיק פשוט לנקות את כל מה שהוא אוכל לאכול. לאחר מכן, אתה יכול פשוט להשתמש במברשת או מקרצף ספציפי.

בנוסף, אתה צריך גם לנקות לעתים קרובות עוגיות בקיעת שיניים וכל דבר שהתינוקות משתמשים בהם כדי להקל על הכאב כשהם מתחילים בקיעת שיניים. הם נוטים לנשוך כל מה שהם רואים וכל מה שיש להם בידיים.

אמנם זה נכון שאתה לא יכול לטהר את כל הבית שלך, נסה לשמור עליו היגייני ככל האפשר. לאחר מספר חודשי חיים כאשר לתינוקך יש מערכת חיסונית חזקה יותר, הסיכוי ללקות במחלות יהיה נמוך בהרבה.

כמו כן, זכרו שכל התינוקות שונים. רופא הילדים שלך תמיד יהיה האדם הטוב ביותר שיגיד לך מה הכי טוב לתינוק שלך בכל עת.

פופולריים